Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Wątek: Odkrywca - Poszukiwacz kłopotów...

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Alicija, pracownicy Supportu nie są programistami/developerami tworzącymi grę. Support bazuje wyłącznie na informacjach, które otrzymuje z innych departamentów.

    Podejrzenie co do nieprawidłowego działania umiejętności "Poszukiwacz kłopotów" zostało już przekazane dalej. Support nie wróży z fusów, więc do otrzymania oficjalnego potwierdzenia ("tak, to błąd"), nigdy nie pojawi się odpowiedź w stylu "skill nie działa prawidłowo, jest to bug".

    Tak czy inaczej: gdy pojawi się jakaś nowa informacja na ten temat, postaram się ją umieścić w tym temacie.
    To dlaczego suport uparcie twierdzi, że u mnie nie ma problemu i, że to normalne?
    Jeszcze raz to przeczytaj:

    "
    Uprzejmie informuję, że otrzymaliśmy potwierdzenie z Działu Technicznego, iż tak jak wskazuje na to opis tej umiejętności, odkrywca ma 30% szansy na to, że znajdzie podwójną przygodę. Niestety ale nie jest to gwarantowane, że przyniesie dwie przygody, gdyż jest to tylko szansa, do tego wynosząca 30%.

    Uprzejmie informuję, że niestety ani Support ani nasi Programiści nie mają wpływu na to jak często nasi Gracze posiadający odkrywców z tą umiejętnością będą otrzymywać podwójne przygody, gdyż występuje tu zasada losowości, co za tym idzie, niestety nie możemy pomóc w tej kwestii.


    Pozdrawiam,
    Katarzyna
    Zespół The Settlers Online
    "

    Gdyby dział techniczny się interesował problemami graczy i wiedzieli, że nie jestem jedyny z tym problemem to nie pisali by mi tych wszystkich bzdur. Napisali by, że znają problem i proszą o cierpliwość a nie robili ze mnie idioty.

  2. #22
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    SirJarkus, Support nie jest organem, który określa czy coś jest bugiem, czy nie. W przypadku podejrzenia, że coś może funkcjonować w nieprawidłowy sposób, Supportu przekazuje odpowiednią informację "dalej" (w celu dokładniejszej analizy) i czeka na wiadomość zwrotną.

    W odpowiedziach z Supportu nie ma miejsca na zabawy w zgadywanie "czy to bug czy nie". W związku z tym, stwierdzenie w stylu "tak, opisany problem to błąd" musi być poprzedzone odpowiedzią zwrotną z odpowiedniego departamentu (np. "tak, to bug").

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    SirJarkus, Support nie jest organem, który określa czy coś jest bugiem, czy nie. W przypadku podejrzenia, że coś może funkcjonować w nieprawidłowy sposób, Supportu przekazuje odpowiednią informację "dalej" (w celu dokładniejszej analizy) i czeka na wiadomość zwrotną.

    W odpowiedziach z Supportu nie ma miejsca na zabawy w zgadywanie "czy to bug czy nie". W związku z tym, stwierdzenie w stylu "tak, opisany problem to błąd" musi być poprzedzone odpowiedzią zwrotną z odpowiedniego departamentu (np. "tak, to bug").
    A powiedz mi jedno, co mnie to obchodzi o czym rozmawia support z działem technicznym czy programistami? Support powinien rzetelnie przekazywać problemy i interesować się sprawami graczy. Skoro się okazuje, że nie jestem jedyny z takimi problemami to dlaczego suport nie wytłumaczy gdzie trzeba, że problem jest poważny tylko wypisuje bzdury? To napisał support a nie dział techniczny: "Niestety ale nie jest to gwarantowane, że przyniesie dwie przygody, gdyż jest to tylko szansa, do tego wynosząca 30%." a to jest oczywista kpina z graczy. Na siłę próbujesz bronić supportu bo ci tak każe koleżeńska lojalność, przez co, nie jesteś w temacie kompletnie wiarygodny i ślepy jesteś na oczywiste fakty. Support olewa graczy! Takie są fakty a moja korespondencja z supportem jest tego dowodem. Support w ogóle nie przyjmuje do wiadomości, że jest jakiś problem albo nie rozumie na czym problem polega a to spora niekompetencja. I jeszcze jedno, jeżeli ten problem pojawia się u coraz większej ilości graczy to tu nie ma co dyskutować czy to błąd czy nie. TO JEST BŁĄD!

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Moim zdaniem tez to błąd już nie pamiętam kiedy na regularnie codziennie wysyłanie przynieśli coś podwójnego zawsze albo 17mapek albo jedna przygodę..co szwankuje z pewnością...i to co najmniej od 2-3tyg
    Ostatnio edytowane przez Duszysko40 ; 30.11.2013 o 22:49
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  5. #25
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    SirJarkus, tak jak już pisałem, zabawy w zgadywanie "czy to błąd czy nie", nie mogą mieć miejsca w oficjalnej korespondencji. Gdy Support otrzymuje informację o tym, że któryś z mechanizmów w grze może działać w nieodpowiedni sposób, przekazuje dostępne dane dalej. Przekazanie danych dalej nie oznacza, że coś może być nazywane "bugiem" w odpowiedziach Supportu.

    Aby Support mógł użyć stwierdzenia "tak, jest to błąd", najpierw musi otrzymać zielone światełko (wiadomość zwrotna potwierdzająca, że to bug) z odpowiednich departamentów. Może to się wydawać nieco skomplikowane, ale tak to działa.

    Mimo tego, że komunikacja na forum ma nieco mniej oficjalny charakter, również staram się nie nadużywać określenia "bug". ^^
    Tak czy inaczej, na chwilę obecną mogę powiedzieć tylko tyle, że informacja trafiła dalej i występowanie problemu zostało potwierdzone, niestety jednak nie wiem kiedy pojawi się poprawka.

  6. #26
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wielki rzeczy, ktoś w pliku konfiguracyjnym pomylił się, i postawił przecinek źle i zamiast 0,3 jest 0,03
    Bardzo ciekawe jest jak przynoszą przygody odkrywcy z jedną lub dwiema kropkami w tej umiejętności.

    Zakładając że ta umiejętność daje 30% na podwójny drop przygody lub mapek (poprawcie mnie jeśli się mylę).
    Należy więc liczyć te dropy odkrywców w których są dwa sloty.
    By spełnić 30% na 100 poszukiwań 30 powinno być podwójnych typu przygoda-przygoda, mapki-przygoda, przygoda-mapki, mapki-mapki.

    Jeśli jest mniej to niestety ale to błędne zaprogramowanie zachowania odkrywcy jest i żadne tłumaczenie o losowości tego nie zmieni.

    Zobaczycie, że nowa prowiantownia całkowicie przewróci sprawę odkrywców.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    BB_xaar, No rzeczywiście, trzeba wybitnych specjalistów na najwyższym stopniu wtajemniczenia by stwierdzić oczywistą oczywistość. Tak czy inaczej, ktoś leje na to ciepłym moczem a do suportu mam pretensje o sposób korespondencji i brak własnego rozumu. Rozumiesz o co mi chodzi? Żadna rozumna istota nie pisała by mi takich bredni, oficjalnie czy nie oficjalnie, ja tę korespondencję odebrałem jakby sobie ktoś ze mnie kpił. Właśnie tu są moje pretensje do supportu o programistach nie będę się wypowiadał bo wszyscy widzą co w tej gierce się dzieje a dział techniczny rozwiązuje tylko te problemy które wcześniej udało się rozwiązać graczom i dali znać na forach. Szkoda tylko tego zmarnowanego czasu przy tym zabugowanym badziewiu. Jeszcze jedno, to jest przeglądarkowa gierka a nie urząd państwowy, sąd czy prokuratura żeby bełkotać o oficjalnych procedurach. Chociaż wątpię, czy w tych urzędach jest aż taka biurokracja.
    Ostatnio edytowane przez SirJarkus ; 01.12.2013 o 10:09

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tak! Chcemu poprawy obsługi! Chcemu GameOperatorów, każdego odpowiedzialnego za poszczególny serwer ! Chcemy uyczicwej rozgrywki, piętnowania oszustów, szybkiej reakcji na zgłszane problemy! Tego nie ma

  9. #29
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Pytanie się nasuwa jedno-skoro to jest losowość to po jaki grom podają procenty???? to jest kpina i żart ze strony całego Ubi.
    te procenty nijak się mają do rzeczywistości więc jak dla mnie to robią z nas wała i tyle
    Nigdy nie mów nigdy

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie 2x grubasów z Poszukiwacz kłopotów na 30% od czasu ewentu Halloween (od początku / od końca - nie pamiętam) ani razu nie znaleźli 2x mapek / przygód / przygoda mapeki.

    Uff widzę że nie tylko ja to zauważyłem.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.