Zamknięty wątek
Strona 21 z 27 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 268

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Epickie miejsca pracy, Bank Gildii, Poczta

  1. #201
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Bardzo ładne budynki. Brawo. Jak gra staje się bardziej atrakcyjna to dłużej się w nią gra. Konkurencja jest duża.

  2. #202
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Nie wiem czy padło to pytanie, ale czy da się ten epicki skład przenosić jak inne budynki czy jak się postawi to lipa

  3. #203
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Nie wiem czy padło to pytanie, ale czy da się ten epicki skład przenosić jak inne budynki czy jak się postawi to lipa
    z przenoszeniem byly kiedys problemy, ale biorac pod uwage ze jego sie nie upgraduje tylko na zasadzie questow odblokowuje kolejne mozliwosci dzialania to mozna go po prostu zburzyc i postawic gdzies indziej.

    a ja wam powiem ze ten budynek nigdy sie nie zwróci a chociaż by dlatego ze nie mozna na niego rzucic premi 3x i 4x to taka skarbonka bez dna wydac te np 5k klejnotów za to by produkowac wegiel to zbytek zreszta nawet rzucic premie z tych fasol to ile by tego wegla trzeba było naprodukowac...? ps za 5k klejnotów czy 5k fasol to wiecie ile kupicie wegla z rynku masakryczna ilosc. A teraz przeliczcie czas jaki potrzebny jest na odzyskanie zainwestowanego kapitału na nowa bude.
    Wiekszosc upgradow budynkow na lvl 5 nie zwraca sie szybciej niz po kilku miesiacach, gdyby tak do tego podchodzic to nikt nie bawilby sie w upowanie powyzej 3 lvl. Tutaj akurat oplacalnosc nie ma znaczenia, bo zyski z warsztatu sa nie w surowcach ale patentach i miejscu na wyspie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #204
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Dzięki sparkz, czyli jednym słowem wraca do gwiazdy po wyburzeniu, ale przenosić się nie da! Rozumiem, że wraz z zburzeniem upy na zasadzie questów się tracą i od nowa trzeba je robić!

  5. #205
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Wydaje sie byc suuuper, nie moge się doczekać juz.
    Żeby tylko działało jak jest ładnie napisane.

  6. #206
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja się zastanawiam gdzie ten budynek postawię. Przydała by się mapa z podanymi lokalizacjami gdzie się zmieści, bo nie mam zamiaru burzyć magazynów żeby się potem okazało że jakiś pieniek uniemożliwia postawienie tego składu.

  7. #207
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Piwonia ty załatw mi robotę u siebie :P niby pracujesz a non stop siedzisz w grze ;p

  8. #208
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Coś czuje, że nie będzie tak pięknie jak to wygląda, za łatwo by było

  9. #209
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    No nie bedzie 5k klejek trzeba wydac masakra:{

  10. #210
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Dzięki sparkz, czyli jednym słowem wraca do gwiazdy po wyburzeniu, ale przenosić się nie da! Rozumiem, że wraz z zburzeniem upy na zasadzie questów się tracą i od nowa trzeba je robić!
    Napisalem wyraznie: to nie sa upgrady tylko odblokowane mozliwosci dzialania. Nie ma powodu zeby sie tracily, poza tym na testowym (z tego co pamietam, a przestawialem kilka razy) zostawaly.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 21.01.2014 o 15:36
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 21 z 27 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.