Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: brak kodu na darmowe dynie

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia

    brak kodu na darmowe dynie

    Witam, rozmawiając ze znajomymi w gildii okazało się,że sporo osób nie otrzymało kodu na darmowe 10 dyń. Kod ten jest wysyłany na email przypisany do settlersów i nie może być wykorzystany przez inną osobę. Proszę o wyjaśnienie dlaczego nie każdy gracz otrzymał ten kod:


  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dokładnie z tego co wiem to onetowcy nie dostali

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No masz, a ja jakos dostałem na maila...

  4. #4
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeśli nie masz potwierdzonego maila oraz znaczonej opcji


    [v] Chcę otrzymywać newsletter dotyczący “The Settlers Online”.

    To niestety kodu nie otrzymałeś.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 24.10.2013 o 23:12
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  5. #5
    Doceo
    Już chciałem pisać że też nie dostałem, ale miałem odznaczony newsletter

  6. #6
    Lipek
    Ja takową opcję mam włączoną (otrzymywanie newsletter'a) a nie dostałem żadnego info. Nic nie mam w spamie, koszu - nigdzie. Jedyną informacją powiązaną z Ubi czy Settlersami to jakieś tam rabaty na duperelkowate strzelanki ze sklepu Ubi.

  7. #7
    los_artisto
    jak zwykle: syf i malaria...

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez los_artisto Zobacz posta
    jak zwykle: syf i malaria...
    jak zwykle ..nie ma jak w berlinie dziadek szczurami wegiel dowozi..takie doopne są..i po co wróblowi skrzypce jak nie jest głodny
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  9. #9
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niestety z niewiadomych przyczyn BB wybrało najgorszy możliwy sposób rozsyłania prezentów, być może chodziło o dotarcie i aktywowanie graczy, którzy od dawna nie grali. Co gorsze każdy otrzymuje inny, jednorazowy kod.

    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Ja takową opcję mam włączoną (otrzymywanie newsletter'a) a nie dostałem żadnego info. Nic nie mam w spamie, koszu - nigdzie. Jedyną informacją powiązaną z Ubi czy Settlersami to jakieś tam rabaty na duperelkowate strzelanki ze sklepu Ubi.
    W takim układzie zwróć się do zespołu wsparcia technicznego. http://forum.thesettlersonline.pl/th...99-z-Supportem
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 25.10.2013 o 09:31
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  10. #10
    los_artisto
    Cytat Zamieszczone przez Duszysko40 Zobacz posta
    jak zwykle ..nie ma jak w berlinie dziadek szczurami wegiel dowozi..takie doopne są..i po co wróblowi skrzypce jak nie jest głodny

    eeee... ale, że co ??

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.