Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Moderacja Czatu Gry

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    U nas na czarcim od froda do rzymianina (maksimus)...
    zaraz bedzie cesarz

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    09.01.2014
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zabojcasłabych Zobacz posta
    U nas na czarcim od froda do rzymianina (maksimus)...
    zaraz bedzie cesarz
    u nas ostatnio oprocz wyzej wspomnianych byla jeszcze "Tajemnica Sagali" (Jarpen), "Smurfy" (Smerfetka) i zahaczyliśmy o piekło (Diablica) i wszyscy byli w tym samym czasie. Tyle żółtego koloru to ja nigdy jeszcze nie widziałam na czacie.
    "Ignorantia iuris nocet"
    (łac. Nieznajomość prawa szkodzi)

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kiedyś w pewnej starej grze, jak chciało się zostać jakimś moderatorem czy kimkolwiek kto pomaga i ma jakiś status wyróżniający go z pośród reszty graczy trzeba było spełnić jeden dość prosty warunek.
    Mianowicie musiało się zaliczyć dość długi teścik z zasad gry na 100%, inaczej mogło się starać się ponownie dopiero po upływie 3-4 miesięcy.
    Test był online i na czas.

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ZAMKNI%C4%98TA
    Tutaj nie jest napisane czy jakoś to sprawdzają znajomość regulaminu przez potencjalnych kandydatów.
    Ktoś mądry może to wyjaśnić jak dokładnie to jest sprawdzane?
    Ostatnio edytowane przez Percival ; 28.03.2014 o 16:34

  4. #14
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja też gram w TSO już troszkę czasu i niejednokrotnie miałam styczność z modem Jarpenem. Nie mogę powiedzieć, żebym kiedykolwiek dostała jakieś ostrzeżenie, czy bana niezasłużenie.
    Regulamin czatu gry jest jasny, czytelny i dostępny, zawsze można przeczytać jeszcze raz jeżeli ktoś zapomniał...
    Jeżeli znasz zasady i działasz wbrew nim, spodziewaj się kary - ergo, pretensje tylko do siebie. Jeżeli nie znasz, to czas najwyższy się zapoznać, bo nieznajomość prawa nie usprawiedliwia. Netykieta nie boli.

    Najpierw ktoś wkleja linka, gwiazdorzy, czy trolluje - dostaje za to bana na czat, a potem baaaardzo głośno lamentuje, płacze, skarży się, że jakim prawem kara za grzechy go spotkała.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 12.09.2014 o 18:02

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Złota Góra
    ...czyżby ci komplementy prawił od których ci się ...ciepło robiło ? . No to poczytaj - https://www.facebook.com/pracamodow

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MarkoPolo2012 Zobacz posta
    ...czyżby ci komplementy prawił od których ci się ...ciepło robiło ? . No to poczytaj - https://www.facebook.com/pracamodow
    MarkoPolo, komentujesz (w chamski sposob) wypowiedz sprzed laaadnych paru miesiecy (wrzesien 2014), podajac linka do strony, na ktorej komentarze (sprzed kilku lat!) odnosza sie do moderatorow, ktorzy juz od dawna nie pracuja... No, plus jedna nowa wypowiedz.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Złota Góra
    Ranhea, a Ciebie co boli , czy aby nie za daleko zawędrowałaś w swoich myślach ?
    Co do dat to i zgoda ale to nie nie zmienia postaci rzeczy, bo jak wskazuje świeży wpis ( a tego zdarzenia akurat byłem świadkiem - u nas się to działo ), następnych 2 także nie powinno pracować jako moderatorzy

  8. #18
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    I znów stara śpiewka... Wielokrotnie przerabiane na forum i czatach serwerów... Jak komuś nie pasuje to niech pisze do naszego supportu albo bezpośrednio do Niemiec, do Ubi Softu.
    A jak wszystko tu takie słabe to po kiego diabła się męczyć. Z tego co wiem usuwanie konta trwa do 2 dni roboczych. Z resztą, każdy z nas rejestrując się akceptował regulamin, trzeba było uważnie przeczytać co się zatwierdza. Ludzie, łamiecie zasady, do których zobowiązaliście się stosować, a potem płacz...

  9. #19
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pisanie bezpośrednio do BB, Ubi czy supportu Uplay nie ma sensu, bo oni odpowiadają że gra ma dedykowany support i tam należy załatwiać wszelkie problemy.

  10. #20
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Oj, zależy co i jak napiszesz z resztą, mniejsza o to. Sprawa nie zmienia faktu, że ta gra jest zakwalifikowana jako dla dzieci i że nie ma banów za niewinność. Jak się łamie zasady, zwłaszcza z premedytacją, powinna być kara. I nie ważne czy chodzi o łamanie zatwierdzonego przez nas regulaminu czy o kradzież batonika w sklepie - jedno i drugie jest nie fair

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.