Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się pomysł?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    12 34.29%
  • Nie

    14 40.00%
  • Nie mam zielonego pojęcia co to są zasoby

    9 25.71%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Brak limitu złóż

  1. #11
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    983
    Serwer
    Kolonia
    ja, bo nie lubie jak sie obijaja w gwiezdzie ^^

  2. #12
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,008
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zależy ile by dokładał do złoża jeśli +25-50 to kopalnia 5 ty lvl niestety wybiera więcej wiec koniec końców po jakimś czasie by padła.
    Ale pomysł sam w sobie nie głupi. bo czasem zrobi geolog pusty przebieg bo sie zdubluje np. i nic z tego ne ma
    Ja osobiscie jestem za
    Ciężko jest zatrzymać produkcję kopalni i wysyłać przez dwa dni geologów? Człowieku zejdź na ziemie.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    151
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak opcja "uzupełniania" jest u geologa na 50lvl chociaż nie jestem pewien co do działania bo bb swoje w opisie a co innego w działaniu.
    to jest tylko opis BLEDNY bo ''doladowuje'' znalezione zloze ... mogliby napisac znajduje o 10% wieksze zloze i byloby fair ... ale BB fair nie postepuje bo inaczej nie lapaloby gracza i nie wymuszalo wydawania klejkow :P

    oj bana dostane za ta wypowiedz ale taka jest prawda

  4. #14
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    354
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.

    Z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 29.10.2013 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam
    MOD_Uranos

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.