Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Restart zabral mi budynek.

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Restart zabral mi budynek.

    Wczoraj sztystko bylo normalnie a dzis gdy sie zalogowalem zuwazylem ze nie mam jednego budynku ( kamieniarz marmur 4lvl )


    sprawili byscie mi wiele radosci jak by kamieniarz wrocil na swoje miejsce w stanie z wczoraj

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Czarci Gaj
    miejsce które wskazujesz to jest miejsce na złoże a nie na warsztat kamieniarza. Jeżeli jakimś cudem udało Ci się tam postawić kamieniarza to pewnie był to błąd gry który po konserwacji naprawili.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem jak Ty go tam wstawiłeś ale masz karę za wykorzystywanie błędów gry (przypomnę że kiedyś już była podobna sytuacja bo w s9 gracze stawiali magazyn w połowie na kopalni złota żeby zmniejszyć czas i też była kara - budynek przestał pracować)
    GREAT JOB BB

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Nie wiem jak Ty go tam wstawiłeś ale masz karę za wykorzystywanie błędów gry (przypomnę że kiedyś już była podobna sytuacja bo w s9 gracze stawiali magazyn w połowie na kopalni złota żeby zmniejszyć czas i też była kara - budynek przestał pracować)
    GREAT JOB BB
    Jaka kara ?? jaki blad ??




    jak swieci sie pole na zielono to chyba mozna stawiac budynek
    Ostatnio edytowane przez Achazu ; 07.11.2013 o 10:17

  5. #5
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niestety po znalezieniu złoża marmuru w tym miejscu budynek znika.
    Co ciekawe, a pisano o tym na forum, dotyczy to tylko marmuru i chyba kamieni, budynki stojące "na złożach" innych surowców nie znikają.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Niestety po znalezieniu złoża marmuru w tym miejscu budynek znika.
    Co ciekawe, a pisano o tym na forum, dotyczy to tylko marmuru i chyba kamieni, budynki stojące "na złożach" innych surowców nie znikają.
    no to Super...., znikneli mi budynek na 4lvl jak sie widzi zielone pole to sie stawia budynek, moim zdaniem proste jak budowa cepa wydaje mi sie ze zielone pole oznacze ze tu wolno budowac chyba ze oznacza ze jak postawisz tu budynek to on znika

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Pisałem kiedyś o tym - budynki, które są wybudowane na złożach ( niektóre, nie wszystkie ), rozwalają się w momencie kiedy wyexploatuje się złoże.

    Link do wątku - http://forum.thesettlersonline.pl/th...-budynk%C3%B3w

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dziex za info. szkoda ze tak pozno sie o tym dowiedzialem nie stawial bym tam budynku a zwlaszcza ktory ma 4 lvl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.