Zamknięty wątek
Strona 4 z 27 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 268

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Epickie miejsca pracy, Bank Gildii, Poczta

  1. #31
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Ale to to chyba jakaś kpina ;p Takie foto dla porównania.




    I niech mi BB powie, w jaki sposób mamy dzięki temu uzyskać więcej miejsca? Chyba uszczuplając produkcję ...
    Ostatnio edytowane przez Angelkaxd ; 23.10.2013 o 18:08

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podstawowa sprawa, dajecie nam coś do testów, ale aby wykonać zadania bez których testy są niemożliwe należy poświęcić sporo czasu. 18k tytanu oraz 12k granitu... i skąd ja mam go niby wziąć? To jest testówka, powinienem na dzień dobry otrzymać tyle wszelkiego rodzaju surowców, że żaden handel czy produkcja nie powinny być potrzebne. Gratuluję tym, co wykonali to i kolejne zadania. Moje testy dla tego budynku się zakończyły I żeby nie było za każdym razem jest to samo, choćby ostatni test geologów. Otrzymaliśmy po 50 manuskryptów, tomów i ksiąg co starcza ledwo na kilku geologów, i jak mamy ich wytestować? Każdą funkcję pojedynczo? No proszę Was bardzo o wyrozumiałość dla kogoś, kto ma ochotę i zamiar podchodzić do testów. Powinienem mieć tyle manuskryptów, tomów i ksiąg aby wymaksować dostępną ilość geologów w grze, wówczas można by mówić o testach. Póki co to za każdym razem jest męka. Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i weźmie pod uwagę, bo mi odechciewa się testów przed którymi musze spędzać godziny, aby do nich w ogóle podejść.

    Teraz coś o samych nowościach.
    Epicki budynek:
    - jego wielkość poraża,
    - nie można go przesuwać,
    - o wydajności się nie wypowiem, bo z braku surowców do wykonania zadań nie jestem w stanie zrobić testów,
    - koszty premii, nie są duże, są kosmicznie odcięte od rzeczywistości (choć to może się zmienić jeśli wydajność będzie duża),
    - skoro zyskałem umiejętność II poziomu, to po co w rozwijalnej liście umiejętność I poziomu? Przecież nikt nie będzie wybierał I poziomu skoro już odblokował II. Rozumiem że będą kolejne poziomy, a to oznacza, że przy 3,4 poziomie będzie potrzebny spory monitor (ewentualnie z opcją PIVOT), aby zobaczyć całą listę :P

    Nowy interfejs wiadomości:
    - terminowość wiadomości - a co jeśli ktoś trzyma w wiadomościach różne zapiski i adnotacje, czyli jak sądzę całkiem spora część graczy? Takie zapiski zazwyczaj nie tracą ważności, czyli jeśli chcesz tę wiadomość zachować, to od czasu do czasu będziesz musiał ponownie wysłać ją sam do siebie :P Rozwiązanie podawane było już kilka razy na forum, potrzebne jest miejsce do robienia notatek

    Bank gildii:
    - trochę za mało wiadomo, aby wyciągnąć jakieś wnioski

    Modyfikacja rang:
    - generalnie fajnie, ale może coś bardziej użytecznego typu, grupowanie premii, produkcji w prowiancie, koszarach, zasobów w gwieździe z dropów, historia lub statystyka wykonywania ZG?

    EDIT:
    Grupowanie przygód i wszelkiego rodzaju budynków, ozdób w gwieździe również mile widziane
    Ostatnio edytowane przez SrolusIII ; 23.10.2013 o 20:26

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Celowane dla graczy na 50 lev ? i za zaliczenie zadań dostaną exp. który przepada ? dodatkowo, już wszyscy myślą jak przebudować wyspę, bo pewnie mało kto ma tyle wolnego przestrzeni w jednym miejscu.
    Pomysł fajny ale trzeba pomyśleć o powiększeniu wyspy. Bajkowy zamek, wspaniała rezydencja, epicki skład drewna.....
    Czy może mamy to realizować kosztem przenoszenia budynków 5lev (nie tani) burzenia magazynów i wznoszenia (przenieść się nie da), lub ekipą wyburzeniową (tylko za klejnoty)

    I ilości surowca do wydania celem wykonania zadań i odblokowania nowych opcji. Czy ktoś z BB na testowym to testował? Czy sobie wpisali kod na surowiec i zadowolony? Czy zdają sobie sprawę ile to się robi? czy będzie tak jak introligator? (zwiększając ilość manuskryptów, podnosząc koszty, utrudniać graczom możliwość rozwinięcia się)

    Ciekawe jaka jest koncepcja ? Należało by jeszcze doszlifować wykonanie, bo choć pomysł fajny to znowu może się spotkać z rozczarowaniem i zawodem.
    Ostatnio edytowane przez Idziq ; 23.10.2013 o 18:56

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bank fajny, sklad drewna, fajnie a co z lesnikami i innymi budynkami, które są na 5 lvl? reszta taka sobie. Ja bym się wolała skupić na koszarach, każdorazowo trzeba dawać 25 wojskowych. Nie można by ustalić z góry, że chce wyprodukować np 300 łuczników? a nie tak klikać 12 razy, żeby ich ilość odpowiadała. Tak samo mnie wkurzało w Golemie, potrzeba 60k pierwszego serca, to nie można było uprościć, żeby na raz wpisać ilość 60k pierwszego serca? bo w końcu i tak musimy wyprodukować określoną ilość pierwszego serca, bo nie można w między czasie pozbyć się drugiego i trzeciego. Prośba do BB, zastanówcie się czy nie lepiej uprościć koszary i prowiant. Bo klepanie po 25 ludzi, gdzie w przypadku braku wojska ponad 1k zaczyna robić się nudne.
    Ostatnio edytowane przez Misio1849 ; 23.10.2013 o 18:58

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    fajny pomysł z tym epickim składem drewna,ale jak ma być za tyle jak na serwerze testowy to proponuje zmniejszyć koszt

  6. #36
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja się pytam czy kogoś tu posrało?
    co ze star coinsami??
    co z burzeniem skał??
    Może łaskawie byście skończyli to co testowaliśmy a nie wprowadzacie kolejną bzdurę...
    czekam aż na wyspie pojawi się burdel gdzie będą odpoczywać weterani bo wymyślacie kolejne głupoty
    Proszę o jakość a nie ilość
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 23.10.2013 o 19:01

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Budynek ma potencjał. Podoba mi się, że czasy produkcji są krótsze, dzięki temu jego wielkość nie wpływa drastycznie na sprawność łańcucha. Natomiast skoro budynek może zastąpić tartak, leśnika i smolarza, to chyba ktoś zapomniał o drwalu, nie?

    Jeśli chodzi o ceny buffów na epicki łańcuch, to ktoś chyba powinien odstawić natychmiast to, co zażywa. Przy dzisiejszych cenach na Nowej Ziemi 250 fasol to c.a. 2500 monet. Biorąc deski liściaste za przykład, buff da mi w ciągu 8 godzin dodatkowe 1500 desek, w tej chwili równowartość 22 monet. Rozwiązanie: buff musiałby działać jakieś 1000 (tysiąc) godzin, żeby to się kalkulowało, a i tak wątpię, żeby znalazł się desperat, który wydałby na to fasole. No chyba że BB liczy na tych, którzy kupują 10 osadników za 95 klejnotów.

    Interfejs poczty oceniam na duży plus (z wyjątkiem expiration - chyba że przy okazji dostępny będzie notatnik, tak jak w wielu szanujących się grach).
    Bank gildii będzie miał sens, jeśli będzie oferował podobną funkcjonalność jak bank: na przykład każdy gracz ma osobne "konto" na które może włożyć monety na krótko- (tydzień), średnio- (miesiąc), długoterminową (pół roku+) lokatę. W tej chwili zanosi się raczej na Skład gildii, no ale trudno się wypowiadać. No bo jak to miałoby działać w obecnej postaci? Gracz X wkłada do "banku" jakiś zasób, a gracz Y ten zasób wyciąga? Nie bardzo czaję tę opcję.

    Natomiast co to listy graczy... Już teraz nie ma możliwości wygodnego sprawdzenia kto do mnie puka, kto chce mnie do znajomych, czy z kim mam wymienić loota. Jeśli do tego miałoby dojść usunięcie listy członków gildii, byłby to w moim odczuciu przejaw skrajnej ignorancji (żeby nie użyć bardziej odpowiedniego słowa). To tylko przypomina mi że we wszystkich graj online w jakie grałem dostępne były listy graczy z ich poziomami i firmy które te listy dostarczały do tej pory mają się dobrze, więc nie bardzo rozumiem z jakiego powodu Ubi miałoby nie iść w ich ślady.
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 23.10.2013 o 20:18

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powiem krótko - kawał dobrej roboty

    Wreszcie jakieś ciekawe zmiany moim zdaniem będzie grubo na +

    ________________
    Edit

    Jeśli będzie limit na max 2 szt tego typu budynków to będzie faktycznie lepiej ale limit to nieporozumienie...
    Ostatnio edytowane przez Ozzi ; 23.10.2013 o 20:26

  9. #39
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    Ale to to chyba jakaś kpina ;p Takie foto dla porównania.

    I niech mi BB powie, w jaki sposób mamy dzięki temu uzyskać więcej miejsca? Chyba uszczuplając produkcję ...
    nie patrz na kształt/wielkość budynku tylko na możliwości jakie oferuje
    przeanalizuj dokładnie co można zyskac i potem sie wypowiedz

    Niech dodadzą możliwość buffowania normalnymi koszykami, a ten za fasolki ulepszyć 3x/4x i na dłuższy okres czasu

  10. #40
    Fachura
    zaleta jest taka ze przy zastapieniu smolarek czas produkcji jest zdaje sie troche ponad 2x krotszy. To nam pozwala jednym takim budynkiem zastapic 6-9 smolarek, ale to oczywiscie problem dla osob ktore rzucaja bufy na smolarki. Wielkosc budynku to tez nieporozumienie chyba ze ktos ma wyspe pusta

Zamknięty wątek
Strona 4 z 27 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.