Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: brakujący golem

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    się dołączam, zadanie golemowe aktywowało mi się ponownie w sobotę a golema brak (pomijając, że po zabiciu 5 czy 6 golemów nic do soboty się nie działo)

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar Isk4rhlit
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    U mnie ten sam problem, od kilku dni nie ma golema, pojawiło się tylko zadanie

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie w gildii 50% ludzi nie ma golema. A oto odpowiedzi z suportu na zaistniały problem :

    1. Uprzejmie informuję, iż utrudnienia z brakiem postaci Golema po upływie 48 godzin na mapie rozgrywki zostały juz przekazane do departamentu, który jest właściwy do analizy problemów zaistniałych w grze i wprowadzania zmian.

    2. Uprzejmie informuję, iż problem ten jest nam już znany i został zgłoszony do działu technicznego, który jest właściwy do przeprowadzania analizy problemów zaistniałych w grze, jak również do wprowadzania koniecznych zmian. Na chwilę obecną wspomniany problem cały czas jest weryfikowany, aby znaleźć jego rozwiązanie.

    Z przykrością informuję, iż termin rozwiązania problemu nie jest nam znany.


    CZYLI REASUMUJĄC wraz z końcem ewentu skończy się problem... SUPER ROZWIĄZANIE

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czyli problem się sam rozwiąże, fakt super rozwiązanie
    Na pocieszenie, rozwalanie od 5 wzwyż Golema jest nieopłacalne, więc nic nie straciliście.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    nieopłacalna? a na co mam wydawac surowce? Przygody robię rzadko, generalnie magi zawsze na full to zawsze jakis fun z tłuczenia golema jest no i dyńki, ktos woli kupowac, ktos olewa takie eventy a ja chcę miec golema skoro teoretycznie powinien byc

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez NocnyPatrol Zobacz posta
    nieopłacalna? a na co mam wydawac surowce? Przygody robię rzadko, generalnie magi zawsze na full to zawsze jakis fun z tłuczenia golema jest no i dyńki, ktos woli kupowac, ktos olewa takie eventy a ja chcę miec golema skoro teoretycznie powinien byc
    Poczekaj ile to trzeba od 5 golema surowców?
    60k marmurów 90k lin 120k wiader z wody czyli 12k marmuru, 9k zboża, 48k wody
    10.000 marmuru sprzedawałem za 59 dyń, a Ty musisz jeszcze dać więcej o dwa tysie marmuru plus reszta i masz 50 dyń.
    i bym zapomniał naklikać się jak nie wiem co, bo nas strasznie to zniechęca i ogranicza te klikanie po 25 szt. w magazynie prowiantu jak i w koszarach.

    Ale ja nie bronie niczego, jak kto lubi - liczy się fan.
    A jak z tego masz fan, to szacunek
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 22.10.2013 o 16:56

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Witam
    Tematy techniczne mają chyba 1 wspólny problem,jak napisali w AGORA-parking 500 zł.sakrament gratis
    Tutaj zmiany czasów,znikające księgi,brak Golema
    Ile trzeba zapłacić i mieć gwarancję poprawnego działania gry ??????????

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od kilku dni mam zadanie z golemem, a golema na mapie brak.
    Pisze do suportu, w miarę szybka odpowiedź, problem znany, praca nad rozwiązaniem w roku itd.
    W nocy konserwacja, super, rozwiązali problem bo wygrywają poprawkę.
    I tu się już powtórzę:
    Od kilku dni mam zadanie z golemem, a golema na mapie brak.
    Do kogoś jeszcze można tu napisać, bo suport to suport tylko z nazwy.

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    a mnie golem zniknal tydzien temu i dalej go nie ma

  10. #20
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziś w nocy (cotygodniowa konserwacja) problem z brakiem Golema po upływie dwóch dni zostanie naprawiony.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.