Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: problem z Introligatorem

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia

    problem z Introligatorem

    Przy szukaniu nowego miejsca na ulepszone magazyny z eventu halloween'owego nie chcący zamiast przesunąć introligator usunąłem na pz5 no nic każdemu może się zdarzyć wybuduje nowy mówię sobie. A wiec klikam na nowy budynek wybieram miejsce budowy i buduje się do 10% a zaraz potem znika przy 10 próbie budowy postanowiłem opisać problem na forum. Proszę o rozwiązanie mojego problemu. Może to ja coś źle robię?
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Błąd znany lecz BB uważa, że to sporadyczny, ja kiedyś kantor zburzyłem i dopiero na drugi dzień udało mi się go wybudować

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po dalszych moich próbach zdecydowałem się na wyłączenie komputera po powrocie czyszczeniu kompa z ciasteczek udało mi się z powrotem odbudować introligator... dziękuje za wszelką pomoc otrzymana od moich kolegów w gildii H3ll, a support poprawcie błąd.
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    O 2 w nocy jest jakiś reset zawsze usuwający błędy z gry, więc również polecam poczekać do jutra.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A mi się wydaje, że jest też tutaj problem z odświeżaniem.
    Czasami tak teraz mam z innymi budynkami i to jest sporadyczne, bardzo rzadko.
    Buduję budynek i po 2,3 sekundach następuje odświeżanie w grze - wtedy takie przypadki są najczęstsze, że to co budujesz - znika.

    Nie wiem co wniosę do tematu, ale może coś.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.