Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Pytanie do BB_xaar (ulepszone magazyny)

  1. #11
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wejdźcie sobie na testowy i nagle was oświeci. Ulepszony magazyn jest do kupienia za klejnoty, co więcej - nie ma limitu zakupu! Da się go wystawić w kantorze także tego..
    Koszt - 750 klejnotów
    I na tym się właśnie opierałem, ale dla pewności wszedłem w opis eventu a tam... Nie ma żadnej wzmianki ze nie da rady nim handlować. Tak więc wysłałem znajomej dynie Ona kupiła magazyny i okazało się że nie są zdatne do handlu. Tak się nie robi. Jak już wprowadza sie zmiany to powinno się graczy informować. I teraz co mam zrobić? Powiedzieć jej że ma mi oddać 1800 dyń i ma opróżnić swoje magazyny czy być 1800 dyń w plecy?\
    tak samo weteran za jajka i za klejnoty nie jest obok siebie) Tak więc nie cieszyłbym się specjalnie.
    No nie wiem, u mnie sa obok siebie w gwieździe. ;d

  2. #12
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To są takie same magazyny. po ewencie można będzie nimi handlować
    Z wieloma budynkami ewentowymi tak było.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.