Strona 1 z 51 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 510

Wątek: Przenoszenie budynków blokuje wyspe.

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat

    Przenoszenie budynków blokuje wyspe.

    Może mi ktoś łaskawie powiedzieć, po jaką cholere zmienialiście moduł przenoszenia budynków? Przeszkadzało, że działa? Najwyraźniej tak, bo jakiemuś nadgorliwemu pajacowi zachciało się wprowadzać cooldown minutowy. Do tego blokuje obszar. Gratulacje!!! Poziom ignorancji skrypterów BB sięgnął dna.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Pomysl super az chce sie grac i kupowac klejnoty.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O! Cooldown przy przesuwaniu! To ja mam jeszcze lepszy pomysł - cooldown na kosze Irmy. Jeden na minutę max.
    Ja nie wiem, czy to Wy jesteście idiotami, czy nas za takich macie.

    E:
    Dawno było, ale przepraszam, poniosło mnie.

    A można było tak: Drodzy gracze, prawdopodobnie mechanizm przesuwania budynków w określonych przypadkach powoduje zablokowanie wyspy. Do czasu odnalezienia przyczyny tego błędu, jesteśmy zmuszeni sięgnąć po tymczasowe środki. W związku z powyższym podczas najbliższej konserwacji wprowadzimy jednominutowy cooldown na przenoszenie budynków. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za utrudnienia.
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 21.12.2013 o 14:05

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    O! Cooldown przy przesuwaniu! To ja mam jeszcze lepszy pomysł - cooldown na kosze Irmy. Jeden na minutę max.
    Ja nie wiem, czy to Wy jesteście idiotami, czy nas za takich macie.
    cooldown na buffy trzeba to dac do dzialu pomysly

  5. #5
    los_artisto
    Cytat Zamieszczone przez Achazu Zobacz posta
    cooldown na buffy trzeba to dac do dzialu pomysly

    Już dałem

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Żeby było śmieszniej, jak ma się 0 patentów budowlanych dostępnych lub kolejka budowania jest pełna to także nie można przenosić budynków ^^

    Logic !

  7. #7
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Żądamy bezzwłocznego powrotu poprzedniego rozwiązania, które DZIAŁAŁO i nie powodowało błędów !!!!

    Przez ten błąd dzisiaj wyskoczyła mi wiadomość "obszar serwera uszkodzony" !!!!! I co teraz ??? Kto zastopuje mi produkcje ??? Dodatkowo mam premium uruchomione i kto mi odda niewykorzystany czas ???
    Ludzie z BB .... po to jest serwer testowy, żeby tam sprawdzać skrypty, a nie u nas !!!

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Kolonia
    A ja się zastanawiałem gdzie mi patenty uciekają

    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: xa-ivpgxqwekuhzcpbsugce.jpg, 
wyświetleń: 1494, 
rozmiar: 41.5 KB, 
ID: 1696.

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Ja miałem minus 1 patent i wnerwia mnie gdy muszę czekać minutę..... A wiecie co znaczy BB?????


    BB - Banda Bar*nów... Szkoda ale to prawda..

  10. #10
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ponownie wyrzuciło mnie z gry i już nie mogę powrócić "Błąd obszaru serwera" podczas ładowania mapy.
    Wyrzuciło mnie z gry jak przeniosłem pomnik.
    To już nie pierwszy raz! Mam aktywne PREMIUM, mam aktywną przygodę ... a nie mogę się teraz dostać do gry !!!
    Usuńcie te zmiany, które wprowadziliście do przenoszenia budynków (cooldown), to wszystko wróci do normy, bo teraz BOJĘ się przenosić cokolwiek, bo znowu mi zablokuje grę !!!

    DLACZEGO ZMIENIACIE COŚ W GRZE CO DZIAŁAŁO POPRAWNIE I NIE SPRAWIAŁO PROBLEMÓW ??

    Już drugi raz się to zdarzyło i nie otrzymałem ŻADNYCH przeprosin, ani rekompensaty za stracone godziny PREMIUM !!! ZŁODZIEJE !!!


    PRZESTAŃCIE KUPOWAĆ PRZEDMIOTY ZA KLEJNOTY, BO TYLKO SIĘ BEDZIECIE DENERWOWAĆ JAK WAM GRĘ ZABLOKUJE.

Strona 1 z 51 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.