Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Pytanie do BB_xaar (ulepszone magazyny)

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra

    Pytanie do BB_xaar (ulepszone magazyny)

    ---> Pytanie kieruje do comunity managera <---

    Czy jest pewne, że po evencie będzie można handlować ulepszonymi magazynami między graczami tak jak ma to miejsce w przypadku silosów czy młynów?? (nie znalazłem informacji na ten temat)

    Pytanie kieruje do comunity managera .
    Proszę o nie odpowiadanie innych użytkowników forum. Odpowiedzi które zapewne będą w stylu ;tak; nie; bo na testowym to i tamto; ja słyszałem, że tak, a nie inaczej itd. serio i mówię z cała powagą nie są potrzebne.
    Jak/ jeśli się BB_xaar wypowie to można komentować czy to dobrze czy źle - w końcu do tego jest to forum ale do tej pory proszę o nie pisanie żadnych odpowiedzi.

    ---> Pytanie kieruje do comunity managera <---

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    The_Hihi, mogę odnieść się wyłącznie do obecnych założeń: na dzień dzisiejszy nie ma tego w planach.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    A ja słyszałem, że po evencie będzie do kupienia ulepszony magazyn ale pewnie w ograniczonej ilość np: 3 sztuki

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak za 800 kleju
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    edit

    na testowym można handlować ulepszonym magazynem


    A jak będzie faktycznie, dowiemy się jak się druga faza eventu skończy
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 27.10.2013 o 23:34

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    The_Hihi, mogę odnieść się wyłącznie do obecnych założeń: na dzień dzisiejszy nie ma tego w planach.
    Thx za odpowiedź. Szkoda, że nie ma planów w tym aspekcie na przyszłość.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tylko szkoda że w opisie eventu nie było wzmianki ze budynkiem nie da rady handlować a ja znajomej 1800 dyń wysłałem. Teraz ma moje budynki. A ja nie wiem co robić. I oczywiście nikt mi nie odpisuje, bo sami nie wiedzą.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Tylko szkoda że w opisie eventu nie było wzmianki ze budynkiem nie da rady handlować a ja znajomej 1800 dyń wysłałem. Teraz ma moje budynki. A ja nie wiem co robić. I oczywiście nikt mi nie odpisuje, bo sami nie wiedzą.
    nie dalo sie handlowac podczas eventu wiec nie wiem o co pretensje ze sie nie bedzie dalo po .... wyslales jej dynie bo chciales ''przyciac'' jesli sie bedzie dalo handlowac ...ryzyko wliczone , pewnie handel uruchomia jesli nie od razu to za jakis czas ... bo budynek nie wplywa znaczaco na rozgrywke ... ale jakby powiedzieli od razu ze sie da to spekulantow by naroslo i multikont ... poza tym zamiast handlu mogli dac je bez limitow ..a skoro sa limity to po co wprowadzac handel ... jedno drugie wyklucza a nawet daje przewage osobom z wieloma kontami i ich promuje (jak zreszta cala polityka BB, co jest dziwne bo na tym traca)
    pozdr

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    134
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wejdźcie sobie na testowy i nagle was oświeci. Ulepszony magazyn jest do kupienia za klejnoty, co więcej - nie ma limitu zakupu! Da się go wystawić w kantorze także tego..
    Koszt - 750 klejnotów

    Nikt z pracowników BB nie napisze jak jest, bo jak sobie to wyobrażasz? "Słuchajcie po evencie ulepszone magazyny będą zdatne do handlu także zbierajcie dynie, przesyłajcie znajomym niech wam kupują a po evencie prześlą przez kantor"
    Taką informacją walili by we własne gniazdo, także od nikogo tego nie usłyszysz. Testowy zawsze się sprawdzał w 100%
    Ostatnio edytowane przez Sevitor ; 29.10.2013 o 13:03

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pytanie czy dotyczy to też magazynów kupionych podczas eventu. Zauważ że budynek budynkowi nie równy tak samo jak specjalista specjaliście nie równy (mam dwóch ponurych za dynie i nie są obok siebie w gwieździe, tak samo weteran za jajka i za klejnoty nie jest obok siebie) Tak więc nie cieszyłbym się specjalnie.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.