Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #21
    Początkujący Osadnik Awatar LubieNoNke
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zgadzam się z Grimkiem ... Theauś fajny masz ten avatarek. Co do czata trochę szkoda najgorzej ze dziś niedziela to zanim naprawia to będzie poniedziałek popołudniu lub wieczorem.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Chata może naprawią, ale co do widoczności online, to obawiam się, że mogło to wyglądać tak....
    W pewnym małym niemieckim miasteczku żyła sobie para Pan i Pani Schmidt. Pani Schmidt odkryła grę The Settlers. Na początku grała mało, ale potem poznała Hansa, z tego samego miasta, cóż za zbieg okoliczności... Zaczęła z nim rozmawiać coraz częściej i częściej na czacie, a potem spotykać się w realu. Pan Schmidt wracał z roboty późno, pytał co robiłaś kochanie, a nic takiego, ale w pracy cały czas patrzył czy jego „kotka” jest online.... a ona była, była zawsze, bo rozmawiała z Hansem.... Trwało to trochę aż Pan Schmidt zabrał się do sprawy na poważnie, zaczął sprawdzać codziennie jak już spała ile była na TSO, jako LuisFernandes podpytywał znajomych z gry, czy ona kogoś lubi wyjątkowo... I tak pomalutku sprawa się rypła. Hans, żonaty i dzieciaty rozwodzić się nie zamierzał, Pani Schmidt została sama, ale koleżanka prawniczka podsunęła jej pomysł, aby podać do sądu BB, w końcu to przez widoczność online, mąż wiedział w pracy, że zona cały czas gra, podczas gdy ona oficjalnie zmywała, gotowała, prała....
    Ciekaw jestem czy to tylko usterka, to, że dziś nie ma chata i widoczności online, a wcześniej zniknęły osoby na listach gildii....

  3. #23
    Początkujący Osadnik Awatar LubieNoNke
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wszystko można zrozumieć ale chociaż skrobnąć 3 słowa że jest awaria albo wprowadzają nowy system anonimowości. Zajmie to 2 minuty a ludzie przestaną panikować bo pewnie większość myśli że ma bana na czat.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Carbonara, szucun za historyjkę, zwłaszcza, że LuisFernandes gra na tym serwerze Podaj tylko nick tej prawniczki a jak się ją podejdzie to może przed końcem niedzieli odpuści i będzie można coś popisać na czacie
    P.S.
    A można by zmienić kolor kółeczka przy awatarze w zależności od wykonywanej czynności, np. żółty - robi obiad, niebieski - pranie, itd, nie wiem jaki opis by musiał być przy czerwonym kółeczku ;P

  5. #25
    Początkujący Osadnik Awatar LubieNoNke
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Grimek jestem za.. pomysł z kółeczkami jest ok.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    niech to w końcu naprawia bo nie wyrabiam odpisywać na wiadomości i czatu mi brak

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kupię drop z czarnych za monetki lub z bajkowej za fasole

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    kurde zaraz mnie szlag trafi z tym logowaniem , co 2 dni nie moge zalogować

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.