Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby menu gildii powiększyło się o status zadania z dnia poprzedniego?

Głosujących
273. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem Za

    250 91.58%
  • Jestem Przeciw

    10 3.66%
  • Jest mi to obojętne

    13 4.76%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Gildia - rozszerzenie menu o status zadania z dnia poprzedniego

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez K_a_s_k_a Zobacz posta
    pewnie lepiej jak wietom wszędzie doszukiwać spisków, knowań i obozów pracy a samemu być pasożytem na plecach Tych co się bawią i czynnie biorą udział w grze, masz problem z alrtuizmem to nie graj w gry gdzie są ludzie z którymi można współpracować i bezinteresownie pomagać, dla twojej wiadomości po to jest robione żeby pozbywać się pasożytów sądzę że takich jak Ty. Pozdrawiam bo tak wypada.
    Jako lider gildii pasożytem być nie mogę, nie da się
    Tobie natomiast proponuję znaleźć sobie pożyteczne zajęcie, nie będziesz miała czasu na bzdury i szukanie sobie problemów.
    Współczuję Twoim domownikom, o ile takich masz

  2. #42
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może byście tak jeden z drugim zeszli już z siebie i skupili się na meritum, hę?

    Czy tu naprawdę dyskusje o pomysłach muszą odbywać się według schematu:
    - to rozwiązanie mi się nie podoba bo...
    - nie podoba ci się, bo jesteś taki i taki
    - to ty jesteś taki a taki
    - to twoja stara jest taka a taka
    - to raczej twoi starzy są tacy a tacy

  3. #43
    Początkujący Osadnik Awatar LubieNoNke
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak napisał wyżej Larxand skupcie się na meritum. Jeśli ktoś ma coś do wniesienia w tym temacie to proszę o wypowiedz bez w/w schematów.

  4. #44
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pewnie, że przydała by się taka kolumna z danymi z tygodnia ( tyle starczy) i to z podglądam nie tylko dla zarządu. Chętnie bym sam pogonił parę osób co cały dzień siedzą. Na czacie i na globalu od nich huczy, a łaskawca jeden z drugim, nie ma czasu wyspy zrobić, bo CR klepie od rana do wieczora i tak raz za razem, ehh....
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

  5. #45
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez jankid Zobacz posta
    Nie popieram. Gra ma być zabawą, każdy ma swoje zycie a gra jest tylko dodatkiem do życia, nie odwrotnie. Taki pomysł to wprowadzania zamordyzmu i ścisłej kontroli kto, gdzie, kiedy, z kim. Autorowi pomysłu proponuje znalezienie sobie pracy lub pożyteczniejszych zajęć. Najwyraźniej autor cierpi na chroniczną nudę.
    A Tobie innej gildii najlepiej jednoosobowej bo po co komu gracz co nie wykonuje zadań gildii i nie uczestniczy w jej życiu ???? Nachapać się monetek i mieć wszystko w d....

  6. #46
    Początkujący Osadnik Awatar LubieNoNke
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Widzę że sporo osób jest za pomysłem.. pozostaje tylko czekać na pozostałych forumowiczów i ich wypowiedz / głos.

  7. #47
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 12.12.2013 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.