Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Znajomy i znajomi

  1. #1
    Osadnik Awatar Agata13
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Znajomy i znajomi

    Coraz więcej znajomych i trzeba wetować po kilkanaście stron.

    Proste rozwiązanie : Dać graczom możliwość dodania opcji na znajomym np "Bliski Znajomy" i wtedy oni byli by na początku listy.

    pozdrawiam.

  2. #2
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    A po co Ci kilka stron znajomych? Kolekcjonujesz ich ?
    Nie lepiej mieć maksymalnie tylu ,ilu mieści się na pasku bez potrzeby przewijania go ?
    A co zrobisz ,gdy zapełni Ci eis na kilka stron opcja- " Bliski znajomy" ?
    Poprosisz o dodanie zakładki - " Bardzo bliski znajomy" ?

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    a potem przyjaciel bliski przyjaciel najbliższy przyjaciel a na koniec Żona lub Mąż a potem no to już chyba dziecko lub wnuk )

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    @Mundek_May a kontakty handlowe do dropa to jak chcesz mieć ? za każdym razem dodawać się przy kupowaniu ?

  5. #5
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ten to ma dopiero problem.
    Sprzedając dropa ,dodajesz kupującego do znajomych i po ukończeniu przygody go usuwasz.
    Czy ty kolekcjonujesz wszystkich graczy,którym sprzedajesz dropy ?
    I też wertujesz kilkanaście stron ,by znaleźć tego któremu dropa sprzedałeś ?

  6. #6
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Akurat zgadzam się, że podobne rozwiązanie możnaby wprowadzić. Niekiedy są osoby z którymi rozmawia się częściej a niestety ze względu na lvl lub to ze są w innej gildii trzeba je szukac i wertrowac te obrazki

    moża poprawic przez:
    1. Możlwiosc ukladania przestawiania osób.
    2. możliwość wyszukania (Filtrowania)

    Proste a jak życie ułatwi

    BTW jak o ułatwieniach już mowa Zlikwidujcie te koszarowe 25 ludzików po prostu zmora koszmar, horror @#$#&$#&$#$!!!!!! jak wojsko nastawiam nawet kawy nie potrzeba żeby mi ciśnienie dzwignąć o magazynie prowiantu nie wspominam nawet bo udaru dostane
    Świat milczy, Ty wołaj!
    ”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” (Platon)

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mundek_May Zobacz posta
    Czy ty kolekcjonujesz wszystkich graczy,którym sprzedajesz dropy ?
    I też wertujesz kilkanaście stron ,by znaleźć tego któremu dropa sprzedałeś ?
    Tak, ja tak właśnie robię w większości przypadków. Po co? A po to, że później kiedy się na handlu ktoś do mnie zgłasza, albo ja do niego, to wiem czy człek zaufany a i o mnie człek wie od razu.
    Oczywiście przy wymianie dropa z kimś 48+ trudno o naciągaczy, ale po co walczyć z przyzwyczajeniami.

    Za. Plus sortowanie listy. Plus wyszukiwanie po nazwie. Plus opcje wyświetlania (pokazuj zawsze, pokazuj kiedy dostępny). Przy odrobinie chęci można z tego interfejsu naprawdę przydatne narzędzie uczynić.

  8. #8
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja również się zgodzę z tym, że jakieś ułatwienie w organizacji znajomych by się przydało. Choćby proste wyszukanie po nicku już mocno usprawniło by kontakty, bo przy długiej liście znajomych to faktycznie horror.

    Chciałam zauważyć, że ankieta by się przydała w temacie.
    Ostatnio edytowane przez Kitikejt ; 28.10.2013 o 16:15
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.