Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby menu gildii powiększyło się o status zadania z dnia poprzedniego?

Głosujących
273. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem Za

    250 91.58%
  • Jestem Przeciw

    10 3.66%
  • Jest mi to obojętne

    13 4.76%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Gildia - rozszerzenie menu o status zadania z dnia poprzedniego

  1. #21
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jankid Zobacz posta
    Nie popieram. Gra ma być zabawą, każdy ma swoje zycie a gra jest tylko dodatkiem do życia, nie odwrotnie. Taki pomysł to wprowadzania zamordyzmu i ścisłej kontroli kto, gdzie, kiedy, z kim. Autorowi pomysłu proponuje znalezienie sobie pracy lub pożyteczniejszych zajęć. Najwyraźniej autor cierpi na chroniczną nudę.
    Zawsze można znaleźc inną gildie gdzie nie wymagają robienia zadań gildyjnych albo i w ogole do żadnej nie należeć, jaki problem?
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dokładnie zgadzam się z przedmówcą, jak ktoś chce sobie grać od tak dla zabawy to niech gra solo, jeżeli wstępuje do jakiejś gildii to powinno się to wiązać również z obowiązkami wobec takiego członka gildii. Niektórzy gracze wchodzą wykonują sobie tylko te zadania gildii które im się podobają a w innych przypadkach czekają aż wykona je odpowiednia ilość osób i także otrzymują monety gildii mimo że się w danym zadaniu nie wykazali co jest nie sprawiedliwie w stosunku do tych którzy dane zadanie wykonali a gracze z wysokimi levelami mają te zadania naprawdę skomplikowane.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Max_Cros Zobacz posta
    Dokładnie zgadzam się z przedmówcą, jak ktoś chce sobie grać od tak dla zabawy to niech gra solo, jeżeli wstępuje do jakiejś gildii to powinno się to wiązać również z obowiązkami wobec takiego członka gildii. Niektórzy gracze wchodzą wykonują sobie tylko te zadania gildii które im się podobają a w innych przypadkach czekają aż wykona je odpowiednia ilość osób i także otrzymują monety gildii mimo że się w danym zadaniu nie wykazali co jest nie sprawiedliwie w stosunku do tych którzy dane zadanie wykonali a gracze z wysokimi levelami mają te zadania naprawdę skomplikowane.
    Ale jakie ma praktyczne znaczenie kto zrobił zadanie ostatni?? Wytłumacz mi to racjonalnie. U mnie w gildii zadania są robione codziennie i nie ma znaczenia kto zrobił danego dnia a kto nie mógł zrobić bo mu coś wypadło. Załatwić bym sie nie chciał na gildie gdzie by mnie ktoś pilnował.

    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    Zawsze można znaleźc inną gildie gdzie nie wymagają robienia zadań gildyjnych albo i w ogole do żadnej nie należeć, jaki problem?
    Ale po co?? mam gildie gdzie zadania robimy codziennie i nikt nikogo nie pilnuje. I jakieś idiotyczne sprawdzanie kto o której godzinie zrobił zadanie jest szukaniem sobie problemów albo zajęcia dla "bezrobotnych" z wyboru

    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    Zawsze można znaleźc inną gildie gdzie nie wymagają robienia zadań gildyjnych albo i w ogole do żadnej nie należeć, jaki problem?
    Ale po co?? mam gildie gdzie zadania robimy codziennie i nikt nikogo nie pilnuje. I jakieś idiotyczne sprawdzanie kto o której godzinie zrobił zadanie jest szukaniem sobie problemów albo zajęcia dla "bezrobotnych" z wyboru
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 28.11.2016 o 23:44 Powód: połączenie postów

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Totalna bzdura!! widać dokładnie kto ma aktywne konto a kto nie, więc po co dodatkowy zamulacz gry?

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Naprawde mi was żal (ludzi za wprowadzaniem takich bzdur). Totalna inwigilacja. Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. To tylko gra. Ludzie bawcie się, a nie inwigilujcie! Mających kłopoty ze zrozumieniem słowa "inwigilacja" odsyłam do wikipedii (oczywiście chodzi mi o tych którzy są "za", podejżewam że nie mają pojęcia co to znaczy).

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez ApiHeniek Zobacz posta
    Naprawde mi was żal (ludzi za wprowadzaniem takich bzdur). Totalna inwigilacja. Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. To tylko gra. Ludzie bawcie się, a nie inwigilujcie! Mających kłopoty ze zrozumieniem słowa "inwigilacja" odsyłam do wikipedii (oczywiście chodzi mi o tych którzy są "za", podejżewam że nie mają pojęcia co to znaczy).
    To jeszcze sobie sprawdź w tej Wikipedii różnicę między symbiozą a pasożytnictwem.

    Jeżeli jakiś bumelant (sprawdź w Wikipedii) albo inny egoista (sprawdź w Wikpedii) sabotuje (sprawdź w Wikipedii) działania prawie setki ludzi, to przydałoby się narzędzie do sprawdzenia kto to.

    Zaglądanie na wyspę (oglądanie kto ma jakie budynki, jak rozlokowane, co buffuje itp.), widoczność aktywnych przygód, tag gildii to też inwigilacja.
    Jesteś przeciw?
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 24.11.2013 o 20:23

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    To jeszcze sobie sprawdź w tej Wikipedii różnicę między symbiozą a pasożytnictwem.
    i przy okazji polecam sprawdzenie w słowniku ortograficznym słowo "podejżewam"

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    To jeszcze sobie sprawdź w tej Wikipedii różnicę między symbiozą a pasożytnictwem.

    Jeżeli jakiś bumelant (sprawdź w Wikipedii) albo inny egoista (sprawdź w Wikpedii) sabotuje (sprawdź w Wikipedii) działania prawie setki ludzi, to przydałoby się narzędzie do sprawdzenia kto to.

    Zaglądanie na wyspę (oglądanie kto ma jakie budynki, jak rozlokowane, co buffuje itp.), widoczność aktywnych przygód, tag gildii to też inwigilacja.
    Jesteś przeciw?
    to wyrzućcie z glidii takiego bumelanta i po problemie, Nigdy nie zaglądam ludziom w mojej gildii na ich wyspy bo to wyłącznie ICH sprawa co na swojej wyspie mają. Mam wgląd kto ma aktywne konto i to mi wystarcza. Dziwię sie ludziom że chcą byc w gildii gdzie jest terroryzm liderowo-administracyjny. U mnie w gildii kazdy powyżej 30 lvl ma admina. Gildia funkcjonuje juz prawie rok i wszystko działa.
    Pozdrawiam nieszczęśników inwigilowanych i prześladowanych przez "liderów". Uciekajcie od nich bo szkoda Waszego zdrowia i nerwów.

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Są gildie, w których wykonywanie ZG nie jest obowiązkowe i takie, w których ZG są warunkiem członkostwa. W tych pierwszych proponowana zmiana nic nie wniesie ani nie zepsuje, w tych drugich jest kluczowa dla sprawnego funkcjonowania. To chyba nie problem wybrać taką, w której nie będziesz się czuł inwigilowany, ApiHeniek. Zresztą, w tej chwili też można sprawdzić czy zrobiłeś ZG czy nie, a co bardziej konsekwentny lider może ręcznie prowadzić statystyki. Nie czujesz się inwigilowany w tym przypadku?

    I jeszcze jedno: nie totalna, a permanentna (wiadomo gdzie sprawdzić) inwigilacja :P

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie ma sensu istnienia taka gildia w której robienie zadań nie jest obowiązkowe. Ale można to załatwić po ludzku, bez policjaństwa i podejrzliwości. No ale jak ktoś jest oszustem to w każdym również oszusta dostrzega, stara prawda

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.