Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Punkty Handlowe /osiągnięcia

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.11.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Punkty Handlowe /osiągnięcia

    Może wprowadzicie punkty handlowe i jakieś achievementy/ osiągnięcia do gry ? Zwiększyć cel do którego można dążyć .

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam wrażenie, że podobny temat już kiedyś się pojawił na forum. Najlepiej opisz swój pomysl i dodaj ankietę, bo w przeciwnym razie Twój wątek zostanie pewnie zamknięty.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.11.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    co tu opisywac, poprostu za dobry handelek i napedzanie gospodarki moglby byc jakis bonusik

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Trochę poszukałam i znalazłam już dwa wątki na ten temat, w tym jeden założony przez Larxanda wraz z ankietą:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ni%C4%99%C4%87

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ht=achievement

    Zerknij w te wątki i zobacz, czy to się pokrywa z Twoimi wyobrażeniami o zmianach w grze. Jeśli chcesz zaproponowac coś innego, to zrób ankietę. W przeciwnym razie BB nawet nie zerknie na Twoje propozycje. Sam pomysł dodania odznaczeń, achievements etc jest moim zdaniem ciekawy, diabeł tkwi w szczegółach.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem w tym, ze tu handel jest natychmiastowy i niczym nie ograniczony, znaleźli by się wiec tacy, co przesyłaliby sobie tysiace surowców w obie strony tylko po to by być na czele rankingu. Rozumiem punkty handlowe w grach gdzie wioski są rozsiane po mapie i musi upłynąć jakiś czas zanim zostaną przetransportowane i w dodatku do tego potrzebujesz jakiś wozów, ale tutaj to raczej nie zadziała.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Biorąc pod uwage fakt że BB idzie w kierunku jak najmniejszej informacji o graczach to o rankingu nie ma co nawet marzyc.

  7. #7
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wreszcie gra bez rankingów, a Ci na siłe pchają się by być na top 1000, to nie ta gra zostawcie TSO w spokoju od rankingów, jak się pojawi pvp to tylko tam, a tak wara z rankingami, akysz, ehhhh.......
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.