Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: problemy z zakańczaniem bezproblemowych dotąd zadań

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród

    problemy z zakańczaniem bezproblemowych dotąd zadań

    witam, na słonecznym grodzie od ostatniej konserwy na pomocy pojawia sie coraz wiecej zapytań w związku z problemami z zakańczaniem zadań. Mowa o graczach na wyższych poziomach i zadaniach wszystkich typów, ale raczej prostych, posiadaj coś itp.O ile jedno - dwa zgłoszenia to może być problem prędzej z graczem niż z grą, to już większa ilosć zaczyna budzić niepokój, ja na razie odsyłam wszystkich do supportu bo w sumie co innego można zrobić. Interesuje mnie za to czy na innych serwerach tez zauważono taki problem?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To juz nie jest Beta a zdarzenie wystepuje u wielu graczy... to widocznie tak ma byc.

  3. #3
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Właśnie się zastanawiałam, czy nie założyć podobnego tematu. Na Nowym Świecie również epidemia - zwłaszcza zadania typu "posiadaj". Problem pojawił się po ostatniej konserwacji i dotyczy graczy na różnych lev.
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ok, czyli to nie nagłe ogłupienie słonecznego grodu, jeden plus

  5. #5
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    POPRAWKI I ZMIANY
    • Proces odpowiedzialny za aktualizację statusu zadań gildii zostanie ulepszony.
    • Nie będzie można już aktywować Najemników na wyspie podstawowej.
    • Postęp wyświetlany podczas rozbudowy budynków będzie wyświetlany prawidłowo.
    • Czasami ikona skrzyżowanych mieczy w raporcie z pola bitwy była wyświetlana nieprawidłowo.
    • W niektórych przypadkach opcja handlu ze znajomym nie była wyświetlana prawidłowo bezpośrednio po dodaniu nowego znajomego.
    • Niektóre z grafik w interfejsie gildii nie były wyświetlane prawidłowo.
    • Grafika premii "Tysiąc płatków śniegu" wyświetlana w Tawernie zostanie poprawiona.
    • Czasami informacja wyświetlane po aktywowaniu Najemników była nieprawidłowa.
    • Od czasu do czasu liczba pozostałych Najemników była wyświetlana nieprawidłowo.
    • W niektórych przypadkach kolor wymaganych Klejnotów nie był wyświetlany prawidłowo.
    • Produkcja u Introligatora już nie będzie resetowana po ulepszeniu, lub przeniesieniu budynku.
    • Wprowadzone zostaną małe poprawki w oknie Podglądu ekonomicznego.
    • Zadanie "Brakujące narzędzia" nie powinno już powodować problemów.
    Usprawnienia związane z mechaniką zadań dziennych.
    • Informacje wyświetlane po kliknięciu na garnizon znajomego (przygoda) zostaną poprawione.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.10.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Złota Góra
    Niestety te "usprawnienia (...) zadań dziennych" mają też wpływ na zbugowanie zadań głównych. Nie mogę zaliczyć zadania "Liczba ludności" --> "Królewski list" pomimo odfajkowania obu składowych. Sprawa zgłoszona do supportu, serwer Złota Góra.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    jestem na Koloni i równiez mam ten sam problem od dlugiego czasu

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.