Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Zakupy (klejnoty, wersja pudełkowa gry) spoza terenu Polski

  1. #1
    Lipek

    Zakupy (klejnoty, wersja pudełkowa gry) spoza terenu Polski

    Prosiłbym o wypowiedź kogoś z ekipy BB:
    Dwie rzeczy:
    1. Klejnoty u kupca. Mieszkam w UK i do pewnego czasu klejnoty kupowałem za PLN u kupca. Teraz jednakże, po którejś z ostatnich konserwacji, klejnoty u mnie występują tylko w cenach podanych w GBP. Czy po zakupie takiego pakietu dostanę klejnoty?
    2. Wersja pudełkowa UK. Czy po jej zakupie będę mógł wykorzystać kody na polskiej wersji gry?
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 25.11.2013 o 15:46

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    2. Wersja pudełkowa UK. Czy po jej zakupie będę mógł wykorzystać kody na polskiej wersji gry?
    Na 95% nie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    odnosnie pkt 2. to konkretna wersja językowa gry jest kompatybilna z kodami pudełkowymi z tej samej wersji, jest to potwierdzone przez xaara na forum, poszukaj może uda ci sie odnaleźć
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 25.11.2013 o 20:16

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    1. Klejnoty u kupca. Mieszkam w UK i do pewnego czasu klejnoty kupowałem za PLN u kupca. Teraz jednakże, po którejś z ostatnich konserwacji, klejnoty u mnie występują tylko w cenach podanych w GBP. Czy po zakupie takiego pakietu dostanę klejnoty?
    Jeśli takie masz ceny na http://www.thesettlersonline.pl/pl/sklep to powinno dodać.

    Dodatkowo ciekawostka ze strony kupca:
    Kupuj klejnoty i odwiedzaj kupca, żeby wymieniać je na cenne przedmioty, które pomogą ci zakładać i rozwijać miasta.
    Ktoś wie jak założyć kolejne miasto?

  5. #5
    Lipek
    @Van-de-Lord
    Link do sklepu który kliknąłeś u Ciebie może podaje ceny w PLN ale u mnie jest w GBP. I wiem że to link do polskiego sklepiku. Mimo wszystko mam ceny w GBP. Stąd moje wątpliwości.



    U góry widnieje nick Edosh - to mój nick dla konta UPlay.
    Jeśli okazałoby się iż nie mogę korzystać z oferty w sklepie to BB strzeliło sobie tym ruchem w stopę. Od czasu do czasu kupowałem klejnoty, teraz nie będę ryzykował wydawaniem pieniędzy w błoto. Na ang wersji językowej nie będę grał.
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 25.11.2013 o 22:47

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sklep gdzie waluta obowiązuje w funtach załącza Ci się iż ip internetu jakie masz jest typowo brytyjskie, jeśli zalogujesz się do gry po przez proxy 'pl wtedy bedziesz miał sklep z walutą Polski Zloty

  7. #7
    Lipek
    No ale wcześniej miałem ceny w PLN, jakieś 2-3tyg temu. A w UK mieszkam "troszkę" dłużej niż 2-3tyg (prawie 9 lat mówiąc szczerze). I do teraz kupowałem klejki za PLN (oczywiście po przewalutowaniu z GBP). Teraz nie wiem gdy jak dokonam zakupu to czy dostanę klejnoty na polskie konto. Oczywiście support milczy jak i obsługa tego forum...

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może to efekty tych przerw technicznych co były dla sklepu? Może gracze w różnych wersjach marudzili ze muszą przewalutowywać pieniądze i dlatego postanowili automatycznie dać walutę kraju w którym się mieszka. Ja na Twoim miejscu kupiłbym na próbę najtańszy (dokumentując kolejne kroki zrzutami czy filmikiem) i jeśli nie wpłyną to wtedy napisać do supportu i powinni wyjaśnić i dać klejki.

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Link do sklepu który kliknąłeś u Ciebie może podaje ceny w PLN ale u mnie jest w GBP. I wiem że to link do polskiego sklepiku. Mimo wszystko mam ceny w GBP. Stąd moje wątpliwości.
    Jak strona jest pl a nie uk to znaczy że wpłata pochodzi z tego konta. Ja płaciłem przelewem w innej walucie i też dostałem klejki. Możesz śmiało kupować. System u nich sam przelicza wartość. A właściwie jest ona już przeliczona jak widać na screenie.

  10. #10
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lipek, transakcje zainicjowane na polskiej wersji gry, dotyczą polskiej wersji The Settlers Online - nie ważne czy waluta to PLN czy GBP.
    Niestety wersja pudełkowa UK (a raczej kod z niej pochodzący) nie będzie funkcjonować na polskiej wersji gry.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.