Zamknięty wątek
Strona 13 z 27 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 23 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 268

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Epickie miejsca pracy, Bank Gildii, Poczta

  1. #121
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja bym była za tym, by wprowadzić zmianę w koszarach w produkcji wojska. Sorry ale ile milionów razy przyjdzie nam jeszcze klikać by wyprodukować np 3k rekrutów...

  2. #122
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to już się któryś raz przewija w tym wątku, jak i w poprzednich - zamiast zajmować się wprowadzaniem budynków, które z ekonomicznego punktu widzenia nam nic nie dają, zmieńcie proszę koszary tak, żebym mógł sobie, jak na handlu, wpisać np. 3k rekrutów, 2k ochotników etc. I, analogicznie, w magazynie prowiantu - kosze, pokarm dla ryb etc. Skoro można było na handlu, to czemu tam nie można?

    BB, zróbcie coś, o co proszą gracze, w końcu ta gra jest dla nas.

    system wiadomości wygląda zachęcająco, bank gildii też, natomiast epickie miejsca pracy nie.

  3. #123
    Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    czym dłużej klikasz na wojo w koszarach tym dłużej jesteś w grze a jak jesteś dłużej w grze to może coś kupisz za klejnoty a jak coś kupisz za klejnoty to BB zarabia - proste.

  4. #124
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja może tak późno i z innej beczki bo nie bede oceniał tych aktualizacji dopóki nie przetestuje ale wygląda obiecująco ,mam pomysł na jeszcze fajniejsza rywalizacje gildii można by było wprowadzić budynki gildii które to by dawały jakieś usprawnienia czy tez bonusy

    budynki te można by było budować i ulepszać za surowce które gracze wpłaca do banku itp

    z innych gier wiem ze to bardzo dobry pomysł

    taki przykład mam chyba najlepszy dla BB nie udana szkółka wiejska ktora jest dla wiekszosci graczy nie oplacalna ale np mogli by zrobic budynek ktory po wybudowaniu i ulepszeniu daje np % bonus do danej produkcji w tym przypadku produkcji osadników taki mój 1 pomysł ale co z tego wyjdzie to juz zostawiam do oceny innym graczom i BB
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 17.07.2017 o 15:47 Powód: połączenie postów

  5. #125
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez The_Matius Zobacz posta
    czym dłużej klikasz na wojo w koszarach tym dłużej jesteś w grze a jak jesteś dłużej w grze to może coś kupisz za klejnoty a jak coś kupisz za klejnoty to BB zarabia - proste.
    Tja, coraz bardziej sie irytujac że jeszcze musze z 20 razy dac do produkcji wojsko zaczynam myślec o zakupie silosa, a może młyn wody sie przyda?

  6. #126
    Początkujący Osadnik Awatar Hinode
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Fajna sprawa :P Czekamy jeszcze na usprawnienie produkcji koszar i magazynu prowiantu - bo można szału dostać

  7. #127
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    no i ruszylo


    ten magazyn to BZDURA BZDURA BZDURA ....

    WEZCIE BB_XAAR WYCOFAJCIE TO COS .... nie wiem skad ten pomysl i przede wszystkim po co ?? co on ma nam dac ?? jaki jest tego cel ??
    pozdr

  8. #128
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    Gdyby nadwyzka trafiala zamiast do gwiazdy to do banku gildi to MOZE bank gildi mialby sens a tak jak na dzis wystarczy sie zapytac w gildii czy ktos cos nie potrzebuje i tyle .Gdzie sens BANKU GILDI ja jakos go nie widze .MY GRACZE SETTLERS ONILE POTRZEBUJEMY NATYCHMIASTWOWO :
    -KOLEJKI U INTROLIGATORA
    -USPRAWNIENIA W GARNIZONIE i MAGAZYNIE PROWIANTU
    -PRZYCISKU POD NAPISEM GILDIA W ZAJOMYCH -----> AKTYWNI
    -I WIELE INYCH ROZWAZAN O KTORE PROSIMY OD DLUZSZEGO CZASU

  9. #129
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    + dla RAINBOW

  10. #130
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    przylacze się do apeli wielu już tu piszących, zwiększenie limitu z 25 do oo w magazynie prowiantu i koszarach, kolejkowanie i handel książkami, burzenie skal i niepotrzebnych drzew, wydobywanie surowców egzotycznych (granit, tytan egzotyki i saletra) na wyspie. ci nowi generalowie za SC, niech kosztują i 50k ale niech będą porównywalni z bossami przeciwnikow, a oni sa gorsi od śmierdziela, mi osobiście bank niepotrzebny i uważam ze wprowadzi to więcej problemów i naduzyc niż korzyści.

    co do skladow drewna i kolejnych to jestem bardzo na tAK

Zamknięty wątek
Strona 13 z 27 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 23 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.