Strona 10 z 51 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 510

Wątek: Przenoszenie budynków blokuje wyspe.

  1. #91
    Melon_man
    Uszkodzony obszar serwera - damn it. Support odpisał, że usunął usterkę, ale problem nie ustąpił. A taki fajny event się zapowiadał..

  2. #92
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Mi nic nie odpisali. I problem występuje nadal. Jak rozumiem jak dziś się nie wyrobia to otworza za mnie kolejne okienko bo klejek na to nie wydam.

  3. #93
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    duzo mozna pisac, lista juz jest dluga, wiele osob z nas ma racje, straty sa duze dla graczy którzy sporo handluja, gra jest tak skonstruowana ze trzeba logowac sie w okreslonych miedzy innymi przez bufy i produkcje-odstepach czasu, dlatego rozczarowanie jest nie male, a po za tym czemu zawsze cos sie dzieje przy ewentach, czy jakich kolwiek zmianach, ktos musi za to chyba odpowiadac, jak ja cos schrzanie w pracy to jest zj..a i po premi, ogarnijcie sie programisci w koncu i zrobcie cos dobrze, bo gra fajna ale wasze podejscie irytuje

  4. #94
    Początkujący Osadnik Awatar SirBendzi
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Wczoraj też mi padło i tak czekam. Jeszcze bezczelnie mi ściemniają, że zostało to naprawione, normalnie jak butelką w gębę bym dostał. Wczoraj na dodatek wydałem 12k klejek na te pudełka z eventu, nawet pocieszyć się tym nie mogłem. Teraz chociaż wiem, żeby nie wysyłać nigdy więcej żadnych esów, by kupić klejki jak mi hajs na fonie zostanie... O rekompensacie można pomarzyć, to chyba jedyna z gier, w której nic nie dają jak coś się zepsuje z ich winy. I kumam, żeby błędy były raz na jakiś czas a nie co wgrają coś dodatkowego to pełno krzaków jest. Gdyby nie ziomki z gildii to bym w to badziewie już dawno nie grał.

  5. #95
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    A ja bym chciała wiedzieć jak postępują prace naprawcze.... I czy to dzisiaj zostanie naprawione.
    Bo jak pomyślę, że mają mi przepaść logowania i otwieranie kalendarza, które jest wymagane codziennie, inaczej trzeba poświęcać klejnoty, to się robię zła.

  6. #96
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    a czego się spodziewacie? standardy pracy według BB: pracę zaczynają od godziny 9, zanim przyjdą to jest 10, poranna kawka do 12, może potem coś popatrzą ale koło 14 popołudniowa kawa do godziny 16, a potem to już tylko 3h, za mało czasu i trzeba się szykować do domu... jak już wcześniej pisałem, pewnie na jednym dniu się nie skończy

  7. #97
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też mnie wczoraj to dopadło

    Info z fejsa z godz. 11

    The Settlers Online Polska Marcin, nie znam jeszcze dokładnego czasu uruchomienia skryptu - gdy tylko się czegoś dowiem, od razu dam znać.

    BB_xaar

  8. #98
    Osadnik Awatar qpon777
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja też czekam, troche długo bo prawie dobę
    Mam nadzieję, że niedługo uporają się z problemem.

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.07.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Jawna olewka graczy . Proponuje przyspieszona konserwacje bo z tego co wiem potrwa to do nastepnej konserwy I tydzien w plecy ciekawe kto mi otworzy okienka w kaledarzu jak niebieskich 0

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wczoraj jakoś im robota szybciej szła - poprawki w moment wprowadzili (takie, że część z nas ma problem).

    tak jak informowaliśmy, wyłączenie możliwości przesuwania budynków nie jest zamierzoną modyfikacją. Aby usunąć to utrudnienie, jeszcze dziś (05.12.2013) nastąpi krótka przerwa techniczna:
    •Start: około 11:30 czasu polskiego
    •Koniec: około 13:30 czasu polskiego

Strona 10 z 51 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.