Zamknięty wątek
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 121

Wątek: The Settlers Online - zabawa na niecale 2wa lata

  1. #21
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    każdy gra jak lubi. jedni wydają kasę by mieć wszystko szybko inni powoli sobie ciułają.

  2. #22
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    każdy gra jak lubi. jedni wydają kasę by mieć wszystko szybko inni powoli sobie ciułają.
    i tak powinno ostac
    i nie powinno sie tego oceniac w zaden sposob to kazdego indywidualna i prywatna sprawa..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Duszysko40 Zobacz posta
    i tak powinno ostac
    i nie powinno sie tego oceniac w zaden sposob to kazdego indywidualna i prywatna sprawa..
    Oczywiście, ale po co wylewać swoje żale na forum ? Forum to już nie jest indywidualna sprawa.

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    jesli chodzi o oceny innych graczy dalej jest..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    wracajac do watku ..
    stwierdzilem jedynie fakt ze gra ma swoj limit celow to nie naznaczony wypaleniem czy znudzeniem a jedynie poprzes wlasna konstrukcje ... raz gralem intensywnie bo mnie cos wciagnelo raz gralem tylko by 2x kliknac przez caly dzien ....

    nie pompowalem kasy poza wlasny okreslony limit na samym poczatku (mniej jak 100 zl ) , to co zaplacilem uznalem ze chce i ze nalezy sie tworcom za wysilek ktory ludzie potrafia opluc i marudzic ... bo wszystko mamusia na tacy podaje i mysla ze tak zycie wyglada ...

    dziekuje normalnie myslacym i potrafiacym normalnie dolaczyc sie do dyskusji ....
    pozdrawiam

    PS .... dalej szukam celow w grze choc jest to coraz trudniejsze ... :P

  6. #26
    Davetez
    ta gra ma jeden cel: dostarczać rozrywkę

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wbijcie 50 level i prawie wszystko na 5lvl bez intensywnego handlu, produkcji monet 15 mennicami i bez robienia wikingów co chwila to pogadamy...

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja do pvp się nie palę jeśli będzie to rozwiązane jak w Plemionkach to podziękuję za grę- nerwy tylko: atak czy nie, grubasy dojdą czy nie, uda się klina wbić czy nie, czy pomoc zdąży itd
    Ostatnio edytowane przez Abrassax ; 18.11.2013 o 00:02

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Wbijcie 50 level i prawie wszystko na 5lvl bez intensywnego handlu, produkcji monet 15 mennicami i bez robienia wikingów co chwila to pogadamy...
    no to byloby wyzwanie :P

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Obalamy wypociny doterów.

    1 50lv - Weteran mozliwy był do zdobycia przez ludzi przy drugim evencie jajkowym.Na pierwszym evencie nikt z lewelem do 30+ weterana sobie nie kupił.A tylko doterzy mieli wtedy 30+.Tak wiec dopiero 15 miesiscy po czasie o ktorym piszemy jakikolwiek gracz mógł zdobyć weterana bez doty.Moze kupił na handlu kody do settlersa ,na 40lv uzbierał jakimś cudem tyle monet na weterana w dobie oszustwa jakie tu było i paczek po 400sztuk a nie handlu jak teraz.Człowiek bał sie rezydencje sprzedac w ciemno a co dopiero kodziny.Ale pewnie sie myle,chodz zadnego weterana za dote nie kupiłem a mam 2.Reasumujac...
    Wikingów bez weterana nie opłaca sie robić,czyli jakim cudem ktokolwiek z tych panów klepał wikingami 50lv????.Pozatym cena wikingów na handlu wynosiła 2500monet a nawet 3000 gdzie najbogatsi na serwerze na oczy nie widzieli stanu 30k monet na koncie.Zaden normlanie grajacy gracz nie robił wikingów bo nie mógł i nie wywalal tyle monet by zdobyc 28800exp.Dopiero na 42lv mógł robić Czarnych.Bez weterana?????.Co zabawniejsze nikt nie miał przez 15 miesiecy tej gry 15 odkrywców tylko 3 z tawerny,nikt nie miał 12 generelałow tylko 4.I wy mi mówicie ze w 9 miesicy 50lv???? chyba w snach.A pierwsza 50 wcale nie padła po 4 miesiecach,tylko duzo duzo pózniej.To ze teraz mozna 50lv wbic w pare tygodni na docie nie oznacza ze rok temu nawet dotujac wsciekle mozna było to zrobić w 7 miesiecy.Tyle 50lv i kłamstw pospulstwa.Wbij 42lw w 9 miesiecy robiac okradac (najwyzszy exp) 4 generałami a pogadamy o temacie 50lv.

    2.Bajkowe - ,,Co do tego co sie da a czego nie: startujac z przygodami tydzien po serwerach polskich nazbieralem na zamek, g270, jedna rezydencje, 3 zlote wieze i przehandlowalem fasole za ponad 300k monet, robiac w kolko Bohaterskiego, ppokrywajac koszty wojska z wlasnej produkcji monet. Sprzedajac lootspoty naiwniakom za kilkanascie K albo posiadajac permanentne premium mozna tego wyciagnac znacznie wiecej. ''

    W tydzien powiadasz ,to ja zapraszam do poradnika poznaczyka byś przeczytał ile czasu robi sie to owe wojsko na 1 bohaterskiego dodaj do tego czas wymiany slotow,transportu wojska (bez tych 2k gienkow) i zrobienia przygody pewnie na 12 generałow(wszystkie 1 stop) i ciekawe jak w tydzien tyle kupiłes.Ja chyba faktycznie jestem nie umiejacy grać ,albo ty gadasz głupoty.Tyle na temat bajkowych.

    3.Myslenie według pana Okogi ,,w grze takiej jak ta nie trzeba pompowac kasy ,,, wystarczy pomyslec i pohandlowac .... POLECAM
    w zyciu podobnie , nie wszystko zalezy od kasy i kontaktow
    pozdr''

    Czytaj punkt 1,potem 2 i napisz co masz na wyspie z bajkowych a najlepiej policz nam publicznie ile przygod na to zrobiles i ile czasu zajela ci produkcja wojska.A potem napisz mi na czym polegały kontakty,bo z tego co ja wiem a wiem sporo kontakt sprzedał ci tylko klejki za materiały luxusowe.W szczegolnosci granit ktorego kiedys 10k skupic było nie sposób a przeciez bez koszar na 5lv i prowiantu 10k granitu szybko nie uzbierałes.I co dałes 120k granitu za weterana ????,kolejne 150K granitu za 10 odkrywców no i to w 3 miechy na okradać ,a potem ...... ech k.... szkoda czasu na dyskusje.

    NIE MAM NIC DO DONACJI,NIC NIE JEST DARMOWE I KAZDEN ZA GRE POWINNIEN COS ZAPŁACIĆ,MAM NATOMIAST WSTRĘT DO LUDZI KTORZY KŁAMIA I PRZYPISUJA SOBIE DOKONANIA KTORYCH NIE ONI SA TWORCAMI A ICH PIENIADZE.

    Chcesz dotować ,wolny kraj dotuj,rajcuje cie to twoja sprawa,znam wielu ludzi co dotuja i calkiem niezle graja.Ale ci ludzie nie pisza nie ma co robić juz ???,tylko dotuja po to by rozkrecac innych czesto bedac liderami gildi i pomagajac innym gracza.I chodz to dziwne,wielu z nich nigdy nie mowilo i nie pisalo jestem za***isty.Nawet gdy wbijali pierwsze 50 na realmach.Jak w zyciu sa ludzie i ludzie skoro grasz kasa czemu udajesz ze to nie prawda????.Odpowiedz jest prosta bo kantujesz innych.Pozdro

Zamknięty wątek
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.