Zobacz wyniki ankiety: USUWANIE DRZEW I KRZEWÓW W CELU ŁATWIEJSZEGO ROZMIESZCZANIA BUDYNKÓW?

Głosujących
625. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    565 90.40%
  • NIE

    60 9.60%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 98

Wątek: Usuwanie drzew i krzewów

  1. #21
    GrzechuGrek
    TAK, to byłoby znacznie lepsze od wysadzania skał(którego wg. mnie mogłoby wcale nie być).

  2. #22
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Pewnie zaraz zostanę wyklęta, ale... jestem na NIE. Już sobie wyobrażam te wyspy gdzie wszystko równo i prostokątnie Praktyczność to nie wszytko. Teraz trzeba się wykazać inwencją, pokombinować, pomyśleć - ciekawiej jest Jeśli da się zupełnie wygolić wyspę - a do tego prowadzi możliwość usuwania drzew i krzaczków - nie będzie żadnego wyzwania w ustawieniu budynków.
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jestem za!

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jestem za

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.09.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    wszystko ladnie pieknie jak piszecie z tego co czytam ale ja mysle ze gram moze stracic sporo wkoncu to my sie mamy dostosowac i zmagac z trudnosciami gry a nie wszystko miec podane na tacy mi sie podoba jak jest ale to moje osobiste zdanie ale widzialbym chetnie ta opcje bo tez np poprzestawiac wyspe to nieglupi pomysl kto jak woli ja uwielbiam drzewka i las

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.11.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakby można było sobie na trwałe wyczyścić wszystkie drzewa i krzewy to planowanie urbanistyczne straciłoby mocno, bo byłoby to banalnie proste wtedy :P o to chodzi by potrafić optymalnie wszystko rozmieścić w ograniczonych warunkach terenowych, a nie iść na łatwiznę i sobie zrobić ściernisko wielkości lotniska i tam walnąć metropolię

  7. #27
    golec115
    Chodzenie na łatwiznę, to u ludzi normalność. Szkoda wysilać szare komórki. Lepiej wprowadzić wszystkie udogodnienia, tak jak mówicie, a potem w ciągu 2-3 miesięcy znudzić się grą, bo wszystko jest po naszej myśli.

    Jestem na nie.

  8. #28
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez golec115 Zobacz posta
    Chodzenie na łatwiznę, to u ludzi normalność. Szkoda wysilać szare komórki. Lepiej wprowadzić wszystkie udogodnienia, tak jak mówicie, a potem w ciągu 2-3 miesięcy znudzić się grą, bo wszystko jest po naszej myśli.

    Jestem na nie.
    Przecież tak samo ja mogę powiedzieć o wysadzaniu skał ;-]

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    ja jestem na tak, no ale tez prawda że wszystko byłoby łatwe ZA ŁATWE. szkoda że nie ma opcji "nie wiem"

  10. #30
    golec115
    Cytat Zamieszczone przez GrzechuGrek Zobacz posta
    Przecież tak samo ja mogę powiedzieć o wysadzaniu skał ;-]
    Taak, zgodzę się zupełnie. Jednak można zauważyć, że tam będą ograniczone miejsca, w których można te skały wysadzić i nie zmieni to aż tak terenu jak wycinka lasów, krzewów czy pojedynczych drzewek. Myślenie nie boli przecież, warto pokombinować ze swoją gospodarką, a nie pompować kasę w wysadzanie skał, czy jeśli to wejdzie również, wycinkę "płuc wyspy".

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.