Zamknięty wątek
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15
Pokaż wyniki od 141 do 147 z 147

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Wydarzenie Zimowe 2013

  1. #141
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Wysyłanie po przygody ma przynosić straty ?
    Przykładowo, wszystko co potrzebne by wysłać grubasów na poszukiwania produkuję na mojej wyspie, więc zero kosztów w tych wysyłkach
    teraz wszystkie przygody można kupic (poza wikingami) za mapki u kupca , których produkcja jest tansza niż koszt wyslania grubasa

    p.s. idąc tokiem twojego rozumowania to wszystko jest za darmo bo wyspa nam produkuje...ale jednak jest to gra strategiczno-ekonomiczna i przyjemność sprawia jak jednak się troszkę pokalkuluje itp., itd., a dla graczy nielubiących myslenia polecam np. tetris
    Ostatnio edytowane przez darecki09 ; 04.01.2014 o 12:14

  2. #142
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez darecki09 Zobacz posta
    teraz wszystkie przygody można kupic (poza wikingami) za mapki u kupca
    Jest wiecej wyjatkow, za mapki nie kupisz np Zaginionej czaszki czy slonca tropikow.

  3. #143
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez darecki09 Zobacz posta
    teraz wszystkie przygody można kupic (poza wikingami) za mapki u kupca , których produkcja jest tansza niż koszt wyslania grubasa

    p.s. idąc tokiem twojego rozumowania to wszystko jest za darmo bo wyspa nam produkuje...ale jednak jest to gra strategiczno-ekonomiczna i przyjemność sprawia jak jednak się troszkę pokalkuluje itp., itd., a dla graczy nielubiących myslenia polecam np. tetris
    Chyba nie rozumiesz kolego tych "kosztów" ? Wszystko co produkujesz masz za darmo, a ja mam wszystko co potrzebne by wysyłać grubasów. Przykładowo: jeśli chce zrobić właśnie Wikingów to albo muszę ich kupić ( i tu już jest realny koszt, nie ważne czy w monetach czy w klejnotach) - lub ... posłać grubasów aby mi ich znaleźli - i tu zero kosztów, bo mam wszystko wyprodukowane na te poszukiwania ZA DARMO.

    Rozumiesz ?

  4. #144
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Chyba nie rozumiesz kolego tych "kosztów" ? Wszystko co produkujesz masz za darmo, a ja mam wszystko co potrzebne by wysyłać grubasów. Przykładowo: jeśli chce zrobić właśnie Wikingów to albo muszę ich kupić ( i tu już jest realny koszt, nie ważne czy w monetach czy w klejnotach) - lub ... posłać grubasów aby mi ich znaleźli - i tu zero kosztów, bo mam wszystko wyprodukowane na te poszukiwania ZA DARMO.

    Rozumiesz ?
    Z tego co piszesz wywnioskowałem że realnym kosztem jest kupienie wikingów za monety, a wysłanie odkrywców za monety już tym kosztem nie jest, tak?
    Sygnatura wycięta przez administrację.

  5. #145
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Odkrywcy na siebie zarabiaja jak trafia jakas drozsza przygode

  6. #146
    Osadnik Awatar GarnekPierogów
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Złota Góra
    A jeśli kilka razy pod rząd nie przyniosą nic konkretnego...?
    Chuck Norris robi bloki majorem.
    ---
    Uwolnij pieroga!

  7. #147
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Galmachar Zobacz posta
    Z tego co piszesz wywnioskowałem że realnym kosztem jest kupienie wikingów za monety, a wysłanie odkrywców za monety już tym kosztem nie jest, tak?
    Nie wiem jak Ty, ale ja produkuję wszystko we własnym zakresie, więc mam monety także za darmo

Zamknięty wątek
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.