Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Usunięcie broni z przygód.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Usunięcie broni z przygód.

    Pisałem już o tym do supportu ale napiszę i tu żeby dowiedzieć się co wy o tym myślicie. A mianowicie chodzi o usunięcie z dropów broni. Wiekszość graczy produkuje tylko miecze z brązu nieliczni z żelaza a damasceny i stalowe prawie nie są produkowane. Budynki te są każdemu zbędne i budowane tylko do zadań. Po usunięciu broni z dropów gra stałaby sie o wiele ciekawsza i bardziej użyteczne stały by sie towary z kategorii mistrzowskie. Co sądzicie o moim pomyśle?
    Ostatnio edytowane przez Daroonn ; 06.11.2013 o 17:57

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A po co produkować damasceny i takie tam o których piszesz, skoro chwila nieuwagi kosztuje nas długą produkcję puszników czy elitarnych.
    Ogólnie jest dobrze - masz mój sprzeciw wobec Twojego pomysłu ...
    ... pomysłu, którego już widzę nie raz na forum.

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie stalyby sie uzyteczne z tego prostego powodu, ze jednostki je wykorzystujace bylyby tak samo slabe jak sa teraz, a duzo drozsze, dlatego ciezar gry jeszcze mocniej przechylilby sie w strone rekrutow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem ZA, w dropach powinny być surowce do produkcji broni lub nawet pół produkty.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tylko gdyby były te surowce, to musiało by być ich dość sporo, gdyż produkcja samych damacenów jest dość surowcochłonna i czasochłonna.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie można wymagać od wszystkich jednakowego podejścia do rozwoju wyspy. W tej chwili gra oferuje dowolność w tym zakresie i to jest ok.
    Krótko mówiąc Przeciw. Jeśli komuś nie są potrzebne bronie z przygód, to może je wywalać z gwiazdy (dla utrudnienia może to robić z zamkniętymi oczami trzymając myszkę stopą).

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przeciw. Cóż ja nie lubię sobie kłód pod nogi rzucać i tyle...

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chciałbym jeszcze dodać jedną bardzo ważną uwagę. Ludzie z natury są zaczepliwi i gdyby w projekcie gry od samego początku nie było broni w przygodach, to autor wątku zapewne napisał by podobny tylko z ankieta o wprowadzenie slotu z broniami w dropach. Wiem że do tego się nie przyzna, bo nikt się nie przyzna do nieświadomego błędu.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    @Piotru70 - Racja jakby od początku tak było to by nikt nie płakał nad tym faktem tylko grał normalnie

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po pierwsze jestem przeciwna temu pomyslowi. Dobrze jest, jak jest Jest wiele pilniejszych spraw którymi powinno się zając BB. Po drugie chyba jednak powinieneś dodać ankietę

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.