Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Oddajcie liste czlonkow w gildiach !!!!

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    nie wiem czy ona czy on, czy stara czy nowa, ale wczoraj sie zachowywala jakby pierwszy okres w zyciu dostala ... upierdliwie i dziecinnie zarazem

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Znaczy z płaskiego i tak trzeba ;-)

  3. #23
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Totalna pomyłka z tym ukrywaniem listy graczy. W innych grach tego nie ma. Widzieliście jak to działa w Travianie? Idealnie jest to tam rozwiązane. Do tego statystyki, ranking... rewelacja.
    I przede wszystkim... tam nie wstydzą się podawać ilości graczy na danym serwerze. Przecież nawet gdyby nas tu na Słonecznym było 100, to kogo to obchodzi jak jest fajnie? A jest duzo wiecej 0
    Skrzydła do góry!

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja również jestem oburzony wręcz tą zaistniałą sytuacją ;/ teraz to już nic nie widać co i skąd ktoś jest, jaki ma lvl i czy nie jest oszustem ;/
    Przywrócić listę to powinno być udostępnione dla wszystkich !!!

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Heheheheh , chcielismy ranking to mamy zabrana liste userow w gildiach xD

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    oddawać listę bo dostaniecie rózgę od św.Mikołaja :P

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobrze, że mam w znajomych ponad 100 osób z 50 levelem w zasadzie ze wszystkich wiodących i znanych gildii (kojarze po tagach, a nawet jak nie to mogę szybko sprawdzić). Mam przynajmniej po 2-3 osoby z każdej wiec mogę się w razie czego zapytać co to za goście oferują dropy. Gorzej jak nie znam ani gildii ani żadnej osoby. Jest ryzyko, ale póki co dropa zawsze dostaje. Ruch z BB beznadziejny.

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    I co jeszcze??

    Wiecie co myślę, że skoro chcą nam dać te świetne prezenty podczas eventu to zrobią nam jakiś extra prezent np. cooldown przy logowaniu się ot raz na tydzień.. Kto chce złotą wieżę ten zapłaci klejami i po sprawie... Mam rację??

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Stawiam, że usunięto zakładkę z listą osób w gildii po to, żeby odciążyć serwer. Podobnie sprawa ma się z odliczaniem czasu przy przenoszeniu budynków. Po tej konserwie, która wprowadziła te zmiany dolina odkrywców chodzi jak pszczółka, premie rzucane są bez lagów, jak dla mnie pozytywna zmiana. Można było co prawda zrobić statyczną listę osób w gildii, która byłaby aktualizowana np. 1 raz dzienne ale to pewnie programiści zamiast pracować nad poprawkami produkują śmietnik typu zbieranie "kolekcji".
    BTW. Cooldown przy przy przenoszeniu budynków można ominąć uruchamiając na nowo grę - CTRL-R w przeglądarce. Zawsze jest to 10-20 sek. zamiast 60 ;-)


    pozdrawiam
    p

  10. #30
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez silu700 Zobacz posta
    . Cooldown przy przy przenoszeniu budynków można ominąć uruchamiając na nowo grę - CTRL-R w przeglądarce. Zawsze jest to 10-20 sek. zamiast 60 ;-)


    pozdrawiam
    p
    No to to dopiero obciąży serwer

Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.