Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Język serwera testowego

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Język serwera testowego

    Wszedłem na stronę testowego i w ogłoszeniu o przerwie widnieje taki zapis:
    there was a tiny language problem that is now fixed: All accounts were switched back to English.
    Przegapiłem kiedyś informację o możliwości zmiany języka na testowym?

    Skoro czat automatycznie wskakuje na dany język (global 10 dla PL) to dlaczego domyślnie nie ustawia też języka gry na PL?

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jest jakiś tam skrypt do FF co umożliwia ustawienie języka polskiego, ale często w tłumaczeniu sa braki. Jest to serwer międzynarodowy wiec to ze językiem "urzędowym" jest ang to chyba dobrze.

    Co do czatu, to bym sie nie zdziwił jakby po ip gracze byli wrzucani na odpowiednie kanały rozmów.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kiedyś jak były jeszcze globale, to ostatni global na jakim byłeś przed wylogowaniem był tak jakby z miejsca ładowany przy następny wejściu do gry. Ale to mógł być tylko taki błąd u mnie w ff. Albo jakiś zapis w cashe, po usunięciu ciastek znowu logowało na g-1.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O skrypcie wiem, ale bez przerobienia jest do d... bo uruchamia się na każdej otwieranej stronie a i tak wkrótce będzie do niczego bo od nowego roku nie będzie można w chrome dodawać swoich rozszerzeń (tylko te ze sklepu).

    O tym że są resety kanału to też wiem, ale nigdy nie wpisywałem /j global-10, po prostu zawsze tam wrzuca.

    Na pytanie na forum testowego BB odpowiedział że nie można zmienić języka a jednak ktoś miał pozmieniany język że teraz to resetują.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    skrypt jest tez na FF i działa tylko na serwerze testowym, chyba że sobie ktoś dopisze inne adresy www to równiez na innych serwerach settlersów

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cieszcie się, że jest po angielsku a nie po chińsku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.