Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [ERROR] Rekrutacja

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Rekrutacja do ERROR

    Gildia Error niniejszym ogłasza nabór do gildii.
    Szukamy aktywnych graczy, którzy chętnie służą radą i pomocą.
    Jesteśmy również otwarci an rozmowy w sprawie fuzji gildii.

    Gildia Error to tradycja od początku istnienia polskiej wersji gry, doświadczeni i aktywni gracze, eventy wewnątrzgildyjne jak konkursy i loterie, dobra współpraca wewnątrz gildii.

    Zapraszamy!
    Ostatnio edytowane przez Suchyman ; 19.11.2012 o 10:10

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam, staram się być aktywnym graczem, co czasami mi nawet wychodzi. Gra idzie mi chyba nienajgorzej (43 poziom ze sporym zadatkiem na 44), problemy mam z rozgryzieniem wszystkich niuansów gry (jak to samouk). Np. jeden z graczy przed kilku dniami zaproponował mi, aby do niego "szepnął", co wprawiło mnie w lekką konsternację. Mam nadzieję, że uczestnictwo w gildii pomogłoby mi rozstrzygnąć pewne problemy, zgłaszam więc chęć wstąpienia do ERROR'a. jang16

  3. #3
    Osadnik Awatar Buzia
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jang16 będąc na Nowym świecie nie możesz zostać członkiem gildii z Nowej ziemi
    ...speak of the devil and he shall appear...

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar JackInTheBox
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie psuj chłopakowi radochy, Buziak
    (•_•)

    ( •_•)>⌐■-■

    (⌐■_■)

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    lvl 37
    nick SORAN
    server nowa ziemia
    Gram od samego poczatku z malymi przerwami znam juz dobrze ta gre i chcial bym dolaczyc do gildi.
    Nie ukrywam ze nie bylem w zadnej gildi poniewaz nie widzialem w tym sensu oprocz darmowego czatu gildyjnego i wiekszej znajomosci graczy nie dawalo nic.
    Dlaczego chce dojsc do gildi poniewaz widze ze wprowadzili cos do gildi i nowe zadania za ktore dostajemy nowa walute.
    A co do gry jesli beda nowi gracze w gildi to sluze pomoca oczywiscie jesli mnie przyjmiecie.
    Pozdrawiam

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    lvl 36
    nick GetsugaPL
    server nowa ziemia
    Nie gram od poczatku na tym serwerze, ale jestem bardzo aktywny i pne sie w góre (lv 36). Duzo gralem w niemiecką wersje.
    Szybko wykonuję zadania. Będę bardzo pomocny.
    Ostatnio edytowane przez GetsugaPL ; 22.11.2012 o 12:33

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia

    [ERROR] Rekrutacja

    Witam!
    Otwieramy rekrutację dla nowych członków naszej gildii ERROR. Kto bywa na kanale pomocy ten nas na pewno zna.
    Jesteśmy grupą zgranych ludzi, chętnie udzielających pomocy. Znamy się od początku gry.
    Od rekruta oczekujemy robienia zadań gildii, bycia aktywnym w grze. Wiek i poziom gracza nie ma dla nas znaczenia.
    Serdecznie zapraszamy!

    *Prosimy o wysłanie pw w grze lub na forum

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.