Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby menu gildii powiększyło się o status zadania z dnia poprzedniego?

Głosujących
273. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem Za

    250 91.58%
  • Jestem Przeciw

    10 3.66%
  • Jest mi to obojętne

    13 4.76%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47

Wątek: Gildia - rozszerzenie menu o status zadania z dnia poprzedniego

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wietom Zobacz posta
    Pozdrawiam nieszczęśników inwigilowanych i prześladowanych przez "liderów". Uciekajcie od nich bo szkoda Waszego zdrowia i nerwów.
    oj tak, to na pewno sami masochisci są którzy takie rzeczy uwielbiają. Sam nie jestem w stanie pojąć dlaczego ludzie w takich gildiach są więc pewnie dlatego, no bo kto by pomyslał że każdy lubi grać innym stylem i dla różnych ludzi są inne gildie?
    Uciekajcie od takich którym sie wydaje że wiedzą co jest dla was lepsze i co ma sens a co nie.

    Nigdy nie zaglądam ludziom w mojej gildii na ich wyspy bo to wyłącznie ICH sprawa co na swojej wyspie mają.
    I tak samo nie bedziesz musiał przyglądać sie kto zrobił ZG a kto nie.
    Ostatnio edytowane przez scorpix22 ; 24.11.2013 o 22:59

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wietom Zobacz posta
    Nie ma sensu istnienia taka gildia w której robienie zadań nie jest obowiązkowe.
    Otóż w mojej gildii nie ma takiego wymogu, robi je mniej albo bardziej sprawnie 70% graczy i mamy się bardzo dobrze. A sens istnienia znajdujemy we wzajemnej pomocy, pogawędkach na czacie i rozlicznych szeptach.

    Cytat Zamieszczone przez wietom Zobacz posta
    No ale jak ktoś jest oszustem to w każdym również oszusta dostrzega, stara prawda
    Tak, a jego przodkowie na pewno uczestniczyli w konfederacji targowickiej.
    A jeśli usuwa się takiego bumelanta z gildii w której ZG są obowiązkowe, to robi się to zapewne z innego powodu niż w wyniku analizy jego wykonywania zadań czyli tego "policjaństwa" właśnie?

  3. #33
    Osadnik Awatar Dance69
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Powiem Wam tak- jak nie macie nic sensownego do powiedzenia to po prostu nie piszcie. Popieram gracza LubieNoNke w 100%. Pomysł będzie przydatny w dużych gildiach, a szczególnie tam, gdzie za robienie zadań gildyjnych przewidziane są dodatkowe nagrody.
    Pozdro

  4. #34
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez wietom Zobacz posta
    to wyrzućcie z glidii takiego bumelanta i po problemie.
    Podstawowe pytanie:
    Ale kogo wyrzucić?

    Bez permanentnej inwigilacji nie masz narzędzia do odróżnienia osoby, której szkoda oddać kilka łuków, od tej, której w piątek burza spaliła router.

    Ja nie jestem przeciwny rozwiązywaniu aktualnego problemu przez losowanie (bym wolał nawet, bo przy okazji rozwiązuje się inny problem), ale najczęściej zwyczaj jest taki, że w pierwszej kolejności dobieramy się do najsłabszego ogniwa. A takiego nie wskażesz jednoznacznie, używając tego co masz teraz.

    Może masz jakieś dziwne szczęście, że tacy ludzie się nie trafiają, może jakieś dobre sposoby na rekrutację, a może inne sposoby na wykrycie. Chętnie poznam tajemnicę.
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 25.11.2013 o 14:28

  5. #35
    Osadnik Awatar Dance69
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    A takiego nie wskażesz jednoznacznie, używając tego co masz teraz.

    Może masz jakieś dziwne szczęście, że tacy ludzie się nie trafiają, może jakieś dobre sposoby na rekrutację, a może inne sposoby na wykrycie. Chętnie poznam tajemnicę.
    Wystarczy trochę pomyśleć, pokombinować i zgrać się z administracją gildii......

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców

  7. #37
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Dance69 Zobacz posta
    Wystarczy trochę pomyśleć, pokombinować i zgrać się z administracją gildii......
    Czyli jednak jest to tajemnica, której nikt mi nie będzie chciał zdradzić. Szkoda.

    Samo myślenie, kombinowanie i dobry kontakt z administracją nie wystarczy, sprawdzałem. :]

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez wietom Zobacz posta
    to wyrzućcie z glidii takiego bumelanta i po problemie, Nigdy nie zaglądam ludziom w mojej gildii na ich wyspy bo to wyłącznie ICH sprawa co na swojej wyspie mają. Mam wgląd kto ma aktywne konto i to mi wystarcza. Dziwię sie ludziom że chcą byc w gildii gdzie jest terroryzm liderowo-administracyjny. U mnie w gildii kazdy powyżej 30 lvl ma admina. Gildia funkcjonuje juz prawie rok i wszystko działa.
    Pozdrawiam nieszczęśników inwigilowanych i prześladowanych przez "liderów". Uciekajcie od nich bo szkoda Waszego zdrowia i nerwów.
    pewnie lepiej jak wietom wszędzie doszukiwać spisków, knowań i obozów pracy a samemu być pasożytem na plecach Tych co się bawią i czynnie biorą udział w grze, masz problem z alrtuizmem to nie graj w gry gdzie są ludzie z którymi można współpracować i bezinteresownie pomagać, dla twojej wiadomości po to jest robione żeby pozbywać się pasożytów sądzę że takich jak Ty. Pozdrawiam bo tak wypada.

  9. #39
    Początkujący Osadnik Awatar LubieNoNke
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ma to być ułatwienie dla liderów gildii a to czy dany lider z niego będzie korzystał czy nie to już od niego zależy.

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.