Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: czy bloki były stosowane od początku powstania gry?

  1. #1
    Osadnik Awatar macmadness
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Czarci Gaj

    czy bloki były stosowane od początku powstania gry?

    jak to było kiedyś, od początku przygody robiło się z blokami? czy na początku wszystkie obozy się niszczyło?

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie.

    Na poczatku istnienia gry nie bylo przygod. Zostaly wprowadzone ~7 miesiecy po powstaniu gry, kolejne 4-5 trzeba bylo czekac az ludzie wykombinowali proste bloki 1 rekrutem.

    Bloki dlugie takie jak sa obecnie najczesciej stosowane pojawily sie kolo 2-3 miesiaca 2012, czyli prawie 1.5 roku po powstaniu gry.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zgodzę się ze zdaniem ze na początku nie było przygód (gra "kończyła się" na 32lvl w momencie podbicia wyspy) można te informacje znaleźć na niemieckim forum w changelogach i pamiętniku developera jak zapowiadali wprowadzenie przygód.

    Zgada się też, że na początku były bloki 1R blok trzeba było powtarzać dla każdej fali.

    Jednak nie jestem przekonany co do długich bloków bo zaczynałem grać w maju i jak doszedłem do przygód (okolice eventu piłkarskiego) to nadal poradniki były z blokami 1R.

    Edit: Grasz od marca 2012 i nie pamiętasz?

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    kiedys jak czytałem poradniki hoovera jeszcze były jakieś wymijania obozów..cholera wie o co chodziło za świeży jestem:P
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Zgodzę się ze zdaniem ze na początku nie było przygód (gra "kończyła się" na 32lvl w momencie podbicia wyspy)
    na 30tym, do listopada 2011 jednostki tego typu ktorego znajduja sie na wyspie dawaly mniej expa.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W lipcu ubiegłego roku zmieniono ścieżki generała, wiec trzeba było opracowywać nowe bloki.
    Pierwszy polski serwer włączono w lutym 2012, wtedy był inny samouczek, i dojście do 32 poziomu trwało dużo dłużej.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  7. #7
    Osadnik Awatar macmadness
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Czarci Gaj
    dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi moja ciekawość została zaspokojona

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.