Zamknięty wątek
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 80

Wątek: Używanie mikstur w przygodach....?

  1. #71
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Maszq Zobacz posta
    Zabawni jestescie od samoego poczatku kazdy kto tego uzywal wiedzial ze to bug a teraz placz kto mial na tym zarobic zarobil .
    Przecież piszemy o tym, że teraz sknocili to w drugą stronę, więc to co było zostaw, bo to już nikogo nie interesuje, tylko to co jest teraz.

    Od początku BB w sprawie settlers online nie daje jasności sytuacji co jest za co i dlaczego.
    Za wyjątkiem zakupów klejnotów w sklepie za realną kasę.
    Myślę, że to powinno się zmienić, bo teraz NASZYM zdaniem takie używanie tych przedmiotów jest źle wyświetlane i jest błąd.

    Ja teraz szukam 2 osoby do zrobienia Mrocznego Bractwa samym wsparciem dystansowym, chyba max 7 starczy.
    I jak mi nie zaliczy zadania, nie da dropu, to co będzie dobrze?

    Po po co te mikstury, wsparcia, skoro nie wiadomo co będzie po ich użyciu.

  2. #72
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Majamas Zobacz posta
    Myślę że tak jak jest jest dobrze. Wprowadzenie expa za zabicia miksturami pozwalalo nowicjuszom momentalnie dobijac do 50 poziomu po wydaniu troche pieniedzy i to był błąd.
    Mikstury i cała reszta nie była dla nich dostępna, nawet kiedy dostali go w prezencie. (osoby nie posiadające 50 poziomu)
    Teraz ocziwiście z zakazanych wpadają.

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  3. #73
    Początkujący Osadnik Awatar Tbag
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Tak profit, lecz pozwalający oszczędzić wojo, coś za coś mniej exp= mniejsze straty, mniejszy drop adekwatnie
    Idąc Twoim tokiem rozumowania za blokowane obozy również nie powinno dostawać się expa, w końcu jak to napisałeś "mniejsze straty=mniej expa".

  4. #74
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Tylko ze jak ci blok przypadkiem nie wyjdzie to masz duzo wieksze straty niz normalnie

  5. #75
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Tak profit, lecz pozwalający oszczędzić wojo, coś za coś mniej exp= mniejsze straty, mniejszy drop adekwatnie, robisz normalnie masz tyle co w tabelkach expa. Nie płacz jak był bug to się cieszyłeś, a teraz krytykujesz jak naprawili bug po miesiącu istnienia. Nie może być za łatwo, wszystko byście chcieli za darmo lub półdarmo dostawać lub wykorzystujący bugi by mnożyło
    Nie cieszyłem się, bo nie korzystałem z tego, jak to nazywasz, błędu. Skoro coś kosztuje odpowiednio 120 i 180 gwiezdnych monet (a można sprzedać za 800 i 1400 zwykłych na ZG) to powinno działać tak, jak należy (była losowość trafień, więc nie jest to broń w 100% skuteczna). Teraz to po prostu bubel. Gwiezdne monety miały przynieść rozwinięcie gry dla kogoś, kto 50 level osiągnął a w ten sposób robienie przygód to już nie pogoń za PD dla gwiezdnych monet, tylko takie pierdzenie od niechcenia. Coś za coś, płacę SC - mam, nie płacę - nie mam... Niektórzy na innych serwerach gwiezdnych monet nazbierali tysiące lub dziesiątki tysięcy i teraz mają je porzucić na bok, bo jakiś Gizmo09 tak rzekł?

    Darmo i półdarmo było w czasie eventu - czego osobiście nie popieram a wzbudziło to zachwyt u większości użytkowników.

    Czekam na możliwość kończenia przygody z pełnym dropem za klejnoty... Metz i jemu równi byliby zachwyceni. Wtedy dla mnie będzie to ostateczny sygnał, że gra się skończyła.
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  6. #76
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zrobiłem Bohaterskiego, użyłem kufla, ustrzeliłem wiedźmę, oraz wsparcia dystansowego na wieże, nie zauważyłem anomalii przy przydzielaniu fasol (ostatni slot) ani mniej ani więcej, 227 za całą przygodę, tak więc jest tak jak powinno być.

  7. #77
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    To skąd ten lament? Wszystkie mikstury powywalałem na inne przygody, bo stwierdziłem, że to nie ma sensu... BB coś poprawiało pomiędzy konserwami?
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  8. #78
    Poznańczyk
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Zrobiłem Bohaterskiego, użyłem kufla, ustrzeliłem wiedźmę, oraz wsparcia dystansowego na wieże, nie zauważyłem anomalii przy przydzielaniu fasol (ostatni slot) ani mniej ani więcej, 227 za całą przygodę, tak więc jest tak jak powinno być.

    Synowie zrobieni, na G6: 3x mikstura lub 2x misktura + 1x wsparcie. i z całej przygody 20fasol mniej za doświadczenie, jednak to nie ma różnicy bo podczas działania "bug'a" też dostawałem mniej fasol na synach, za takie same działania.

    W przeciagu 2dni, zrobie Zdradzonego i zobacze, zrobie go w standardzie 3x mikstura 1x wsparcie i 2x katapulta.


    Edit:

    Przy użyciu : 2 katapulty 4 mikstury i 3 wsparcia w Bohaterskim mały Krawcu : 148fasolek za doświadczenie zamiast 207fasolek.

    Edit2:

    Zdradzony Zakończony, Ostatni i Przedostatni przywódca sektorów zniszczony miksturą i wsparciami. 141fasolek zamiast 228fasolek.
    Ostatnio edytowane przez Poznańczyk ; 07.01.2014 o 13:41

  9. #79
    Osadnik Awatar Hmdw
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowy Świat
    Czyli rozumiem, że teraz zabijając wsparciem/miksturami obóz nie dostajemy expa za obóz/sektor?
    Zapraszam wszystkich do współpracy przy tworzeniu strony o grze.


  10. #80
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Jak nie rozbijesz calego to dostajesz
    A jak caly to nie wiem

Zamknięty wątek
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 6 7 8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.