Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69

Wątek: Komu dynie?

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wszyscy marzą o dalekich krajach - oczywiście marzy mi się podróż do dokoła świata jest tyle miejsc wartych zobaczenia. Ale jak to zwykle jest cudze chwalicie swojego nie znacie. A co z naszą kochaną ojczyzną - jest tu tyle pięknych miejsc w których dam sobie głowę uciąć większość jeszcze nigdy nie była. Na przykład wycieczka szlakiem Orlich Gniazd ile pięknych zamków jest po drodze i to właśnie w tej chwili kiedy króluje nasza Polska Złota Jesień. Zwiedzanie polskich muzeów- nawet nie wiecie ile ciekawych miejsc omijacie i jakie skarby się w nich kryją. A nasze Mazury - coś pięknego nawet mimo komarów . Kurcze byłem w wielu miejscach ale ciągle zadziwia mnie nasza Polska. Na samo dokładne zwiedzenie wszystkich jej najpiękniejszych miejsc chyba nie starczy życia (nie mówiąc o kasie). A tak po za tym LANNISTER organizujesz naprawdę ciekawe zabawy - zawsze zaglądam na forum czy nie mam nic nowego. Pozdrowienia

  2. #22
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Andreas97PL Zobacz posta
    A tak po za tym LANNISTER organizujesz naprawdę ciekawe zabawy - zawsze zaglądam na forum czy nie mam nic nowego. Pozdrowienia
    Dzięki za pozdrowienia i za uznanie , cieszę się, że mój pomysł się spodobał. Miło poczytać, jak pięknie i z jakim uczuciem, wielu z Was potrafi pisać o swoich marzeniach. Już teraz widzę, że będę miał niezły zgryz, żeby wybrać najlepszych.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    hmm ja bym odwiedzila paru graczy ;p Miodka by mu powiedziec by juz w nosie nie dlubal bo nos to nie ul , Vasyla by sprawdzic czy faktycznie ma taka dluga szyje, chciala bym takze zobaczyc swinki Reza oraz zjesc galaretke z moja Merii DD a tak wlasnie tak !!!!!!!

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja polecam wszystkim wyjazd do Czarnobyla.
    Najlepiej wczesną wiosną jak jeszcze nie ma liści.
    Wszystko robi bardzo duże wrażenie i pozwala spojrzeć na tą tragedię z najbliższej perspektywy.
    Byłem w kwietniu ze zorganizowaną wycieczką ale na bank pojadę jeszcze raz na dziko w kilka osób żeby za parę euro wejść tam gdzie teraz się nie udało.
    Prypec i zobaczenie elektrowni z 60m będę miał w pamięci całe życie.
    Obecnie trwa budowa nowego sarkofagu bo ten który jest był przewidziany na 20 lat więc jakby nie patrzeć 6 lat jedziemy już na mega ryzyku...
    Jednego czego nie polecam to obiadu w zonie bo większego gów.. w życiu nie jadłem...
    Może to taka nietypowa wycieczka ale nie każdy lubi leżeć pół urlopu brzuchem do góry:P
    Było to moje wielkie marzenie jako dziecka skażonego tamtym wypadkiem przypadkiem udało mi się je spełnić .

    Pozdrowienia dla chłopaków z pr. nasłuch podczas wyjazdu nakręcili ten Z A J E B I S T Y teledysk
    http://www.youtube.com/watch?v=K-UpRTMIaVk

    ps. ze względu na pamięć ludzi którzy ucierpieli w tej ogromnej tragedii proszę moda o nie usuwanie linku i piosenki o tak wymownym tytule.
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 17.10.2013 o 19:48

  5. #25
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    AndyKozakow
    Szkoda, że nie jesteś z naszego serwera, bo miałbyś dużą szansę na nagrodę za oryginalność. Szczerze zazdroszczę Ci takich przeżyć.
    Pozdrawiam

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    W wakacje 2014 chciałbym zaliczyć jedno z dwóch miejsc:
    twierdzę Przemyśl lub mazury wilczy szaniec plus inne relikty II WŚ w tamtych okolicach.
    http://www.twierdzaprzemysl.com/?url=forty
    http://wolfsschanze.pl/index.php/pl/galeria
    Problemem jak zawsze jest połowica

  7. #27
    Początkujący Odkrywca Awatar Duszysko40
    Dołączył
    18.01.2013
    Posty
    457
    Serwer
    Czarci Gaj
    hmm jak mialewm 16 lat i zrobilem patent zeglarski to co roku oplywalem nidzkie, mikolajskie, bełdany, sniardwy..mamry..3 tyg na lajbie z moja dziewczyna my woda las..3 lata z rzedu moje najlepsze wakacje jak siegne pamiecia..bywalem i w pieknych miastach u nas i za granica ale z tymi wczasami nie da sie tego porownac..zrobilbym to choc jeszcze raz...
    EXP2 -NIESPRZEDAWALNI
    In hoc signo vinces

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    hmmm, fajny pomysl Lannister

    No coz... powiem tak: jest kupa krajow, miejsc wartych zobaczenia i pewnie czasu i kasy by braklo by zobaczyc... Ja zagranica od jakiegos czasu, a od lat mam w glowie jedno miejsce - Malbork Czemu? Bo nie bylam jeszcze, bo zamek chce od lochow po czubki wiezyc przemierzyc - poczuc atmosfere miejsca, przesiaknac historia. I moze zamki nad Loara.. i Chorwacje wzdluz i wszerz W koncu jakbym miala kase to bym mogla

  9. #29
    Początkujący Osadnik Awatar Merigold88
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez LANNISTER Zobacz posta
    Masz identyczne marzenie, jak moja żona

    Marzenie bardzo proste do zrealizowania,ale przynajmniej raz w życiu warto podziwiać taki widok

  10. #30
    Początkujący Osadnik Awatar ketka
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja bym chciał pojechac do W-wy na Wiejską i obić kilka buziek.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.