Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Odkrywca - Poszukiwacz kłopotów...

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat

    Odkrywca - Poszukiwacz kłopotów...

    Witam wszystkich...

    Od jakiegoś czasu jak odkrywca wraca (czy ty w poszukiwaniu skarbu czy przygody) wraz z łupem dostajemy powiadomienie co znalazła...
    Wraz z łupem mamy informacje jakie używał umiejętności...

    Kilka dni temu aktywowałem umiejętność: Poszukiwacz kłopotów
    Niestety w wiadomości nie ma wskazanej informacji o tej umiejętności...
    Czy to nie jest błąd...???

    Inna sprawa czy ta umiejętność działa poprawnie...
    Mam 20 % i od paru dni ani razu nie wpadła mi podwójnie przygoda...
    Aż takiego pecha mam...???
    Czy może przez to, że nie wyświetla umiejętności w wiadomości to może nie działa ta umiejętność...

    Prosiłbym o sprawdzenie...
    Z góry dziękuję...

    nosnah...

    Edit: dziękuję za pomoc i wyjaśnienia...
    Temat do zamknięcia...
    Ostatnio edytowane przez nosnah ; 04.11.2013 o 19:35

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wyświetla tylko te które były użyte. Ja pierwszego dnia jak wprowadzili umiejętności miałem dodane, od tamtego czasu 5 razy się udało wykorzystać (a wysyłam szybkiego codziennie).
    -krawiec + wikingowie
    -czarni + bractwo
    -zakazane + mapki
    -mapki + mapki (2 razy tak miałem)

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    Z poszukiwaczem kłopotów jest problem - i to jest pewne.
    Mam 3 szybkich odkrywców którzy mają 30% na znalezienie. Od 13 dni nie znaleźli ani razu... tak nawet choćby jeden raz 2 przygód jednocześnie lub 2x map. Statystycznie każdego dnia powinnam mieć chociażby jedno takie odnalezienie a od 13 dni czyli od konserwacji która odbyła się 6 listopada jest coś źle... spartoliliście coś.

    Jak mi jakaś mądrala powie, że to możliwe to mu to wyliczę jak mało to prawdopodobne abym z prawdopodobieństwem 90% na trafienie, pod rząd 13 razy nic nie trafiła...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Alicija Zobacz posta
    Z poszukiwaczem kłopotów jest problem - i to jest pewne.
    Mam 3 szybkich odkrywców którzy mają 30% na znalezienie. Od 13 dni nie znaleźli ani razu... tak nawet choćby jeden raz 2 przygód jednocześnie lub 2x map. Statystycznie każdego dnia powinnam mieć chociażby jedno takie odnalezienie a od 13 dni czyli od konserwacji która odbyła się 6 listopada jest coś źle... spartoliliście coś.
    Potwierdzam ! Mam tak samo. Od dwóch tygodni (czyli mniej więcej od tej konserwy) zwiadowcy nie przynieśli żadnej dodatkowej przygody lub map.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem czy to ma wpływ na poszukiwania, ale zauważyłem że jak jesteśmy obecni podczas powrotu to jakoś lepsze rzeczy znoszą. Mam 7 odkrywców (4fast, 3slow) i wysyłam za bardzo długie poszukiwanie przygód i zazwyczaj mam 6x mapki i 1 przygodę a jak jestem obecny to częściej trafiają się przygody.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Alicja i Baranina potwierdzam na 4 odkrywców z tą umiejętnością od jakiegoś czasu nie dostaję nic dodatkowo


    30.11.2013
    Minęło kilka dni odkrywców wysyłam prawie codziennie i tych 4 moich osłów do dziś nie znalazło map lub przygód x2
    Przynosili do pewnej konserwy czasem a teraz figa z makiem.
    Ostatnio edytowane przez wredniejszy ; 30.11.2013 o 19:15

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie to samo, a nawet gorzej, ani razu od ulepszenia odkrywca nie przyniósł nic dodatkowo.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Złota Góra
    Kolejne dni i nadal umiejętność "Poszukiwacz kłopotów" nie działa!

    A tu w ogóle jakiś "techniczny" zagląda, czy to taki kącik wzajemnego użalania się... ?

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie i u moich znajomych ten sam problem, odkrywcy przynoszą tylko mapy i nic podwójnego i tak za każdym razem. I tak jest chyba od prawie trzech tygodni!
    Ta umiejętność najwyraźniej przestała działać!

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Odkąd dałem te umiejętności 2 odkrywcom, nie było jak do tej pory efektu a to juz kolo 3 tyg.
    A widząc ten topick to także podejrzewam że jest coś na rzeczy, nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale ten skill coś faktycznie sie zepsuł.

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.