Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: pomoc --problem tawerna

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Marcocentofe
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat

    pomoc --problem tawerna



    witam
    poziom 39 po usunięciu tawerny z powodu braku patentów nie ma możliwości pobudowania od nowa ,,czy jest to w programie gry czy tylko mój błąd ponieważ informacji na ten temat nie da się znaleźć..
    pozdrawiam
    M..

  2. #2
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Po pierwsze dostałeś już odpowiedź na swoje pytanie w identycznym temacie w dziale "pytania i dyskusje" - może czytaj zanim założysz kolejny temat.
    Po drugie, i jeden i drugi temat są zupełnie niepotrzebne, wystarczyło zapytać na czacie "pomoc" i dostał byś pełną odpowiedź.
    Po trzecie podobnych pytań i odpowiedzi na nie jest pełno na forum, bo problem istnieje od dawna - tylko trzeba dokładnie poszukać.
    Wreszcie po czwarte bywają problemy z odbudowaniem po wyburzeniu budynków specjalnych (tawerna, koszary, magazyn prowiantu, introligator) - zazwyczaj pomaga conocny skrypt naprawczy, lub najbliższa konserwacja. Jeśli to nie poskutkuje to pisz do supportu.
    Ostatnio edytowane przez Kitikejt ; 26.11.2013 o 00:57
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Marcocentofe
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    problemy to masz ty szanowna..

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja sie zgodzę z Kitikejt, na forum większość pytań już padło i jest pełno odpowiedzi ale oczywiście są tacy których głowa boli od myślenia i szukania i wolą iść na łatwiznę zakładajac kolejny temat o tym samym.

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    A ja sie zgodzę z Kitikejt, na forum większość pytań już padło i jest pełno odpowiedzi ale oczywiście są tacy których głowa boli od myślenia i szukania i wolą iść na łatwiznę zakładajac kolejny temat o tym samym.
    Żeby tylko jeden.
    Pomijam to że niegrzecznym był (łagodnie mówiąc) tekst do osoby która udzieliła (oprócz słusznej uwagi) równocześnie bardzo dużej pomocy.

  6. #6
    Osadnik Awatar oskiolo
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam , od rana mam dziś problemy z czatem który wcześniej pojawiał się i znikał , a od ponad dwóch godzin nie ma go wcale . Oczywiście zakładki handel i pomoc też nie są widoczne . Czy to dziś tylko mój problem czy inni gracze tez tak mają ?? .Napisałam do supportu ale................... wszyscy chyba się domyślają jaką otrzymałam odpowiedź .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.