Strona 28 z 51 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 38 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 510

Wątek: Przenoszenie budynków blokuje wyspe.

  1. #271
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Słoneczny Gród
    6.12.2013

  2. #272
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ta gra jako gra online ma na celu wypracować w nas pewne uzależnienie i nawyk (po to wszystkie te dziennie zadania i "bonusy" za codzienne logowanie). Mój nawyk jest taki, że od ponad roku codzienne przy porannej kawie loguję się do gry i "obrabiam swoją wioskę". Ja się z tego wywiązuję i nie bardzo rozumiem czemu teraz ta możliwość została mi odebrana. Czekałam na "świąteczne wydarzenie" od ponad tygodnia....w przypływie euforii zakupiłam sobie w prezencie Mikołajkowym klejnoty ....a tu nagle bęc...cała przyjemność z gry została mi odebrana. Jeśli np w fabryce popsułaby się linia montażowa to żaden "spec naprawczy" nie wyszedłby do domu dopóki problem nie zostałby rozwiązany, bo koszty poniesione przez firmę byłby ogromne. Tu nas olewają.... Event się dopiero zaczął a spora część graczy już jest w plecy....nie mówiąc o tym, ze od piątku pewnie wszystko w mojej wiosce już padło a straty będą spore. Pewnie rzucą nam jakiś ochłap w postaci 100 prezentów zadośćuczynienia za te straty....tylko, że moich 17 odkrywców dostarczyłoby mi ich w tym czasie o wiele więcej. Dla działu technicznego na Mikołajki proponuję ogromną rózgę za to, że nas totalnie olali i zostawili nas z tym "utrudnieniem" samych sobie.... Szkoda gadać...

  3. #273
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I po co? MOD_Magneta jak od piątku wszystko usunie: wcześniej posty niewygodne, a potem cały temat.

    Proponuje Wam to samo co ja zrobię - nie denerwujcie się już dziś bo to nic nie da - tylko podbijamy ego MODa.

    Jutro bęzie Xaar, który jako tako jeszcze z nami się kontaktuje: czy to tu czy to na fejsie (tam częściej odpowiada) ---> https://pl-pl.facebook.com/TheSettlersOnlinePL


    Ale żeby było w teamcie: 05.12.2013

  4. #274
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nagrodę typu 100 prezentów czy jakaś królicza łapkę to moga sobie wsadzić tam gdzie trzeba tu trzeba rekompensaty z jajem.

  5. #275
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ta gra jako gra online ma na celu wypracować w nas pewne uzależnienie i nawyk (po to wszystkie te dziennie zadania i "bonusy" za codzienne logowanie). Mój nawyk jest taki, że od ponad roku codzienne przy porannej kawie loguję się do gry i "obrabiam swoją wioskę". Ja się z tego wywiązuję i nie bardzo rozumiem czemu teraz ta możliwość została mi odebrana. Czekałam na "świąteczne wydarzenie" od ponad tygodnia....w przypływie euforii zakupiłam sobie w prezencie Mikołajkowym klejnoty ....a tu nagle bęc...cała przyjemność z gry została mi odebrana. Jeśli np w fabryce popsułaby się linia montażowa to żaden "spec naprawczy" nie wyszedłby do domu dopóki problem nie zostałby rozwiązany, bo koszty poniesione przez firmę byłby ogromne. Tu nas olewają.... Event się dopiero zaczął a spora część graczy już jest w plecy....nie mówiąc o tym, ze od piątku pewnie wszystko w mojej wiosce już padło a straty będą spore. Pewnie rzucą nam jakiś ochłap w postaci 100 prezentów zadośćuczynienia za te straty....tylko, że moich 17 odkrywców dostarczyłoby mi ich w tym czasie o wiele więcej. Dla działu technicznego na Mikołajki proponuję ogromną rózgę za to, że nas totalnie olali i zostawili nas z tym "utrudnieniem" samych sobie.... Szkoda gadać...

  6. #276
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    5.12.2013 14.06
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

  7. #277
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja w dzisiejszym mailu wpisąłem przybliżoną wartość tego co straciłem do tej pory (wszytsko!!!) - na przykład napisałem, że specjalnie podokupowałem odkrywców, żeby nosili prezenty. Podparłem się tematem z forum ile średnio noszą i wpisąłem ile straciłem przez te dni, gdy nie mogłem ich puszczać.

    Wam też to rozwiązanie polecam.

  8. #278
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I tak ten temat usuną tak jak poprzedni ale żeby nie było to 05.12.2013

  9. #279
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od piątku przeczytałam niewiarygodną ilość postów od osób,które nie mogły bądź nadal nie mogą wejść na swoje wyspy.
    I problemem nie jest już tylko przestawianie budynków.
    A to ktoś kupił nowy magazyn prowiantu ...po czym okazało się,że po odświeżeniu gry w miejscu gdzie ów magazyn postawił miejsce pozostało puste...prezenty zniknęły a w sklepie pokazuje brak możliwości zakupu.
    A to od kogoś kto postawił sobie kwiatka.
    A to ktoś postanowił coś wyburzyć.
    W dniu 5.12 około godziny 20 w gildii rozesłałam informację o tym aby nie przestawiać budynków do odwołania...napisałam dobranoc i wylogowałam się z gry.
    6 grudnia wstałam i oto prezent jakiego nigdy nie dostałam i od kogo ...od BB....
    Czy w takim przypadku wystarczy rózga ?...myślę ,że nie bo cały event został totalnie spartaczony.
    Do tego wszystkiego brak szacunku dla graczy,zero informacji przez weekend.
    Ale cóż...takie jest życie.
    Możemy sobie o tym porozmawiać,wylać tutaj swoje żale .
    Jednak nie oczekujmy zbyt wiele...bo cudu nie będzie

  10. #280
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    5.12 około 23 zblokowało mnie po wyburzeniu 2 rezydencji i postawieniu w ich miejscu wieży i lodowej

Strona 28 z 51 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 38 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.