Zobacz wyniki ankiety: Czy specjalne umiejętności dla generałów to:

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Strata czasu, to nie dla mnie.

    6 17.14%
  • Brzmi ciekawie, jestem za !

    25 71.43%
  • Po co zmieniać coś co działa doskonale ?

    2 5.71%
  • Jestem obojętny.

    2 5.71%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Specjalne umiejętności.

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Miod_ek
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Specjalne umiejętności.

    Kolejna propozycja.

    Wszyscy tłuką przygody pod schematy, jest tylko nieliczna grupka graczy, która wychodzi z inicjatywą doszukiwania się lepszych rozwiązań. Co myślicie o umiejętnościach specjalnych generałów działających na zasadzie premii ? Podam może przykład: użyć tawerny, która stoi na wyspie i się na nią kurzy, wstawić tam jakąś staruchę, która będzie produkowała umiejętności specjalne ( nie wiem, może na przykład za proch, który jest póki co niewypałem i saletrę ). Taka umiejętność nie musi być jakimś wielkim i wymagającym skryptem do napisania i zaimplementowania. Przychodzi mi na myśl np: umiejętność typu: "cichy spacer", która pozwoli wyłączyć pole rażenia dowolnego obozu wroga na mapie ( użycie: jedna na przygodę). Na chwilę obecną mamy bloki więc zasada działania byłaby podobna a wprowadzi zdecydowanie więcej losowości.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poczekaj z udziwnieniami, aż wprowadzą drzewko generała.
    Jeśli chcesz, aby twój pomysł został wprowadzony - duplikuj swój pomysł w j, ang, na testowe forum, puki jeszcze nie ma wersji finalnej pod testy drzewka gienków. Oczywiście jestem za, w paru przygodach by taki bufik cudnie zaoszczędził kilka setek wojska, ale to szczegół":P
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    buff na tawernę aby usprawnić specjalistów juz sie pojawił na serwerze testowym, na pewno dotyczy odkrywców (czy geo nie pamiętam) ale tej premii jak na razie nie da się w żaden sposób zdobyć/wytworzyć

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    Ciekawa propozycja. Zawsze to jakaś odmiana od oklepanych schematów.
    Pozdrawiam

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jak na razie nie da się w żaden sposób zdobyć/wytworzyć
    To skąd mamy wziąć taka premie? Z dupy?
    Co do premii "cichy bieg" to jestem na nie, gdyż są przygody w których dzięki tej premii kończymy trudną przygodę wysyłając tylko kilka ataków...

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To ze w obecnym momencie nie da sie jej zdobyc nie oznaczy ze w przyszłości tez nie będzie można, medipacków, kleju czy żywicy tez nie można produkować itp a w obiegu sa bo każdy dostał od BB.

    A wracając do tematu to trzeba poczekać na umiejętności generałów. Poza tym dodane zostały premie do walki za gwiezdne monety, wiec kiedy u nas one zawitają to kwestia czasu.

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez AlienRajder Zobacz posta
    Zawsze to jakaś odmiana od oklepanych schematów.
    Tylko do momentu wykombinowania nowych schematow z optymalnym uzyciem premii.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    odświeżam
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    dla mnie ok

  10. #10
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 21.05.2014 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.