Zamknięty wątek
Strona 25 z 27 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 268

Wątek: [Dyskusja] Pamiętnik dewelopera: Epickie miejsca pracy, Bank Gildii, Poczta

  1. #241
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta
    oby nie
    Czemu nie? No chyba po to powstały między innymi gildie prawda? Aby siebie wpierać i pomagać. A przy okazji jak ktoś ma nadwyżki w produkcjach zawsze może się podzielić z innymi.

  2. #242
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lipek, a czy przeładowanie interfejsu poczty lub zmiana strony z wiadomościami nie pomaga? Jeśli dana wiadomość jest podświetlona "na szaro", to po przeładowaniu informacji, wiadomość ta powinna zniknąć.

    Maximo-07, jeśli wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki nie pomaga, najprawdopodobniej łączysz się ze stronami www za pomocą serwera proxy. W takiej sytuacji niezbędne jest albo wyłączenie serwera proxy w ustawieniach Twojego połączenia, albo - jeśli to niemożliwe - poczekanie aż treść po stronie serwera proxy zostanie zaktualizowana.

  3. #243
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zaba5666 Zobacz posta
    Czemu nie? No chyba po to powstały między innymi gildie prawda? Aby siebie wpierać i pomagać. A przy okazji jak ktoś ma nadwyżki w produkcjach zawsze może się podzielić z innymi.
    Była już dyskusja na ten temat. Bank gildii to wielki niewypał.
    <Boardwarrior i hater>

  4. #244
    Lipek
    BB_xaar, gdy wiadomość zostanie przeczytana staje się ona szara ale nie znika. W niektórych przypadkach, można na nią kilkać nieskończoną ilość razy i surowce, np z poszukiwań artefaktów lądują w gwieździe. Są to oczywiście "puste" surowce. Dodanie ich do magazynu nie zwiększa ich liczby. Przeładowanie poczty oczywiście pomaga, ale tu nie o to chyba chodzi. Do poprawy proszę z tym błędem. Proszę jeszcze przekazać że problem jest z suwakami przy generałach, koszarach i magazynie prowiantu. Przesuwanie ich do pożądanej wartości wojska skutkuje bardzo często losowym ustawieniem ich liczby. Przy odrobinie nieuwagi i z prostego przyzwyczajenia można się nieźle zdziwić przy wykonywaniu przygód. Samo trenowanie wojska, idące w kilku(nastu) tysiącach, plus ten mały błąd sprawia że czynność ta jest jeszcze bardziej, przepraszam za wyrażenie, upierdliwe mozolna.
    Pozdrawiam.

    PS. Metz - dzięki za podpowiedź odnośnie budynku

  5. #245
    Osadnik Awatar Andre_NH
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Lipek, a czy przeładowanie interfejsu poczty lub zmiana strony z wiadomościami nie pomaga? Jeśli dana wiadomość jest podświetlona "na szaro", to po przeładowaniu informacji, wiadomość ta powinna zniknąć.
    Poczta nadal nie działa prawidłowo. Problemy zaczynają sie w momencie, gdy zaczyna się używać scrollowania. Wiadomości pozostają bez treści, kolory podświetlenia są inne, pomaga, niestety, dopiero relog konta.

  6. #246
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    Ta drewutnia to lipa jakaś,niby pracuje,kręci się ta rura na dachu,załączone 3 sloty ale do magazynu nic nie przybywa.Kiedy klikam na "liczydło",tego budynku system nie widzi.

  7. #247
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Niech dodadzą drwala do tego składu lepiej

  8. #248
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    sorry ale mam pomrocznosc jasna ktos to zrobił?? jak bo ja niestety nic nie jarze spraw aby w danej strefie by;a nastepujaca ilosc chat lesnika do poziomu 5:2 mam kilku lesnikow liscia ..w s 3 sklad w s4 przenioslem nie zalicza...o co common?

    biega o 2och lesnikow liscia na 5lvl w jakiejkolwiek strefie??
    Ostatnio edytowane przez Duszysko40 ; 24.01.2014 o 14:41
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  9. #249
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Pytanie do Szanownych Koleżanek i Kolegów! Gra mi sie nie chce otworzyć. Czy Wy też macie problemy?

  10. #250
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez LAMBA Zobacz posta
    Pytanie do Szanownych Koleżanek i Kolegów! Gra mi sie nie chce otworzyć. Czy Wy też macie problemy?
    Trzeba czyścić cookies co jakiś czas,bo po prostu masz komputer zapchany śmieciami i dlatego występuje ten problem.
    Ja tak miałem,teraz jest dobrze.

Zamknięty wątek
Strona 25 z 27 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.