Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Cooldown przy przenoszeniu budynków - jesteście za czy przeciw ??

  1. #1
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Cooldown przy przenoszeniu budynków - jesteście za czy przeciw ??

    Co sądzicie o wprowadzonej PO CICHU zmianie polegającej na "poczekalni 60 sekundowej" przy przenoszeniu obiektów.

    Pozwolę sobie nadmienić, że wprowadzona zmiana powoduje ZABLOKOWANIE WYSPY na czas nieokreślony (najczęściej na max 7dni do następnej konserwy), dlatego ostrożnie z przenoszeniem budynków. Mi się to właśnie ponownie stało i znowu nie mogę się dostać na wyspę (podczas ładowania wyspy wyskakuje komunikat "błąd obszaru serwera"). Mam aktualnie odpalone PREMIUM i oczywiście godziny/dni się cudownie marnują. Jak wiadomo nie ma mowy o przeprosinach czy rekompensacie.

    Jestem za wyrzuceniem zmiany (bo poprawką tego nie można nazwać skoro coś się spieprzyło zamiast udoskonalić).

    Dziwię się, że jeszcze NIKT z twórców się jeszcze nie wypowiedział o tej zmianie i problemach z tym związanych !!!

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    wez mi nawet nie mow ,,, chcialem przeniesc 5 budynkow wczoraj ale po pierwszym zrezygnowalem ... jak dla mnie to mogli rownie dobrze skasowac opcje przenoszenia ...
    bo jak chce cos przeniesc i zrobic porzadek to wymaga przesuniecia kilku budynkow bo o ''pol pola'' sie nie da przesunac ...a nie bede patrzyl jak swinia w piorun az mi sie czas zwolni ...

    chyba za duzo graczy maja juz na serwerach skoro juz w taki sposob zniechecaja
    pozdr

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ja przenosilem 12 mlynow
    Robiac sobie inne rzeczy na wyspie czy przygodzie to jakos leci
    Ostatnio edytowane przez Tornados ; 27.11.2013 o 00:30

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zastanawia mnie jedno..., czemu trwa to tylko 60 sekund a nie np. 5 minut ja wolal bym 5 minut

  5. #5
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Lepiej było by raz dziennie

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Albo raz na tydzień - w końcu przestawianie budynków to rozbiórka i postawienie na nowo, czyli coś więcej niż podniesienie na poziom 5

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fredek_z_F-K Zobacz posta
    Albo raz na tydzień - w końcu przestawianie budynków to rozbiórka i postawienie na nowo, czyli coś więcej niż podniesienie na poziom 5
    i tak też było by najsensowniej wiec po co lament o 60s? ;p kiedyś w ogóle nie było możliwość i też nie było źle ;p

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    skoro tak to teraz zróbcie cooldown na logowanie się Raz na tydzień i limit!

    Na pewno to polepszy grę! Nie będzie kolejek, wszystko będzie działać płynniej!! BB Do dzieła!!

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Hehehe polk wariacie, teraz po kilka dodatkowych konserw w tygodniu i zadnej rekompensaty, niedlugo ta gra to bedzie jedna wielka niekonczaca sie konserwa.

    Swoja droga teraz zamiast napisu beta powinni dac napis The Settlers Online Konserwa.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    A ja myślę, że nastąpiła reakcja łańcuchowa:
    1. BB wprowadziło cooldown.
    2. Problem z przesuwaniem budynków.
    3 Zablokowanie gry.
    4 NERWY GRACZY i zastanawianie się, czy BB jeszcze myśli......
    5. juz nie będę pisał bo musiałbym użyć wulgaryzmów!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.