Zamknięty wątek
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 121

Wątek: The Settlers Online - zabawa na niecale 2wa lata

  1. #11
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Panie i panowie, oto mamy na forum pierwszy udokumentowany przypadek tego, ze komus żyłka pękła

    Cytat Zamieszczone przez Trel Zobacz posta
    I nie pisz bzdur ze nie dotowales setkami,bo gram w to od poczatku,znam ta gre od poduszki i w przeciwnosci do ciebie wydałem tylko raz 100zl na patenty budowlane gdy zaczołem grać bo bez tego grać sie nie da,chyba ze zadowala cie tylko 50lv bez gospodarki.Mam postawiona cała wyspe,mam wszystkie budynki na 5lv silosy,młyny i cała reszte która kupowałem za monety z gry.Zbudowanie takiego konta zajeło mi nie całe 3 lata(tyle ta gra istnieje) i poswieciłem na to zbyt wiele czasu
    No to sie nie spieszyles, bo ja gram krocej i mam wiecej, robiac po drodze lacznie jakies 10 miesiecy przerw.

    Cytat Zamieszczone przez Trel Zobacz posta
    niemozliwe było wbicie rok temu 50lv w 9 miesiecy
    Pierwszy lvl 50 zostal wbity w 4-4.5 miesiaca liczac od 30, w czasach przed weteranem i w czasie gdy akurat nie bylo zadnego eventu na ktorym mozna bylo porzadnie zarobic. Na nowym serwerze na ktorym mozna bylo kazdego glupka rzezbic z monet, do tego swiezo po starcie dostalo sie event i weterana 9 miesiecy to na dobra sprawe i tak dlugo.


    Cytat Zamieszczone przez Trel Zobacz posta
    Odkad weszły bajkowe zabawki nie ma szans by gracz majacy maxymalny w tej grze lewel i gospodarke jak ja siedzac tu po 10h na dzien kupił wiecej za fasole niż generala,jedna rezydecje wspaniała i bajkowy zamek.Koszty wojska i koszty fasoli sa takie ze fizycznie serwer i gra na to nie pozwoli.A ty pewnie masz cała wyspe w wspaniałych rezydecjach,3 generałow i cała reszte.I ile wydałes PLN 5 tys na to ????,bo za 1 tys nie ma szans by to kupic.Takich jak ty jest tutaj sporo pseudo the besciaki grajace PLNami a nie gra.Wiec na co narzekasz???? ze nie masz co kupic???.
    Co do tego co sie da a czego nie: startujac z przygodami tydzien po serwerach polskich nazbieralem na zamek, g270, jedna rezydencje, 3 zlote wieze i przehandlowalem fasole za ponad 300k monet, robiac w kolko Bohaterskiego, ppokrywajac koszty wojska z wlasnej produkcji monet. Sprzedajac lootspoty naiwniakom za kilkanascie K albo posiadajac permanentne premium mozna tego wyciagnac znacznie wiecej.

    Druga sprawa jest taka, ze jesli sie ma komplet generalow, weteranow i g270 i do tego zabudowana wyspe, to zarowno kwatermistrz jak i rezydencje sa tylko opcjonalnym wyborem (i wcale niekoniecznie najlepszym), wieec troche sie zagalopolowales zakaldajac, ze kazdy dobry gracz leci na oslep zeby je wykupic.


    Cytat Zamieszczone przez Trel Zobacz posta
    Pewnie napiszesz ze to nie prawda wiec juz ci wylicze coby ludzie tu grajacy widzieli ile niektorzy tutaj PLNow daja.
    1000fasol=8kmonet.14400 klejek = 100tys monet.Cena liczona przy miesiecznej sprzedazy tych klejek,bo na szybko wiecej niz 70k nie wyciagniesz.Czyli za 100zl na +100%klejek dostajecie 100k monet.A ile kosztuje co ma ten pan jak zakladam,Major(10000lodyg=120kMonet),2xGenerał=40 000fasol=320kmonet,zamek=10000fasola=80kmonet,15XW spaniała Rezydencja=225000fasol=1800000Monet tak tak 1milion 800k monet.lacznie inwentarz pana z gory 2m320k monet.Ale to nie koniec 3X wieza = 19500łodyg= 190kmonet bagatela mamy kwote za bajkowe 2m510monet.Przeliczmy ile pan X wydał na to PLnów bo wiecej niz 510k monet od wejscia bajkowych grajac 24h na dobe we 2 na 1 koncie + majac najwyzszy rozwój gospodarki i lewel ugrac fizycznie nie zdoła.Czyli 2 miliony monet
    Jak odliczysz z tego rezydencje (ktore jak napisalem sa opcjonalne, szczegolnie ze wiekszosc graczy wysokolevelowych i tak nie znajdzie miejsca na wiecej niz 1-2 sztuki) a reszte policzysz po koszcie zdobycia, a nie kupna na handlu i doliczysz do tego premium, to wyjdzie lacznie pewnie ze 300-400k, co obecnie wcale nie jest duza liczba ;p

    Bo ja grajac bez 4000zł gonie cie i twoja wyspe,a ty bez 4000zł mógłbys conajwyzej buty czyscić tym co grać umieja.
    no i wyszly z czlowieka polaczkowe kompleksy ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #12
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Na nowym serwerze na ktorym mozna bylo kazdego glupka rzezbic z monet

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Sprzedajac lootspoty naiwniakom za kilkanascie K
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    no i wyszly z czlowieka polaczkowe kompleksy ;p
    No i wyszlo "polaczkowe" cwaniactwo

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Zaraz mi stuknie 2 lata w tej grze.
    45 lvl
    Większość budynków lvl 3-4
    Mnóstwo miejsca na wyspie
    ledwo 900 fasolek w magazynie, żadnych łodyg
    1 przygoda na 3 dni
    Dobrze się bawię, nie nudzę się, będę grać dalej.
    I kto jest w lepszej sytuacji? :P

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    No i wyszlo "polaczkowe" cwaniactwo
    Raczej umiejętność myślenia i wykorzystywania okazji. I nie polaczkowe - to nie ma nic wspólnego z nacją.

    A Ciebie, Trel, mało powinno interesować kto ile pieniędzy na tę grę wydaje w kontekście tego, w jaki sposób osiąga to, co osiąga.
    Gdyby ci wydający nie wydawali, Ciebie zwyczajnie by tu nie było, ponieważ nie byłoby tej gry.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Polska wersja gry ma nie całe 2 lata i ty oczekujesz od gry żeby można było grać przez następne 20 lat ? Przecież Ubisoft oraz BB nie tylko tą grą się zajmują i rozwijają, po za tym to nie chop siup stworzyć coś od nowa w parę dni a tygodnie to musi trwać. Jeżeli tak bardzo Ci się spieszyło uzyskać wszystko na maksymalnym poziomie to widać nie miałeś ciekawszych zajęć do roboty po za tą grą. Każdy gra w swoim tempie i zwykle nowości jakie dodają do gry to mają na celu przyciągnięciu nowych graczy a później utrzymaniu starych wyjadaczy.

    Ja od ponad 2 tygodni mam dopiero 50 lvl po prawie 18 miesiącach gry. Tylko paręnaście budynków mam na 5 poziomie bo w między czasie zabrałem się za kupowanie silosów i młynów wodnych za surowce z gry a nie za klejnoty

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Raczej umiejętność myślenia i wykorzystywania okazji. I nie polaczkowe - to nie ma nic wspólnego z nacją.

    A Ciebie, Trel, mało powinno interesować kto ile pieniędzy na tę grę wydaje w kontekście tego, w jaki sposób osiąga to, co osiąga.
    Gdyby ci wydający nie wydawali, Ciebie zwyczajnie by tu nie było, ponieważ nie byłoby tej gry.
    Ale przecież on nie czepia się stricte tego, że ktoś wydaje swoją/nie swoją krwawice na tą grę. Jemu chodzi o to, że są ludzie, którzy raz dwa wbili 50 poziom i teraz marudzą, że nie ma co robić. Nie wiem czy ten użytkownik, do którego kierował tego posta tak zrobił i mnie to nie obchodzi.
    Ale jeżeli wspomagam się $, dużą jej ilością i dobijam do końca gry to mogę mieć pretensje tylko do siebie.
    Przykłady takich ludzi już były na forum.
    To tak, jak z sand-boxami. Otwarty świat, dużo do roboty - gra kosztuje 150 zł na kompa. Jak będą w nią grać 3 dni pod rząd po 10 h to skończę ją w te 3 dni, albo w tydzień. Niby intensywna dawka przyjemności, ale na krótki okres, za kupę kasy. Jak skończę wszystkie zadania i misje, to niby mam otwarty świat, ale samo bieganie po nim nic mi nie da.
    Z grami jak z seksem. Nie śpiesząc się otrzymamy więcej przyjemności.
    Ja mam prawie 48 poziom a zaczynałem w okolicach pierwszego eventu świątecznego.
    Przygody robię jak mi się chce, czasem zdarzy się miesiąc w którym zrobię tylko jednych Banitów.
    To ma sprawiać przyjemność, a nie być kolejnym wyścigiem szczurów.
    Podobnie jak Avila, mam jeszcze od groma miejsca na wyspie. Jak ktoś zawalił swoją budynkami na 5 poziomie, dzięki klejnotom, to jego sprawa.
    Bajkowych jeszcze nawet nie robiłem. Czekam na 48 poziom i ostatnią jednostkę wojska do odblokowania.

    Jak ludzie wyluzują i nie będą tego traktować aż tak poważnie, wtedy wyciągną z tego więcej zabawy.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    A to ciekawe,widzisz jak sie wydało z 2 tysie a mysle ze grubo wiecej to sie nudzi teraz.
    I nie pisz bzdur ze nie dotowales setkami,bo gram w to od poczatku,znam ta gre od poduszki i w przeciwnosci do ciebie wydałem tylko raz 100zl na patenty budowlane gdy zaczołem grać bo bez tego grać sie nie da,chyba ze zadowala cie tylko 50lv bez gospodarki.
    w gre zainwestowalem bomi sie podobala .... 30PLN za pudelko w 2012 i 60 PLN w kody sms, czyli niecala 100 co jest uklonem w strone tworcow ze za darmo nie pracuja ale nie przeplacalem bo wg mnie nie warto tysiecy w gre cisnac ...
    cala reszte spokojnie na handlu mozna dostac ..
    mlyny wodne 6km , chatki lowcow 9km , silosy byly po 4.5km jak kupowalem

    Jak ty 50lv wbiles w 9 miesiecy i grasz od dwóch lat to chyba zrobiłes to tylko najazdami wikingów albo wikingami dotujac nawet produkcje koszar(niemozliwe było wbicie rok temu 50lv w 9 miesiecy)
    dlugo mi zeszlo wbicie , bo znam osoby co szybciej wbijaly pod koniec 2012go ... premium nie bylo ... ale kazdy ma swoje racje

    tak wiec drogi TRELu , bajkowy zamek mialem po tygodniu od wprowadzenia , wystarczy zrobic 4 przygody i wymienic sie lootami , zajmuje to nawet mniej jak tydzien , biorac po uwage ze zaciagi x3 sa dostepne na handlu za 250 monet ale dla cibie to za bardzo skomplikowane ... to ze ty nie potrafisz nic osiagnac bez pompowania kasy nie znaczy ze kazdy jest taka lajza siedzaca 10h dziennie i nie potrafiaca tego ogarnac ... nie mierz innych swoja miara ...
    jak wspomnialem , nie pompowalem kasy dlaego sie podzielilem spostrzezeniem .... a od razu pompujesz sie jak to mozliwe i widzisz tylko jedna mozliwosc
    dziewczyna weszla do mojej gildii we wrzesniu na 40 levelu i w grudniu miala 50tke ... kwestia jak kto gra ... ale jak ty ograniczasz sie do robienia bagiennej wiedzmy to nie dziwne ze tyle ci wszystko zajmuje



    w grze takiej jak ta nie trzeba pompowac kasy ,,, wystarczy pomyslec i pohandlowac .... POLECAM
    w zyciu podobnie , nie wszystko zalezy od kasy i kontaktow
    pozdr

    PS
    Jemu chodzi o to, że są ludzie, którzy raz dwa wbili 50 poziom i teraz marudzą,
    jak zaznaczylem , NIE marudze tylko stwierdzam fakt , bardm i dziekuje BB , mimo sporu wpadek , nie mam zawisci ani kwasu dla normalnych ludzi , ktorzy potrafia sie ustosunkowac do stwierdzenia faktu... nie chodzilo mi o to ze oczekuje niewiadomoczego , a jedynie stwierdzam ze po 2woch latach srednio intensywnej gry mozna zakonczyc przygode bo sie sufit zbliza i wyzej nie podskoczysz ....
    pozdr
    Ostatnio edytowane przez okogi ; 17.11.2013 o 16:34

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Trel Zobacz posta
    A to ciekawe,widzisz jak sie wydało z 2 tysie a mysle ze grubo wiecej to sie nudzi teraz.
    I nie pisz bzdur ze nie dotowales setkami,bo gram w to od poczatku,znam ta gre od poduszki i w przeciwnosci do ciebie wydałem tylko raz 100zl na patenty budowlane gdy zaczołem grać bo bez tego grać sie nie da,chyba ze zadowala cie tylko 50lv bez gospodarki.Mam postawiona cała wyspe,mam wszystkie budynki na 5lv silosy,młyny i cała reszte która kupowałem za monety z gry.Zbudowanie takiego konta zajeło mi nie całe 3 lata(tyle ta gra istnieje) i poswieciłem na to zbyt wiele czasu.Jak ty 50lv wbiles w 9 miesiecy i grasz od dwóch lat to chyba zrobiłes to tylko najazdami wikingów albo wikingami dotujac nawet produkcje koszar(niemozliwe było wbicie rok temu 50lv w 9 miesiecy).Odkad weszły bajkowe zabawki nie ma szans by gracz majacy maxymalny w tej grze lewel i gospodarke jak ja siedzac tu po 10h na dzien kupił wiecej za fasole niż generala,jedna rezydecje wspaniała i bajkowy zamek.Koszty wojska i koszty fasoli sa takie ze fizycznie serwer i gra na to nie pozwoli.A ty pewnie masz cała wyspe w wspaniałych rezydecjach,3 generałow i cała reszte.I ile wydałes PLN 5 tys na to ????,bo za 1 tys nie ma szans by to kupic.Takich jak ty jest tutaj sporo pseudo the besciaki grajace PLNami a nie gra.Wiec na co narzekasz???? ze nie masz co kupic???.

    Jak czytam takie posty to mi sie scyzoryk otwiera,nie szanuje i mam za nic kukielki ktore graja PLNami.Nie potrafisz nawet w wirtualnym swiecie zdobyc niczego swoimi łapami.I jeszcze narzekasz ze za mało.Idz do lustra spójrz co soba reprezentujesz i zastanów sie czy to co pisze jest obrazaniem twego oblicza gracza ,czy kubłem wody na czerep.W chwili obecnej na jedna wspaniała rezydke trza pracowac miesiac.Co oznacza ze 14szt (minimum tyle trza miec) zajmie ci 14 miesicy.Ja mam co robic na nablizsze 2 lata dzieki bajkowym i kolejne sprawia ze ludzie przestana w to grać.Bo nikomu normalnemu dla jednego budynku których potrzebuje w dziesiatkach grac miesiac sie odechce.Pewnie napiszesz ze to nie prawda wiec juz ci wylicze coby ludzie tu grajacy widzieli ile niektorzy tutaj PLNow daja.
    1000fasol=8kmonet.14400 klejek = 100tys monet.Cena liczona przy miesiecznej sprzedazy tych klejek,bo na szybko wiecej niz 70k nie wyciagniesz.Czyli za 100zl na +100%klejek dostajecie 100k monet.A ile kosztuje co ma ten pan jak zakladam,Major(10000lodyg=120kMonet),2xGenerał=40 000fasol=320kmonet,zamek=10000fasola=80kmonet,15XW spaniała Rezydencja=225000fasol=1800000Monet tak tak 1milion 800k monet.lacznie inwentarz pana z gory 2m320k monet.Ale to nie koniec 3X wieza = 19500łodyg= 190kmonet bagatela mamy kwote za bajkowe 2m510monet.Przeliczmy ile pan X wydał na to PLnów bo wiecej niz 510k monet od wejscia bajkowych grajac 24h na dobe we 2 na 1 koncie + majac najwyzszy rozwój gospodarki i lewel ugrac fizycznie nie zdoła.Czyli 2 miliony monet ile to klejek ????100zł=100km,1000zł=1milion o mamy wynik 2000zł na same bajkowe i pan z góry nie ma co robic.Jak myslicie czy kolejne 2000 na reszte dla tego gracza to problem ????.Mysle ze takich ludzi tutaj jest sporo i maja do tego prawo.Ale nie maja prawa pier****** ludzia takim jak ja i wielu innym tu grajacym ktorzy zapewniaja im mozliwosc doty kupujac ich produkty na handlu i trzymajac ta gre zeby istniała ze nie ma tutaj juz co robic.Bo ja grajac bez 4000zł gonie cie i twoja wyspe,a ty bez 4000zł mógłbys conajwyzej buty czyscić tym co grać umieja.

    Jest co robić,jest nie za łatwo ale pewne rzeczy sa za drogie i wcale nie uwazam by ktoś po tobie płakał poza BB.Pozdrawiam i radze powaznie sie zastanowic i przemyslec swoje ideologie.I tak pisze z błedami za co uczulonych przepraszam.Pozdrawiam i mam nadzieje ze może kilku osobą za równo dotujacym jak i nie otworzy to troche oczy.
    ja zainwestowałem 80 zł w wetka i klka patentów jak było +100% promocja
    zacząłem grać 1.11.2012 50 lvl w tym 2 miechy przerwy
    50 lvl gdzieś już 2 miesiące czyli niecały rok a odliczając przerwęto po 8 miechach, 2 wetek za jajka, gospodarka może troche kuleje ale daje radę
    ale czasu ile straciłem to nie mówie bo nawet bym nie zliczył, w każdym razie za dużo
    E: żeby nie było to bez premium wbijałem 50 lvl jeszcze

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Ale przecież on nie czepia się stricte tego, że ktoś wydaje swoją/nie swoją krwawice na tą grę.
    Nie wdając się w resztę:

    Cytat Zamieszczone przez Trel Zobacz posta
    Ale nie maja prawa pier****** ludzia takim jak ja i wielu innym tu grajacym ktorzy zapewniaja im mozliwosc doty kupujac ich produkty na handlu i trzymajac ta gre zeby istniała ze nie ma tutaj juz co robic.Bo ja grajac bez 4000zł gonie cie i twoja wyspe,a ty bez 4000zł mógłbys conajwyzej buty czyscić tym co grać umieja.
    Jakkolwiek nie do końca zgadzam się z Okogi i wciaż szukam nowych celów i powodów do zadowolenia (mimo 50, kompletu wież, generałów i innego szajsu), to jednak nie powiedział on nic, co argumentowałoby taki wybuch agresji. Trzymajmy jakiś poziom. Do cholery.

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Trel Zobacz posta
    A to ciekawe,widzisz jak sie wydało z 2 tysie a mysle ze grubo wiecej to sie nudzi teraz.
    I nie pisz bzdur ze nie dotowales setkami,bo gram w to od poczatku,znam ta gre od poduszki i w przeciwnosci do ciebie wydałem tylko raz 100zl na patenty budowlane gdy zaczołem grać bo bez tego grać sie nie da,chyba ze zadowala cie tylko 50lv bez gospodarki.Mam postawiona cała wyspe,mam wszystkie budynki na 5lv silosy,młyny i cała reszte która kupowałem za monety z gry.Zbudowanie takiego konta zajeło mi nie całe 3 lata(tyle ta gra istnieje) i poswieciłem na to zbyt wiele czasu.Jak ty 50lv wbiles w 9 miesiecy i grasz od dwóch lat to chyba zrobiłes to tylko najazdami wikingów albo wikingami dotujac nawet produkcje koszar(niemozliwe było wbicie rok temu 50lv w 9 miesiecy).Odkad weszły bajkowe zabawki nie ma szans by gracz majacy maxymalny w tej grze lewel i gospodarke jak ja siedzac tu po 10h na dzien kupił wiecej za fasole niż generala,jedna rezydecje wspaniała i bajkowy zamek.Koszty wojska i koszty fasoli sa takie ze fizycznie serwer i gra na to nie pozwoli.A ty pewnie masz cała wyspe w wspaniałych rezydecjach,3 generałow i cała reszte.I ile wydałes PLN 5 tys na to ????,bo za 1 tys nie ma szans by to kupic.Takich jak ty jest tutaj sporo pseudo the besciaki grajace PLNami a nie gra.Wiec na co narzekasz???? ze nie masz co kupic???.

    Jak czytam takie posty to mi sie scyzoryk otwiera,nie szanuje i mam za nic kukielki ktore graja PLNami.Nie potrafisz nawet w wirtualnym swiecie zdobyc niczego swoimi łapami.I jeszcze narzekasz ze za mało.Idz do lustra spójrz co soba reprezentujesz i zastanów sie czy to co pisze jest obrazaniem twego oblicza gracza ,czy kubłem wody na czerep.
    Witam a ja z kolei mam dość takich postów gdzie ludzie ktorzy sobie zarabiaja i wydaja w wolnej grze i w wolnym kraju na co chcą są regularnie opluwani przez takich jak ty..nikt okogiego nie zmuszał..robił i zrobił to co uznał za stosowne..ty również i jakoś nie widzę aby ktokolwiek wytaczał na twój temat jakieś skrajne oceny..i co gorsza sie wyśmiewał..smutne to niestety..
    okogi stwierdził jedynie ze pewna formuła dla niego w settlersach sie wyczerpała..
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

Zamknięty wątek
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.