Zamknięty wątek
Strona 1 z 27 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 268

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Epickie miejsca pracy, Bank Gildii, Poczta

  1. #1
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Epickie miejsca pracy, Bank Gildii, Poczta

    Temat główny: Pamiętnik dewelopera: Epickie miejsca pracy, Bank Gildii, Poczta

    Zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami nt. powyższego rozwiązania.

  2. #2
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W końcu bank gildii. Zobaczymy jakie pojemności bedą i czy rzeczywiscie bedzie to takie sensowne jak sie zapowiada.

    Obecnie po otwarciu listy wszystkich gildii i kliknięciu na jednej z nich, można zobaczyć szczegółowe informacje (np. lista członków gildii i ich poziomów). Zostanie to zastąpione krótką stroną reprezentującą daną gildię.
    Co ma na celu ta zmiana?
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 23.10.2013 o 15:38
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar JackInTheBox
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cóż, cieszę się przede wszystkim na bank gildii i możliwość nadawania konkretnych uprawnień rangom w gildii. Łudzę się, że tym razem może obędzie się bez bugów
    (•_•)

    ( •_•)>⌐■-■

    (⌐■_■)

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A mnie martwi to, że dalej trzeba kilkadziesiąt razy klikać w koszarach, żeby wyprodukować wojo na epicką nową przygodę.

    Plus za zmiany
    Minus za brak usprawnień dla graczy, o które upominamy się już od wieków, wieków, wieków.

    Amen

  5. #5
    Fachura
    zastapienie lancuchow produkcyjnych jednym budynkiem to najlepsza ze zmian, a do tego jakby dodali troche patentow jeszcze to bylibysmy juz w niebie

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie mogę się doczekać. Super aktualizacja.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie od dziś wiadomo na jakim poziomie stoi polskie tłumaczenie gry, ale "Epickie miejsca pracy" to chyba krok za daleko? Ja wiem, że język tworem dynamicznie zmieniającym się pod kątem wygody użytkowników i jestem w stanie zrozumieć tę kalkę z języka angielskiego w języku nastolatków, która być może się przyjmie i zostanie u nas na stałe. Tak się chyba jednak jeszcze nie stało, a nie chodzi tu jednak o potoczną mowę, ale o oficjalne tłumaczenie dużej gry poważnej firmy.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nowy system wiadomości to krok w dobrym kierunku, może następny będzie związany z koszarami?

  9. #9
    Fachura
    Martwi mnie troche system wiadomosci. Wprawdzie moze byc wygodniejszy w uzyciu i wizualna strona tez jest calkiem fajna, jednakze:
    "System poczty w grze zostanie poprawiony. Chcemy, żeby był on bardziej intuicyjny i łatwiejszy w użyciu. Nowe ikony, daty ważności wiadomości oraz liczne usprawnienia."
    wiadomosci beda wygasac, a to oznacza ze nie da sie juz przechowywac tam nadmiarow surowcow

  10. #10
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No w końcu jakieś konkretne zmiany o które prosili gracze w tym i ja od bardzo bardzo dawna ! Jeszcze tylko usprawnijcie wykonywanie przygód w taki sposób, aby zakończenie i wykonanie nie było z góry ustalone, a samo robienie przygody schematyczne i monotonne. Wówczas będę mógł czerpać przyjemność z tej gry. Pozdrawiam i czekam na więcej takich usprawnień jak te w tej aktualizacji.
    The Settlers Online w 3D ? - Zapraszam do dyskusji na Youtube bo na tym forum nie wiem z jakiego powodu, ktoś uznał iż temat ten powinien zostać zarchiwizowany a przecież jest bardzo aktualny....

Zamknięty wątek
Strona 1 z 27 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.