Zamknięty wątek
Strona 26 z 27 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 268

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Epickie miejsca pracy, Bank Gildii, Poczta

  1. #251
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. czy odległość epickiego składu od magazynu ma znaczenie?
    2. czy mozna go bezpiecznie zburzyć i po powrocie do gwiazdy postawić ponownie gdzie indziej?

  2. #252
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzięki bardzo. Pozdrawiam

  3. #253
    Osadnik
    Dołączył
    24.12.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Senlandia Zobacz posta
    1. czy odległość epickiego składu od magazynu ma znaczenie?
    2. czy mozna go bezpiecznie zburzyć i po powrocie do gwiazdy postawić ponownie gdzie indziej?
    1.tak
    2.tak

  4. #254
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Chwila... Dlaczego slot leśnika igła w składzie pracuje prawie 6x dłużej niż zwykły leśnik???

    Jeśli wykorzysta się skład na leśników to zajmuje on więcej miejsca niż ci leśnicy których miałby rzekomo zastąpić

    Ten budynek miał pomóc zaoszczędzić miejsce?

  5. #255
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Marcja Zobacz posta
    Chwila... Dlaczego slot leśnika igła w składzie pracuje prawie 6x dłużej niż zwykły leśnik???

    Jeśli wykorzysta się skład na leśników to zajmuje on więcej miejsca niż ci leśnicy których miałby rzekomo zastąpić

    Ten budynek miał pomóc zaoszczędzić miejsce?
    wlasnie o tym pisalem i to na testowym sygnalizowalem i tutaj .... jesli zniszczysz 5ciu lesnikow i postawisz na ich miejsce sklad to w najlepszym wypadku wyjdzie sie na ZERO ... a problemow z ustawieniem i upami juz pomijam ... ZENADA

  6. #256
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Mnie sklad w ~14 minut sadzi 33 drzewka igla
    Lesnik w 2:45-3:00 sadzi 5 drzew

    Tyle ze sklad daleko od drwali stoi

  7. #257
    Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Złota Góra
    Nowa poczta;
    Za moment wykończy mnie "psychicznie" opadam powoli z sił ile razy można klikać tę samą ofertę żeby w końcu weszła. Ogólnie po potwierdzeniu kilku ofert jest problem z przyjęciem kolejnych trzeba zamykać pocztę i próbować ponownie, jak potwierdzam oferty z dołu listy to przenosi mnie automatycznie na górę a ja muszę zjeżdżać ponownie na dół i szukać ofert do "klepnięcia" czasem w wyjątkowych sytuacjach oferta handlowa potrafi się tak przyblokować, że tylko ponowne przelogowanie pomaga.

    Zmiany maiły ułatwić życie jak dla mnie te zmiany to koszmar!

  8. #258
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    132
    Serwer
    Nowy Świat
    co z tym magazynem gildii?
    BITCOIN - nigdy nie jest za późno, zacznij już dzisiaj:

  9. #259
    Osadnik Awatar Kitikejt
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    170
    Serwer
    Nowy Świat
    Hmm - dostaliśmy nową wersję skrzynki nadawczej zawierającą 50 ostatnich wiadomości wysłanych, miało nam to niby zapewnić podgląd w czas wygaśnięcia ofert handlowych i zaproszeń do przygody - tylko jest drobniutki problem - do wiadomości wysłanych zaliczono również raporty o premiach dla znajomych co przy około 600 koszach, które wrzucam dziennie daje mi podgląd w ... no właśnie miało być lepiej a wyszło jak zawsze

    W związku z powyższym mały postulat by usunąć raporty o premiach ze skrzynki nadawczej lub dać możliwość ich kasowania.
    When I'm good, I'm real good When I'm bad, I'm even better !

  10. #260
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Raporty o premiach w wysłanych niepotrzebne w ogóle, można spokojnie sie ich pozbyć bo do niczego nie służą. Tak więc BB_xaar możesz tę sugestie przekazać do odpowiednich komórek ^^

Zamknięty wątek
Strona 26 z 27 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.