Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 94

Wątek: Epicki Skład Drewna

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    już upuje go na 4 poziom no i tak pasuje mi idealnie że miejsce się nie marnuje węgla i tak nadmiar będzie

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    .
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 26.07.2017 o 17:51 Powód: usunięcie linka z grafiką na prośbę użytkownika

  3. #43
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez KreTafkA Zobacz posta
    tylko nie wiem czemu w tych miejscach co mam czerwone i czarne kółka nie mogę budować mimo że na testowym się dało
    tak to by zaraz obok można drugi postawić, no chyba że jest jakiś sposób żeby odblokować to wyspy chyba powinny być identyczne co nie :P
    Miło by było, gdyby tak było, ale niestety od kiedy pamiętam są różnice, dlatego ustawienia nie da się tam testować.

    Dziękuję wszystkim którzy umieścili fotki z lokalizacji, na pewno bardzo to pomoże innym w dalszym planowaniu przemeblowań wyspy.

  4. #44
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    BB_xaar

    GDZIE TA EPICKOSC TEGO BUDYNKU

    3 sloty w nim pokrywaja 5ciu lesnikow ?!??!?!?! CO TO MA BYC ?!?!?!?!

    przeciez w najlepszym wypadku wyjde na ZERO , troszke to glupie .... a bylo zglaszane na testowym ze to bez sensu ... myslalem ze choc 2woch zaoszczedze a to nie dosc ze ciezko wsadzic w normalne miejsce to jeszcze sie nawet nie przydaje .... smutne to

    a to co na upa sie wyda to juz w straty idzie ....

  5. #45
    Początkujący Osadnik Awatar Olohun
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia


    zrobione - i znowu nuda ;/
    Ostatnio edytowane przez BlueOfSummerDay ; 21.01.2014 o 23:07

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja nie stawiam tego szajsu i mam spokój

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    184
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miało być tak pięknie, a powstał bubel roku Najgorsze, że idzie na to masa surowców, co niektórzy się obłowią
    Nie polecam nikomu tej rudery, jak już ktoś koniecznie chce, to za jakiś czas, jak spadną ceny.

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Kto się nastawiał wyłącznie na leśników, może się i rozczarował. Nie można mieć wszystkiego, bo byłoby za dobrze. Budynek jest wielofunkcyjny i są też plusy. Ile osób zwróciło uwagę na cykle produkcyjne tartaków w porównaniu do składu?

    Tartak iglasty - 3 minuty
    Tartak liściasty - 9 minut
    Tartak egzotyczny - 12 minut

    Podczas gdy skład przerabia je w tempie:
    Deski iglaste - cykl 1 minuta
    Deski liściaste - cykl 4 minuty
    Deski egzotyczne- cykl 5 minut ? (do tego możliwa praca jako 7 poziomowy budynek)

    O ile jest to wydajniesze, łatwo policzyć jak się komuś chce. Są trzy osobne cykle produkcyjne. Wystarczy porównać ile odpowiednich tartaków budynek może zastąpić... Mnie nie obchodzą leśnicy, którzy żyją już sobie w symbiozie idealnej z drwalami. Wolę zastąpić tartaki. Zwłaszcza teraz, kiedy dzięki odznakom ceny desek liściastych poszybowały w górę.

  9. #49
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Do dupy ten budynek jest, przez niego rozwalili produkcję drewna na wyspie... to ode mnie zależy czy chcę go mieć czy nie, nie powinien mieć wpływu na gospodarkę wyspy.

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta
    BB_xaar

    GDZIE TA EPICKOSC TEGO BUDYNKU

    3 sloty w nim pokrywaja 5ciu lesnikow ?!??!?!?! CO TO MA BYC ?!?!?!?!

    przeciez w najlepszym wypadku wyjde na ZERO , troszke to glupie .... a bylo zglaszane na testowym ze to bez sensu ... myslalem ze choc 2woch zaoszczedze a to nie dosc ze ciezko wsadzic w normalne miejsce to jeszcze sie nawet nie przydaje .... smutne to

    a to co na upa sie wyda to juz w straty idzie ....
    Z leśnikami to porażka- ale można zastąpić około 15-tu smolarzy. 15 patentów zaoszczędzonych- to już coś.

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.