Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Wątek: Problem z introligatorem

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ten sam problem od dwóch dni co najmniej , moja introligatornia ciągle robi manuskrypt a to 12 godz. dziś rano 6 godz. a wieczorem 7 godzin.????

  2. #32
    TILADE
    WITAM
    mam ten sam problem z introligatornią
    chyba ta księga co mi się robi będzie specjalna
    pisałem do pomocy technicznej i żadnej odpowiedzi

  3. #33
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wygląda na to, że problem z czasem produkcji (warsztat Introligatora) zostanie poprawiony już w tym tygodniu, wraz z uaktywnieniem Wydarzenia Zimowego 2013. Jeśli plan ten ulegnie zmianie, postaram się bezzwłocznie o tym poinformować.

  4. #34
    TILADE
    CZE
    mam nadzieje że zostaną poprawione błędy
    a gracze otrzymają jakąś rekompensatę

  5. #35
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Wygląda na to, że problem z czasem produkcji (warsztat Introligatora) zostanie poprawiony już w tym tygodniu, wraz z uaktywnieniem Wydarzenia Zimowego 2013. Jeśli plan ten ulegnie zmianie, postaram się bezzwłocznie o tym poinformować.
    Przepraszam za sarkazm ale obiecanki cacanki - już chyba w trzech czy czterech changelogach po konserwacjach czytałam, że problem został naprawiony.
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  6. #36
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja nie kompletowałem kolekcji od kilku dni, a dzisiaj manuskrypt się produkował od 8:20 do 14:40 - 20 minut poślizgu, wiem, że przy waszych lagach to pikuś ale zawsze ;D
    Ostatnio edytowane przez silu700 ; 03.12.2013 o 20:36

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja jak w domu władki odebrałem sierżanta skunksa i produkcja manuskrypty dobiegła końca a już dziś odebrałem manuskrypt i robię kolejny :-)

  8. #38
    TILADE
    problem wydaje się naprawiony a gdzie
    [COLOR="rgb(0, 0, 0)"]A GDZIE REKOMPENSATA[/COLOR]

  9. #39
    TILADE
    widzę że nie będzie nic
    czyli jest błąd z waszej winy , nie potraficie tego szybko naprawić , tracą tym my gracze
    nie dostajemy żadnego zadośćuczynienia
    piękne podejście do sprawy
    moje gratulacje dla osób odpowiedzialnych za ten bałagan ,chociaż należało byto nazwać bardziej dosadnie
    jestem ciekaw czy na serwerach niemieckich też tak postępujecie czy tylko gracze z POLSKI sa dla was niczym

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Ja przez przypadek usunąłem introligatora i teraz nie mogę postawić go ponownie.
    W menu budowy jest aktywna ikonka tego budynku, wybieram go i miejsce do budowy, przechodzi na pasek (postępów budowy) po prawej strony, ludzik idzie chcąc rozpocząć pracę i po ok 10 sekundach pasek znika i budowa zostaje przerwana.
    Relog nic nie daje.
    Miał ktoś tak ???

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.