Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69

Wątek: Komu dynie?

  1. #1
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Komu dynie?

    No, to zbieram te dynie, tak jak wszyscy, choć nie bardzo wiem po co? Osobiście za dyniami nie przepadam, więc zaśmiecają mi magazyny, a jak zaczną się psuć, to dopiero będzie problem. Chętnie je komuś oddam, więc jak potrzebujecie, to piszcie w tym wątku. Ale nie tak: daj dynie. O nie, trzeba się trochę wysilić. Mieliśmy tu niedawno zabawę "skąd jesteście?", gdzie każdy zachwalał swoje miejsce na ziemi. Wiadomo, w domu najlepiej, ale jednak każdy po cichu marzy, żeby ruszyć w świat, poznać coś nowego, zmierzyć się z nieznanym. Dlatego, proszę Was, napiszcie gdzie chcielibyście pojechać, gdybyście mieli nieograniczone możliwości. Opiszcie w kilku zdaniach, dlaczego właśnie tam, co chcielibyście zobaczyć? To może być kraj, miasto, góra, rzeka, zabytek, obojętnie co, byle spełniało Wasze marzenia. Autorzy najciekawszych opisów zostaną nagrodzeni dyniami Pierwsza nagroda wyniesie 1800 dyń ( na szkółkę, silos i magazyn ), ilość i wielkość pozostałych będzie zależna od tego, ile dyń uda mi się zebrać (myślę, że ok. 4-5k). Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 października, o godz. 17.00

    I jeszcze informacja (prośba) do modów.
    Proszę nie zamykać tematu, bo nie jest to żaden konkurs, na który byłaby potrzebna zgoda BB. Nie będę dawał tych dyń za darmo, tylko je sprzedam, w cenie ok. 1000 dyń za 1 rybę. Jest to więc normalna oferta handlowa
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez LANNISTER ; 27.10.2013 o 10:35 Powód: termin nadsyłania zgłoszeń - godzina

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Missisipi te dynie

  3. #3
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Missisipi te dynie
    A, trochę jaśniej?

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    rzeka

  5. #5
    fuJek
    San Marino. Wspaniałe państwo w państwie położone na górze. Wspaniałe tradycje, kultura i życzliwość ludzi. Na samy szczycie góry tzn. najwyższym wzgórzu bo jest ich 7 tj. Monte Titano miejscowi sklepikarze częstują Cię miejscowymi przysmakami i trunkami, oczywiście by zachęcić do kupna ale to nie ma znaczenia bo emanują taką sympatią że człowiekowi aż chce się tam być. Oczywiście wspaniałe widoki. Miejscowe zabytki, (wieże obronne, kościół św. Marinusa, fontanny, fortyfikacje obronne i wiele wiele innych) Pejzaż z samej góry jest nieziemski. Widać Adriatyk i dużą część słonecznej Italy. Pobliskie szlaki w miejscowych parkach, laskach bo nie wiem jak to nazwać, pozwalają przez chwilę zapomnieć o monotonnym świecie pieniądza i pośpiechu w jakim dzisiejszym świecie żyjemy. W tej ciszy i spokoju chciało by się być i trwać. Byłem Raz ale moim marzeniem jest wrócić tam raz jeszcze by przeżyć wspaniałe chwile życia. Każdemu polecę te państwo bo niema nic tak wspaniałego jak Republika San Marino

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez LANNISTER Zobacz posta
    I jeszcze informacja (prośba) do moda Zakręconego.
    Proszę nie zamykać tematu, bo nie jest to żaden konkurs, na który byłaby potrzebna zgoda BB. Nie będę dawał tych dyń za darmo, tylko je sprzedam, w cenie ok. 1000 dyń za 1 rybę. Jest to więc normalna oferta handlowa
    Pozdrawiam
    Chyba przeoczyłeś fakt, ze dołączył do EX modów -> http://forum.thesettlersonline.pl/th...lk-razy-kilka-.....

    Jak otworzysz dział to na dole masz wpis:
    Kod:
    Moderatorzy forum
    MOD_Magenta MOD_Yoshi

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chcialbym znow pojechac na zakladki czatu do ktorych jeszcze mi daleko jakies kilka tygodni drogi

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chciałbym pojechać do Hajduka napić się z nim zimnego napitku. Po drodze odwiedziłbym także HappyParówkę, którego dawno nie widziałem na czacie i za nim tęsknię.

  9. #9
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MrocznyKosiarz Zobacz posta
    Chyba przeoczyłeś fakt, ze dołączył do EX modów
    Fakt, nie zauważyłem, że Zakręcony już "nieMODny". Szkoda, bo chyba akurat do niego nikt nie miał większych pretensji.

  10. #10
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez fuJek Zobacz posta
    Każdemu polecę te państwo bo niema nic tak wspaniałego jak Republika San Marino
    I mają fajnych piłkarzy, z którymi nasi mogą powalczyć

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.