Strona 18 z 51 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 510

Wątek: Przenoszenie budynków blokuje wyspe.

  1. #171
    Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W przyszłym tygodniu? Czyli jednak w Polsce nie znają pojęcia sztabu kryzysowego? Przecież tam dzień i noc teraz powinien ktoś siedzieć i móżdżyć. Jeśli oni za to nie dadzą jakiegoś solidnego wynagrodzenia, to nie zdziwię się, jeśli gros graczy opuści serwery... To przykre, zwyczajnie przykre... Nie mogą po prostu przywrócić wersji gry sprzed eventu i pooddawać ludziom zakupione po konserwie kleje (bo te pewnie znikną przy przywracaniu stanu sprzed konserwy)? Przecież maja jakieś logi etc., jakieś narzędzia te logi analizujące, łatwo będzie można porównać stan sprzed ze stanem po i podosyłać różnice... Przeciez to nie jest niezależne, małe, trzyosobowe studio w garażu, tylko ogromna korporacja!

  2. #172
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chyba jednak garaż

  3. #173
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Ja mam dość. Brak info cały dzień i na koniec, że przyszły tydzień. Jak rozumiem pracuje tam 1 programista. To dla mnie mogą zakończyć działalność. Info z prośbą o skasowanie konta wysłane. Może spotkamy się w innej grze. Pozdrawiam i do kolejnego kliknięcia

  4. #174
    Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiesz, xaar to pewnie pisze co mu każą... niemniej ci wyżej, ci decyzyjni, mogliby się bardziej wysilić... to jak potraktowali graczy zakrawa na kpinę... smutne.

  5. #175
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W sumie to mi wygląda tak, dobrze, że oni mają konta aktywne i tym co się udało przywrócić, a następnymi zajmiemy się w przyszłym tygodniu, w końcu i tak weekend jest:[

  6. #176
    Osadnik
    Dołączył
    30.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Słoneczny Gród
    oj opuszcza gre... a uwazalem ten event za najlepszy, a teraz mysle o calkowitej rezygnacji z gry heh, ciekawe

  7. #177
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Złotymi wiezami bedzie mozna handlowac?

  8. #178
    Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Czarci Gaj
    Xaar cały czas był on-line i nic nie napisał po 21 dał wiadomość na główną i sobie poszedł, dzięki już mam rozeznanie jak działacie !!

  9. #179
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    No i zrozumiałem... To jest serwer testowy,sprawdzająile jeszcze możemy znieść,niekompetencji,olewactwa itp.
    to tak samo jakby hydraulik podłączyłciepłą wodę do wc ,a pilot latał na bani
    dalej by pracowali???
    czas najwyższy ,żeby centrala się tym zajęła

  10. #180
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    dlaczego nie ma podane do publicznej wiadomości adresu firmy i telefonu, do ubisoftu dzwoniłam oni się nie zajmują podobno online tylko pudełkowymi wersjami, w takim razie gdzie jest napisane kto się tym zajmuje?

Strona 18 z 51 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.