Zobacz wyniki ankiety: Jakie jest Twoje zdanie?

Głosujących
90. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Popieram

    77 85.56%
  • Przeciw

    7 7.78%
  • Jest mi to obojętne

    6 6.67%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Generał w Fortecy/Zamku/Wieży

  1. #11
    Osadnik Awatar Młodociany
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Zapewne zamek został podany jako jeden z przykładów. Zdaje się, że akurat tawernę mają wszyscy, ale równie dobrze gamonie mogą zwyczajnie chować się do menu gwiazdy. W Każdym bądź razie nie zmienia to faktu, ze pomysł jest trafiony.



  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta
    znam goscia co ma 30 gienkow i co ???
    Chłopcze przestań kozaczyć i zejdź na ziemie, 30 generałów, chyba 20 chciałeś powiedzieć.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta
    no fajnie , a jak ktos nie ma zamku ??? to co ??
    myslcie o wszystkich a nie o sobie ...

    problem z generalami jest niestety obecny , znam goscia co ma 30 gienkow i co ??? na sobie wsadzic na wyspe 10 zamkow ??? bez sensu
    Troche ograniczyłes swe spojrzenie na sprawę.
    Jak ktoś nie ma zamku/wiezy /fortecy to gra tak jak dotąd. Wszyscy początkowi gracze tak samo, rozstawialiby garnizony normalnie jak dotąd zajmujac miejsce na wyspie. Nikt nie każe wszystkich generałów upychać w zamkach, możesz część trzymac na polu albo w gwieździe tak jak teraz

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł ok, aczkolwiek na ten cel przeznaczyłbym koszary, albo jakąś warownię.

    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    Chłopcze przestań kozaczyć i zejdź na ziemie, 30 generałów, chyba 20 chciałeś powiedzieć.
    A jaki problem mieć 30? Sam mam 21.

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    Chłopcze przestań kozaczyć i zejdź na ziemie, 30 generałów, chyba 20 chciałeś powiedzieć.
    jesli chlopcze nie masz nic do powiedzenia konstruktywnego to sie nie wypowiadaj ... 32 dokladnie ma znajomy , fakt ze sporo zainwestowal nie zmienia faktu ze tyle ma a to tylko jeden ktorego znam ... ja osobiscie liczac wszystkich mam 18 i jeszcze 2wa moge normalnie kupic , co tez sprawia problemy ...

  6. #16
    Osadnik Awatar rycha86
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Dla mnie w ogóle nie musieli by rozbijać obozu na wyspie ! wystarczy ikonka w menu gwiazdy

  7. #17
    Początkujący Osadnik Awatar ptok178
    Dołączył
    10.07.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    popieram

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta
    jesli chlopcze nie masz nic do powiedzenia konstruktywnego to sie nie wypowiadaj ... 32 dokladnie ma znajomy , fakt ze sporo zainwestowal nie zmienia faktu ze tyle ma a to tylko jeden ktorego znam ... ja osobiscie liczac wszystkich mam 18 i jeszcze 2wa moge normalnie kupic , co tez sprawia problemy ...
    Bredzisz, sam napisałeś że masz 18 i możesz kupić jeszcze 2, to jakim cudem ten twój znajomy ma 32?? Ilość zainwestowanych pieniędzy niema nic do tematu, czy chcesz mi powiedzieć że rozmnażają mu się generałowie bo klejnoty kupuje???

  9. #19
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    Bredzisz, sam napisałeś że masz 18 i możesz kupić jeszcze 2, to jakim cudem ten twój znajomy ma 32?? Ilość zainwestowanych pieniędzy niema nic do tematu, czy chcesz mi powiedzieć że rozmnażają mu się generałowie bo klejnoty kupuje???
    szłomów można mieć tylu na ilu cie stać.

  10. #20
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w wersji pudełkowej był generał, jego chyba można było mieć tyle ile sie kupiło pudełek?
    "w związku ze zgłoszonymi przez Was utrudnieniami jeszcze dziś nastąpi krótka przerwa techniczna:
    Start: teraz"
    "Generał Major NIE WALCZY, służy jedynie do transportu wojsk."
    "W przypadku liczby 88 cenzura wiąże się z tym, iż liczba ta jest często stosowana jako zamiennik HH, będącego skrótem od "Heil Hitler"."

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.