Strona 46 z 51 PierwszyPierwszy ... 36 44 45 46 47 48 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 510

Wątek: Przenoszenie budynków blokuje wyspe.

  1. #451
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Wondrak Zobacz posta
    i jeszcze jadno czy MOD Magenta poniesie jakies konsekwencje w zwiazku z usuwaniem postow i calych watkow dotyczacych zablokowanych wysp?





    mam screna i jak znowu post zostanie usuniety pisze juz nie do polskiego suportu tylko wyzej
    Dokładnie, grałem w różne gry, ale nawet jeśli był jakiś niewygodny temat, nie było czegoś takiego jak tutaj, za każdym razem gdy poruszana jest jakaś niewygodna kwestia, to kasują całe posty/tematy.

  2. #452
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hjkrsettlers, pozwolę sobie ponownie napisać, że forum/czat to nie miejsce na takie komentarze. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do moderacji, proszę napisać bezpośrednio do Supportu.

  3. #453
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    hjk, wejdź na stronę główną i sobie przeczytaj co tam jest napisane. Święta idą - wesoły masz być

  4. #454
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    dentol, aby móc poruszyć kwestię ewentualnych prezentów za zaistniałe utrudnienia, najpierw trzeba się upewnić, że rozwiązanie działa. Najprawdopodobniej ocena wprowadzonego rozwiązania nastąpi już to jutro.
    Ewentualnych ? hehe...a co z 5-6 dniami premium ktore straciłem ?

  5. #455
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Moze jak ja napiszę to zrozumiesz.

    Moderator moderuje FORUM, lub czat w grze(gracz->forum<-moderator, gracz -> czat <- moderator). Xar tylko przekuje nam informacje od BB(kierunek info BB->gracz). Wszelkie zastrzeżenia kierujesz do supportu(gracz -> gra <- support).

    Jeśli jest jakaś akcja społeczności TSO i prośba ogólna to pewnie można się próbować z Xarem skontaktować w imieniu grupy graczy(społeczności TSO). Ale problemy, które są przypadkami odosobnionymi kieruje się do supportu.
    Kiedy to gracze w końcu skumają.
    Ostatnio edytowane przez Althair ; 11.12.2013 o 14:32

  6. #456
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Althair Zobacz posta
    Moze jak ja napiszę to zrozumiesz.

    Moderator moderuje FORUM, lub czat w grze(gracz->forum<-moderator, gracz -> czat <- moderator). Xar tylko przekuje nam informacje od BB(kierunek info BB->gracz). Wszelkie zastrzeżenia kierujesz do supportu(gracz -> gra <- support).

    Jeśli jest jakaś akcja społeczności TSO i prośba ogólna to pewnie można się próbować z Xarem skontaktować w imieniu grupy graczy(społeczności TSO). Ale problemy, które są przypadkami odosobnionymi kieruje się do supportu.
    Kiedy to gracze w końcu skumają.
    Althair ale dałeś upust swojej inteligencji bo chyba nie skumałeś bazy co napisał hjkrsettlers albo jesteś totalnie nie w temacie i nie wiesz co tu miało miejsce, wiec swoje kazania pozostaw dla siebie.

  7. #457
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wszyscy poniekąd maja rację ale co z naszymi rekompensatami? Koniec z nerwami mam nadzieję , idą święta a Mikołaj niech już do nas nie przychodzi z takim prezentem. Pozdrawiam wszystkich co byli razem ze mną zablokowani.

  8. #458
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rekompensaty rekompensatami. Ale chociażby wzmianka na stronie głównej w rodzaju "Przepraszamy wszystkich graczy za powstałe z naszej winy utrudnienia itp" bo gdyby faktycznie nie ta gorąca dyskusja wiekszości to juz puszczały nerwy to pewnie dalej bylibyśmy zablokowani.

  9. #459
    Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez aleksandra35 Zobacz posta
    Wszyscy poniekąd maja rację ale co z naszymi rekompensatami? Koniec z nerwami mam nadzieję , idą święta a Mikołaj niech już do nas nie przychodzi z takim prezentem. Pozdrawiam wszystkich co byli razem ze mną zablokowani.
    Tak BB dobrze wie którzy gracze byli zablokowani , Ci co grali nieźle się obłowili przez te 5-6 dni, nam chyba pozostanie te +20% na niebieskich Wątpię abyśmy dostali rekompensaty !
    Nigdy nie dyskutuj z idiotą , najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

  10. #460
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.10.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. Ripcord - nie byłem zablokowany, jakoś się nie "obłowiłem". Może nie umiem korzystać z takich okazji, a może nie chcę (moja sprawa).
    2. Co do usuwania postów/wątków (i co do nie dopuszczania nowych) - MOD powinien mieć OBOWIĄZEK poinformować o powodach dla których to zrobił. Wiadomością (Powiadomieniem). Raz że by się ciut napisał i po entym usunięciu zastanowił, dwa - musiał by pomyśleć, bo zostawiał by ślad swej działalności.

    Pisze, bo w Dziale Twórczość Graczy mój wątek nie tyle skasowany jest, co w ogóle nie opublikowany... -bez wulgaryzmów, bez epitetów - zwykła mała historyjka/bajka którą podzielić się chciałem (w klimacie TSO oczywiście).
    Moderatorze, jeśli kasujesz lub odrzucasz mój post, racz napisać wiadomość dlaczego.
    Paluszki od tego ci nie uschną - gwarantuje.

Strona 46 z 51 PierwszyPierwszy ... 36 44 45 46 47 48 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.