Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: konserwa 21 11 2013

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    brak prawdziwego gospodarza; a podobna nasi zachodni sąsiedzi tacy dokładni?????? ha,ha

  2. #32
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Skubi80 Zobacz posta
    Mam propozycje dla tych zdenerwowanych, niech się ubiorą i przejdą na spacer. Odpoczną psychicznie i dla zdrowia tez to jest dobre.
    Albo niech uczciwie zabiorą się za swoją pracę.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Jeśli ktoś idzie na cały dzień do pracy to pikuś że godzinę później bo już go nie będzie i to co miał zrobić rano zrobi za 12-13 godzin... Nie wspomnę o kopalni złota na 5 lvl która pewnie mi się zawali.... ale to pikuś.... Nie każdy ma wolne... Jak się planuje konserwacje to trzeba przewidzieć to i owo...
    Ostatnio edytowane przez okki ; 21.11.2013 o 09:42

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A ja sie pytam czemu do tej pory te *** nie robią nic z czasem aktywnych premii, albo niech je tez przedłużają, albo niech ***, zrobia ta gre jak sie nalezy bez cotygodniowych przerw w grze. GRałem w rózne gry, ale nigdzie nie widziałem, zeby co tydzien trzeb abylo graczom na 8 godzin wylaczyc gre, zeby ona dzialala xD
    To sa jaja, a ludzie, ktorzy tworza tso sa niekompetentni, juz nie wspomnie o kompetencjach GO, bo co event to powstaje masa multikont, a banow za to nikt nie daje, na kanałach czatowych ciagle wyzwiska, za ktore nie ma zadnych kar, kultura powinna byc, w ogame jak byles niekulturalnym, przeklnales, zwyzywales kogos, miales ban na 1 dzien gdzie nic nie mogles zrobic, a kazdy mogl Cie atakowac, a to tylko pryklad, bo wszedzie konsekwencje takiego zachowania s apodobne, tylko nie tutaj, ogolnie ta gra to sa jaja, juz wole ogame, albo the westa, tam przynajmniej maja kompetentnych na ludzi na wlasciwych miejscach, no i mozna sie atakowac, a tu gra strategiczna , w ktorej nie mozna sie atakowac xD W the-west na bitwach o forty jest po 240 osob online, i kazda z tych osob cos robi jest wazna, a do tego maja osobny system pojedynkowania miedzy graczami. TSO to najwiekszy niewypał jaki kiedykolwiek powstal.
    Ostatnio edytowane przez hjkrsettlers ; 21.11.2013 o 09:44

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Pracują uczciwie. Po prostu czasami wyskoczy nieprzewidziany "excpetion". Gry to dość skomplikowane aplikacje. Kto nie był częścią dużego projektu informatycznego, to może sobie ponarzekać. Ten kto był pewnie też narzeka, ale rozumie, że komputer czasami nie chce zagadać, jak by się chciało

  6. #36
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ruszyło, urra, zobaczymy co pozmieniali, ehhh...
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

  7. #37
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Online ^^

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Althair -gwałtowne odstawienie od gry to największa rozpacz,no przecież odkrywców się nie wyśle,geolodzy stoją (to niedopuszczalne!)manuskryptu się nie odbierze i znowu kilka godzin w plecy,jak to nadrobić,powiedz-jak ?

  9. #39
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Marudzicie i marudzicie - a pomyślcie o naszym drogim CM, jak się biedaczek musi zwijać by po raz n-ty dyplomatycznie napisać "znów coś sp... zepsuliśmy i nie umiemy tego naprawić" Odrobinę współczucia proszę
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Koniec narzekania, gra działa

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.