Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Odkrywcy + Krawiec

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Odkrywcy + Krawiec

    Tylko takie fajnie spostrzeżenie , po którejś tam konserwacji zrobiło się ciekawie ..... na początku u nas Odkrywca na artefakty przynosił fajne rzeczy tęczowe torby majersy ,kurczaki ......... po konserwie (chyba tydzień temu ) kanapki ,kosze, półmiski i półmiski i półmiski .......... Krawce , zdarzało się po 500 granitu po 2000 granitu w każdym locie , każdy z gildii od nas miał chociaż co 2 lot granit, po konserwie (tydzień temu) na 47 lotów w gildzie w 42 była sama saletra ........

    Spoko zmiany zmianami, ale chyba od tego jest testowy aby tam sprawdzać wszystkie rzeczy ,a nie potem po konserwie nagle zmieniać zasady % , sama chwaliłam się że fajnie mieć odkrywce na artefakty bo przynosi tęczowe często , majersy i fajne buffy , a teraz więcej osób zrobiło sobie odkrywców na artefakty i półmisek kosze półmisek kosz kanapka.......

    Fajnie ze BB zmienia wartości % jak im sie podoba i to po testach, zmieniając to co tydzień w grze ..... więcej no coment

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mi przedwczoraj przyniósł torbe tęczowego a wczoraj półmisek dzisaj rano Rytuał a po południu Frankeinsteina. Nie wiem w czym widzisz problem gdyż ja nigdzie owego nie dostrzegam. Masz pecha po prostu.
    Co do dropu, to nie wiem jak jest w baśniowych ale w zwykłych kupuje średnio 3 dropy dziennie i przynajmniej raz mam granit. Saletra rzadko ale za to wpadają też bale i tytan.
    A to ze zmieniają % co tydzień (jeżeli w ogóle to robią) to bardzo dobrze przynajmniej jest jakieś wahadło cen na handlu.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 25.10.2013 o 17:58

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Blagam, tylko nie kolejny temat w ktorym trzeba wszystkim na około tłumaczyc na czym polega losowosc ...
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobrze noszą nie marudzic!!!

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Heh ja mam odwrotna sytuacje
    W ostatni tydzien 5x czarni 5x dzielny krawiec 6x wikingowie i z 8x piraci ^^

  6. #6
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ta sprawa to zadanie dla komisji, macierewicz juz jedzie odebrac od ciebie dowody.
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zdjęcia rób

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    A ja jestem ciekaw czy ktoś faktycznie policzył te % u siebie i znajomych. Tak każdy mówi, że jest oki i itp. Jeśli jest błąd to w jaki sposób go wykryć? A co jeśli u jednych granit wypada w 20% a u innych w 10-12%? Naprawdę wszystko przerzucicie na losowość? Zasadnicze pytanie. Czy ktokolwiek w supporcie robi takie badania :P

  9. #9
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    Ta sprawa to zadanie dla komisji, macierewicz juz jedzie odebrac od ciebie dowody.
    Lasek lepszy, wie ale nie powie bo to tajemnica. Mamy wierzyć, bo ani od jednego ani od drugiego nic sie nie dowiesz.
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 26.10.2013 o 23:38

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Quartis Zobacz posta
    A ja jestem ciekaw czy ktoś faktycznie policzył te % u siebie i znajomych. Tak każdy mówi, że jest oki i itp. Jeśli jest błąd to w jaki sposób go wykryć? A co jeśli u jednych granit wypada w 20% a u innych w 10-12%? Naprawdę wszystko przerzucicie na losowość?
    Nikt tego nie policzyl z jednego prostego powodu: przy takich rozbieznosciach pomiedzy zakladanymi prawdopodobienstwami roznych zdarzen racjonalna wartosc proby losowej na podstawie ktorej moznaby cokolwiek orzekac bylaby na oko rzedu dziesiatek tysiecy. Nikt nie dysponuje tak duzym zbiorem wynikow, ani nikt nie jest w stanie przeprowadzic rownoleglych testow na wielu kontach ktore dalyby taki zbior.

    Bez tego wyniki na podstawie kilkunastu czy kilkudziesieciu przygod/ poszukiwan jakie ludzie tutaj z reguly prezentuja sa z punktu widzenia metodyki udowadniania czegokolwiek bezwartosciowe, bo im mniejsza proba tym bardziej ja wypaczaja losowe fluktuacje.

    Zasadnicze pytanie. Czy ktokolwiek w supporcie robi takie badania :P
    Support z tego co mi wiadomo ma inne zadania, a nie wydobywanie z gry cyferek ktorych producent nie raczyl podac.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 27.10.2013 o 08:11
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.