Zamknięty wątek
Strona 12 z 27 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 268

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Epickie miejsca pracy, Bank Gildii, Poczta

  1. #111
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Jak wprowadza PVP to sie zacznie masa pytan w stylu jak pokonac oboz z x, y, z jednostkami bo wiekszosc symulatora na oczy nie widziala i na gotowcach jezdzi...

  2. #112
    GrzechuGrek
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Jak wprowadza PVP to sie zacznie masa pytan w stylu jak pokonac oboz z x, y, z jednostkami bo wiekszosc symulatora na oczy nie widziala i na gotowcach jezdzi...
    I dlatego tym bardziej PvP powinno być wprowadzone.

  3. #113
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A tak swoją drogą to jak pokonać te obozy x,y,z ??

  4. #114
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie wiem ile razy mam pisać ten sam post
    NIE BĘDZIE ŻADNEGO PVP
    ten temat przewyższa osoby zajmujące się tą grą i szanse na wprowadzenie tego wynoszą 0
    musieliby zatrudnić naprawdę osoby z wyższej półki a to w przypadku BB wykluczone bo szkoda im kasy na pensje dla takich pracowników...

  5. #115
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A mi się wydaje że plany wprowadzenia PvP są pomału realizowane, nawet BB_xare zapewniał że są plany i wykonywane z nim prace, lecz na razie nie może podać żadnych konkretnych informacji. Mówił to kilka miesięcy temu.

  6. #116
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie jestem aż taką pesymistką jak AndyKozakow Może i nawet kiedyś doczekamy czegoś co BB określi jako pvp. Tyle tylko, że obawiam się, że to co BB rozumie jako pvp może bardzo rozmijać się z oczekiwaniami graczy. A co do odkladania wprowadzenia pvp do gry, to być może w BB po dogłębnych analizach stwierdzili iż wprowadzenie PVP nie zwiększy aż tak przychodów firmy i lepiej z punktu widzenia zysku wypuszczać kolejne budynki, "nowości", które nie zmieniają istoty rozgrywki.

  7. #117
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kiedyś w pamiętniku dewelopera pojawiły się pomysły/projekty które będą w PvP, ale żeby owe PvP wprowadzić to praca musi mieć ingerencję w cały system rozgrywki począwszy od rozwiązania kwestii pozyskiwania surowców luksusowych a zakończywszy na rankingach, lecz nie wiadomo czy będą to rankingi zdobytego Expa, pokonanych jednostek, czy czasu utrzymania wyspy "wojennej", (którą uważam za wyspę PvP) jak kiedyś obiło mi się o uszy ową wyspę będzie można odpić/podbić i eksploatować, do tego bronić przed utratą. Jak się wejdzie na serwer testowy to w kalkulatorze gospodarki w dziale drewno egzotyczne widać nowe złoże mianowicie drzewo w kolorze fioletowo-czerwonym czy to bordowy (sorka nie znam się zbytnio na kolorach), drzewo to jest źródłem pozyskiwania bali-egzo, takie drzewo kiedyś pojawiło się na forum a screen była z jakiejś przygody, lecz to mało istotne. Owy surowiec trzeba gdzieś eksploatować, widzę trzy wyjścia. Ingerencja w system wyspy macierzystej-Raczej niemożliwe. Doklejenie wysepek małych wokół wyspy macierzystej-Raczej wątpię. Według mnie jedynym rozwiązaniem jest wprowadzenie owego źródła drzewa na wyspie "wojennej" o którą trzeba będzie walczyć. Słyszałem ze oprócz tego drewna ma pojawić się też źródło tytanu, i chodzą pogłoski że też granitu. Jeżeli będzie to wyglądać tak jak to widzę z pozycji a raczej wskazówek które BB nam pod nos podsuwa to będzie super. Ale ludzie nie widza wskazówek które mają za zadanie pokazać graczom: "jeszcze chwila,. nie wiemy ile, ale obiecujemy że pracujemy nad tym, a tu macie powoli projekty". Gracze wolą skrytykować i poniżać. Z resztą jak to powiedział MaxKolonko o Polakach w najnowszym odcinku. Polecam obejrzeć.
    Chciałbym jeszcze dodać, że projekt PvP to nie jest po prostu dodanie nowego budynku do menu budowli. Jest to projekt który Up'uje wersję gry w nowy wymiar. Owszem zawsze można zrobić byle gón-wo wprowadzić, i lać na to ze ma bugi i graczom sie nie podoba. Ale. Jak już jest projekt, to nawet na testowy tego nie wprowadzą. Gdyż pomimo poprawiania bugów, trzeba jeszcze z grać z tym projektem nowe budynki które i tak nie są częścią PvP. Serwer testowy nie jest tak naprawdę serwerem testowym. BB ma własny zamknięty dla graczy serwer gdzie testuje nowości, a dopiero w późniejszej fazie wypuszczają na testowy dla graczy aby zobaczyć jak to będzie wyglądać w rozgrywce multiplayer. Nie że bronie BB, ale oni na bank pracują nad grą. I wiedzą że brak PvP zamyka im rozwój tej gry, i jest dla nich to raczej priorytet.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 29.10.2013 o 18:11

  8. #118
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Jak na razie gra oferuje sporo ciekawych rzeczy bez nawalanki między graczami. PVP uważam za zbędne, no ale skoro komuś zależy, to niech sobie czeka. Krzyżyk na drogę

    Z resztą jak to powiedział MaxKolonko o Polakach w najnowszym odcinku. Polecam obejrzeć.
    Ten sam Max Kolonko, który bez żadnych źródeł twierdzi rewelacje o "genetycznych bombach" albo z totalnym ignorowaniem historii stwierdza, że Koloseum zbudował Neron?

  9. #119
    Początkujący Osadnik Awatar LordArcan
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    TSO robi teraz duże postępy.
    Jestem bardzo za bankiem gildii i epickimi budynkami.
    Więcej powiem jak będzie wszystko na testowym.
    Powodzenia BB_

  10. #120
    Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowy Świat
    przecież, jest w tso pvp, ale u chinoli, kto nie wierzy, niech wpisze sobie słowo "Arena" na forum.

Zamknięty wątek
Strona 12 z 27 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.